Už jsem asi fakt na palici

28.08.2009

HOlky moje já už jsem z toho všeho tak na palici, že už se ptám i svýho bříška jak by se chtělo jmenovat. Přítel už je z toho taky tak hotovej že se rozhodl pro nikolku která má svátek 20. listopadu a naše holčička se má narodit 10. listopadu. Takže to jsem rezolutně zamítla zase já. Břísko mě koplo když jsem se ptala na Valinku tak doufám, že to znamenalo souhlas. Bude to asi fakt Valinka ať si každej říká co chce. Nelinek je hodně, tatínek Valinku původně vybral a segry, babičky, dědové a prababičky se s tím budou muset smířit. A vůbec přemýšlím nad tím že jim to vůbec neřekneme jak jsme se rozhodli. Doufám, že je to dobrý rozhodnutí. I když vím, že mě zase někdo navrtá že se mu to nelíbí a že si to mám rozmyslet. Ale první co bylo když jsme s přítelem vyšli z ultrazvuku bylo že jsem mu řekla: Tak když je to holčička a ty si chtěl tak hrozně chlapečka tak si vyber jméno, to je na tobě. Doufám, že to nebude nějaká tlusťoška protože mám strach aby pak na ní nekřičeli Valina se valí!!! Z toho mám strach, ale jestli bude po tatínkovi tak snad ne. Tak co zní to dobře Valerie Haklová? Není to moc tvrdý jméno? Mě už se začalo taky hodně líbit. jsem už trapná jak s tím otravuju co? Ale nikdy by mě nenapadlo že to může být tak těžký, pojmenovat svoje dítě.

tak mně osobně se jméno Valerie líbí, je krásné a s vaším příjmením ladí :s:
Hlavně se nenech zviklat názory ostatních. My taky chceme Samuela, už od začátku, a taky jsem měla tendenci to pořád měnit, kdyby se náhodou někomu nelíbilo, ale je to opravdu vaše volba a ostatní se s tím musí smířit. Hlavně, že se shodnete vy dva :C]]: Takže pozdravuj Valinku :qu:

Myslím že se to hodí i k tomu příjmení. A určitě si do toho nenechte kecat. oni už vybírali jména a teď je řada na vás :-)

Peti, my máme sice jména vymyšlená od začátku, ale někdo s tím má prostě problém... já se nedivím, je to rozhodnutí na celý život dítěte!! A neboj, i kdyby byla Valinka valibuk, tak si myslím, že ti za svoje jméno hlavu neutrhne :///: nemůžeš si tohle říkat, to bys pak mohla s každým jménem něco spojit...
Mě mrzí, že nebudeme mít Nellinku... moc jich není, právě naopak... Je mi jedno, že rodina měla na Nellinku kecy, ale dali jsme jim zavčas najevo, že je to naše dítě, tak o tom budeme rozhodovat my, a basta! a byl klid!!!
Stůj si za svým rozhodnutím, a klidně jim to řekni, co je ti po názorech ostatních?? a nebo si to nech pro sebe a ješě v klidu přemýšlej, někdy se stane, že jedno jméno rozhodne, až si malou poprvé pochováš :c:

Já pohlaví nevím,ale když to bude holčička,bude to Valérie Hofmanová a když se mě manželovo mamka zeptá jestli už máme jméno,odpovím,že ne a dál to nerozebírám.

Ahojky,tak Valerie je krásný jméno ale ještě krásnější je Nikolka.Ale chápu že by bylo blbý aby slavila svátek i narozeniny po sobě. :a:

Valerie je moc krásný jméno a navíc jméno vybírají rodiče a ne nikdo jiný, takže když se líbí vám, tak je to v naprostém pořádku. A neboj ostatní si zvyknou a navíc až malinkatou uvidí, tak úplně zapomenou na to, že se jim to jméno nelíbilo. A víš co, možná bude lepší, když neřeknete, jak jste se rozhodli, aspoň už ti to nebudou rozmlouvat.
Tess

Valerie je hezké jméno a vůbec, nejdůležitější je, zda se líbí vám, jako rodičům a na ostatní se vykašli, je to vaše dítě ;)

Mně dělalo problém pojmenovat kočku , natož dítě :C]]: Takže věřím, že je to těžké ;) Řekla bych, že jste vybrali dobře... a hlavně - je to VAŠE miminko, takže VY máte jediné právo jméno vybrat! Určitě si stujte za svým ;)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka