Porod Dominička | Moje těhotenství.cz

Porod Dominička

Obrázek uživatele Lenousekk

Tak mám chvilku čas, tak vám popíšu můj zážitek z prvního porodu.
Začnu od začátku Smile ... na porod jsem se přímo těšila a jelikož 2.10. mi dr. v poradně oznámila, že jsem naprosto zavřená, děloha klidná a čípek je 1 cm , tak jsem to vzala pěkně do svých rukou a v sobotu jsem si dala uklízecí den. Vydrhla jsem naprosto všechno, co jsem viděla, vyluxovala a padla jsem únavou k televizi asi v pět hod. odpoledne.
O půl sedmé mě začalo bolet v podbříšku a já jsem si říkala, že to jsou opět poslíčci - i když tentokrát už pěkně silní.Bolest nepřestávala a tak jsem začala měřit intervaly ... bylo to po 10 minutách :\x: . Asi za 2 hodinky jsem si zkusila dát horkou sprchu, ale ta mi vůbec nepomohla, tak jsem se začala těšit, že v noci asi vyjedeme.
Jenže intervaly se pořád nezkracovaly a já jsem takto vydržela až do rána - nevyspaná a naprosto vyčerpaná jsem v neděli ráno vstala a bolesti jsem začala mít asi po 8 minutách.
Říkala jsem si, že jet do porodnice je ještě moc brzy a tak jsme s manželem vyrazili na vítání občánků, kde jsme měli jít malé neteřince za svědky ...tak jsem jí to tam s bolestmi (stále po 8 minutách) odsvědčila a jelo se na oběd. Po obědě jsme vyrazili domů a já jsem se začínala pěkně kroutit, tak jsme se rozhodli, že zajedeme do porodnice a uvidí se, co dál.
Tam mě vzali na pásy, kde byly už celkem krásny kopečky a po vyšetření se zjistilo, že jsem otevřená jen na 1 cm :? ... tak si mě tam už nechali a dali mě na pokoj k jedné mamince, která měla zrovna návštěvu - fakt super.Pěkně jsem jim funěla do rozhovoru :///: .
V 18 hod. jsem šla opět na monitor a na vyšetření a zjistilo se, že je stav stále stejný :jawdrop: ... už jsem byla zoufalá ... bolesti jsem měla už téměř 24 hodin a nic moc se nedělo :? ... píchli mi injekci s tím, že se to možná rozjede a taky že jo ... asi za půl hodinky přišla tak silná kontrakce při které jsem málem omdlela a u další mi odteklo trošku plodovky.
Dali mě na sál a na monitor a už si mě tak nechali ... myslela jsem, že se bolestí roztrhnu vejpůl ... měla jsem ty hnusné křížové bolesti a nebylo způsobu, jak si od nich ulehčit .... navíc jsem musela být stále připoutána na monitor, protože jsem mezi kontrakc.zvracela a točila se mi hlava ... to bylo asi nejhorší, že jsem nemohla ani do sprchy a ani na balón - nikam ... jen ležet na zádech a ev. na boku a rozdýchávat.Manžela jsem zavolala po přípravě a ten mě statečně držel za ruku a podporoval mě Srdce ...byl úžasnej :c: .
Asi v deset hodin večer mi nabídli epidurál a já naprosto vyčerpaná jsem kývla a těšila se na úlevu ... anestezioložka přišla až za necelou hodinku, protože měli něco akutního a já málem bolestí lezla po zdi ... napíchli mi epidurál až když jsem byla otevřená na 6-7 cm a ten mi začal za chvilku působit ... to byla nádhera Dance 4 ... asi za hodinku už jsem byla zcela otevřená a mohla jsem začít tlačit, ale bohužel mi epidurál zabral tak, že jsem neměla žádné kontrakce ... museli mi napíchnou kapačku s oxitocinem, aby se mi to zase rozjelo a mohlo se začít tlačit.
Miláček se narodil až na 4. kontrakci - trošku mě potrhal a museli mě i nastřihnout, ale jak vykoukla hlavička a ramínka .... to byla taková úleva a naprostý posit štěstí, když vám ten maličký uzlíček dají na bříško :c: nemohli jsme se na něj vynadívat .... byl tak nádherný a malinkatý a já i manžel jsme brečeli štěstím :°~°: ... je to nepopsatelný pocit a za tu bolest to opravdu stojí Srdce .
Teď mi tady v postýlce sladce spinká maličký Dominiček, který se narodil 5.10. v 0:52 hod s mírou 51 cm a 3500g. Stále tomu nemůžu uvěřit, že už jsem máma :c:

Všem, co to dočetli do konce moc děkuji :k: a všem budoucím maminkám přeji rychlý a co nejméně bolestivý porod a zdravá miminka, všem snažilkám - rostoucí bříško a všem maminkám zdravé a hodné děti :c: Pápá Pápá Pápá

Komentáře

Obrázek uživatele ycram

Ty jsi to tak krásně napsala, že tady brečím... né ukáplo mi asi 10 slz... :r: krásně jsi to napsala, :C]]: nádhernej pocit, trpěla jsi chuděrko dlouho, ale Dominiček za to určitě stojí... Jednička no kéž by mi to bříško už konečně vyrostlo a já mohla pocitovat to co ty a jiné MAMINKY :/;x:

Obrázek uživatele Lenča 87

Leničko moc hezky napsané. Vidím, že sis taky vytrpěla svoje, ale jak říkáš ti malý andílci za to stojí.
Přeji celé rodince hodně zdravíčka a ať vám Dominiček dělá jen samou radost.

Já měla Oldu taky u porodu a jak říkáš, byl úžasnej. Nevím jaký je pocit rodit normálně, ale mě byl oporou i u císaře a byla jsem ráda, že tam byl i když porod byl bez bolesti.

Obrázek uživatele Lenousekk

Leňulinko moc děkuji ...bylo to náročné, ale naštěstí to je už za námi ... teď už jen, aby Tvá maličká měla nožičky v pořádku a všechno dobře dopadlo Smile Srdce ... věřím, že to tak bude. Pápá

Obrázek uživatele Janullinka

Leničko až mi z toho vlítli slzičky do očí!Moc hezky jsi to popsala!Jsi šikulka jak jsi to zvádla!!!Přeji hodně štěetíčka!!!Už to chci mít taky za sebou...

Obrázek uživatele Lenousekk

Ahoj Jaňulko Smile ... děkuji :k: ...já na tebe teď pořád myslím a vždy, když mi přijde sms, tak si myslím, že mi píšeš ty, že už jste taky na světě a ono pořád nic co. Verunce se u tebe v bříšku líbí Holčička .Četla jsem na seznámku, že jí dr.naměřil už celkem velkou váhu - vůbec se toho neboj - je to opravdu jen orientační.Moc, moc držím pěstičky, aby jsi měla porod, na který budeš ráda vzpomínat Smile - nějakou pěknou rychlovku.
Tak papa a drž se zlatičko

Obrázek uživatele Janullinka

Děkuji ti!Jsi moc hodná,že tak na mě myslíš!Já taky na tebe myslím a říkám si jak se asi máš a jak malej a tak!Už to chci mít za sebou!!!Měj se krásně mamčo!!!

Obrázek uživatele Helinka

leni,tak porod nic moc,co?ale malej je krásnej

Obrázek uživatele Lenousekk

Ahoj Helinko Smile ...moc děkuji :k: no a porod mohl být určitě lepší ...

Obrázek uživatele Alunka001

při čtení Tvého příběhu mi halvou probýhal můj porod,který proběhl před třemi týdny a neudržela jsem slzy. Pořád mě to dojímá a taky si nemůžu zvyknout,že je ze mě už mamina.
Přejeme s Danečkem hodně zdravíčka a spokojenosti a hlavně radosti z Dominička.

Obrázek uživatele Lenousekk

Alunko moc děkuji Smile :k: a Vám s Danečkem přejeme také hodně zdravíčka a štěstíčka do života. Já u psaní porodu taky brečela ... je to silný zážitek Srdce a klidně si to zopakuji i s takovými bolestmi. Určitě to za to stojí :°O°:

Obrázek uživatele Ja.Zandysek

Ahoj maminko! MOc gratulujeme k takovému krásnému chlapečkovi.Je to nádhera,když ti začně funět na bříšku,že?!Taky jsme to obrečeli....Tak hodně zdraví a štěstí!!!!!

Obrázek uživatele Lenousekk

Ahojky Smile ... moc děkujeme. Je to opravdu něco nádherného, když ten malý uzlíček je k tobě přitisknutý na bříšku a krásně dýchá a je celý hlaďoučký a špinavoučký .... NÁŠ :c:

Obrázek uživatele Valca31

Ahoj Leni,moc gratuluju k uzasnemu chlapeckovi je sladkej Smile uplne me to tu dojalo a vzpomnela jsem si na svuj porod.Preju zdravicko a at vam Dominiček dela jsen samou radost papa Valča aVivien Pápá Pápá

Obrázek uživatele Lenousekk

Děkuji valčo Smile ... je to krásny, že je máme už u sebe a pořádně si jich užíváme :c: ... Pápá

Obrázek uživatele gaba182

Dominiček je kouzelnej :qu: :qu: :qu: Za ty bolesti to opravdu stojí,já měla u první dcery taky strašné křížové bolesti,nástřih ale pak jsem byla neskutečně šťastná,no a teď už se taky nemůžu dočkat až budu mít prďolku v náručí.Hlavně přeji tobě i Dominičkovi hodně zdravíčka a ať jste šťastná a spokojená rodinka :k: :k: :k:

Obrázek uživatele Lenousekk

Děkuji Gabi :k: ... snad budeš mít tento porod rychlejší a méně bolestivý Wink ...moc moc držím pěsti a už se těším na fotečku tvého miminka Smile Pápá

Obrázek uživatele Karkulka79

Leni moc gratuluji a v dobrém závidím. Maličký je moc krásný a přeju vám oběma hodně zdravíčka, sil a ať vám s manželem dělá jen a jen velkou radost!!!
Pa pa Markéta

Obrázek uživatele Lenousekk

Markétko moc děkuji Srdce ...

Obrázek uživatele modra.myska

Ahojík, máte opravdu nádherného chlapečka!!! Přeji mu moc štěstíčka a zdravíčka!!! Já Ti to závidím, ne tiše, ale normálně hlasitě a musím uznat, že jsem u čtení brečela jak želva!!! Z druhé strany - porod sis teda dost užila, to Ti nezávidím VUUUBEC! Tak ať roste Dominiček!!!!

Obrázek uživatele Lenousekk

Ahojky myško Smile ... s Dominičkem moc děkujeme a je fakt, že na mém porodu není co závidět :s: ... naštěstí je to zamnou. Měj se moc krásně Pápá

Obrázek uživatele Friduška

Ahoj,
Dominiček je moooc krásný Mimčo s dudlíkem má moc hezkou pusinku. Taky si to doma s Emmičkou užíváme,i kočárek :/;x: ale na ten se nám udělalo zrovna pěkně hnusně Ne
Tak pěkně papejte a spinkejte.
Porod jsi měla teda pro silný nervy...uplně se mě vybavil můj druhý-to bylo přes kopírák. Ted to byl fofr :s:
Pápá Pápá

Obrázek uživatele Lenousekk

Ahoj Nikol Smile ... mooc děkujeme a posíláme Emmičce pusinky :c: ....snad můj druhý porod bude jako ten tvůj třetí :s:
papa zlatíčka

Obrázek uživatele Sasanka-

máš nádherného syna moc gratuluju a přeju hodně štěstíčka a hlavně zdravíčka
tiše závidím už to chci mít taky za sebou

Obrázek uživatele Lenousekk

Moc děkuji Sasanko Srdce Smile ... určitě se brzy dočkáš

Obrázek uživatele evinkak

posíláme velké gratulace. Byla si moc statečná a odměna je veliká!
Jo my máme už 13 měsíčního chlapečka Deníska a taky tomu pořád nevěřím, že jsem máma. Nějak na to nemyslím. Prostě se jen máme skvěle.
Tak ať Vám krásně roste a dělá jen radost.
Pápá Evi a Deny

Stránky

Chci dát miminko k adopci

Dobrý den,

Nedávno jsem zjistila, že jsem v 17 týdnu těhotenství bohužel...

Kojení - mokrá podprsenka

Ahoj, už nějaký ten měsíc kojím a vše ok, ale včera vnoci se mi hrozně pustilo mléko a všechno mokre. Dá se to nějak řešit aby se to už...

Варанга

Варанга средство от грибкаГрибок -...

Hledáme přímou adopci

Dobrý den,

touto cestou hledáme paní která čeká miminko a nemůže si ho nechat a je pevně rozhodnutá k přímé adopci. Ze...

Přímá adopce

Dobrý den,

Jsme mladý zajištěny manželský pár a touto cestou hledáme těhotnou ženu, která se z jakéhokoliv důvodu nemůže nebo...

Holky nemáte doma některá váhu pro kojence a nepotřebujete jí? Ráda bych si jí buď koupila nebo pronajala! Díky Dance 4

Ahoj chci se zeptat,zda je normální mít na jedné straně břicho větší než na druhé?Dnes jdu k Dr. pro potvrzení těhotenství,mám strach aby to nebylo mimoděložní.Cítím na té půlce občas takový tlak,jinak bolest žádná.Jsem zhruba v 6t..

Ahojky maminky chci se zeptat, kde jste v Pardubicích nechávali vašim princezničkám nastřelovat náušničky? Pokud né v Pardubicích tak v nemocnici nebo v kosm. salonech? Ptám se proto že u nás v nemocnici nenastřelují :o( Moc díky všem za odpovědi :o))

Ahojky berušky, mám problém s mým synáčkem zítra má 8 týdnů aůe poslední dobou asi tak 2 dny vydává takový zvuk jako když by se ztěžka nadechoval , vtahuje vzduch, hlavně když plače, ale není to pravidlem dělá to i když je v klidu a mám pocit, že kvůli tomu nemůže spinkat a budí ho to.Vrzání to není to dělá normálně ale tohle mě celkem děsí, půjdu s ním dneska k lékaři chci se vás zeptat dělají

Ahojky holky, musím se s váma podělit o pocity ze včerejšího dne a noci. Jen aby jste měly přehled, v pátek nebo v sobotu by měla dorazit :spid: . Včera navečer mě začala pálit žáha, ale nic co by ji dráždilo jsem nesnědla a pak jsem si uvědomila, že celý den pořád krkám. K tomu mě bolí už pár dní podbřišek, ale tak nějak jinak.

ahoj holky uz si nevim rady.Vcera vecer mi tekla z nosu a asi uz tri dny nazpatek mi kazdy vecer tece....to ze kdyz si cistim zuby mi tece taky krev z dasni,to bych prekousla ale tohle ne.Dnes se mi zdal hezky sen a pak zase o krvy ze mi tece z obou direk,zbudim se a rychtyk.Sotva si sednu roztece se ......

Dobre rano holky, mam takovy problem od pondeli me silene pobolival pravy a levy podbrisek a jeste ktomu se pridaly i zada strasne krece u me to sou znamky prichazejici :spid: ale na ni je jeste mooc brzo sice ji nemam pravidelnou ale vim ze prijde pozdeji a navic vcera kdyz sem sla na zachod tak me silene pri curani bolel pupik ale zevnitr vubec nevim co to je :$$: .

Ahoj holky,prosím poradte....jsem ve 35.tydnu mužu Paralen?Před dvěma tydny jsem dobrala antibiotika a už jsem nemocná znovu,už mě to fakt nebaví Sad

Ahoj holky,
poraďte mi prosím...jsem nějak mimo mísu. Mám z úřadu práce 3 formuláře ohledně příspěvku...s jedním musím k zaměstnavateli a dále také na OSSZ a pak je všechny odevzdám na úřad práce? Je to tak? Nemám nějak čas si to zjišťovat, s Vámi to bude určitě nejrychlejší :). Díky moc.