Mí pomocníčci :-)

21.08.2009

Koukám, že zítra začínám 17. týden :) Hrůza, jak to letí. Zdravím všechny.

Dneska jsem plela po vší té mojí absenci na zahradě aspoň kytičky a měla jsem fajn pomocníky :) Fotil mě Martínek a zvěřouni mi nedali celou dobu pokoj :s: zachytil jen dva, ale oni pak přišli další 3. Zítra musím dodělat co jsem kvůli nim nestihla.

Pěkný páteční večer :a:

Mí pomocníčci :-)
Mí pomocníčci :-)
Mí pomocníčci :-)

ty tam vypadáš jak víla :one: Fotečky jsou moc krásné a jako by z nich ýchala pohoda a klid.Moc krásně na mě působí a tobě to fakt sluší,no přesně jak :#~: :a: No a ted jsem si teprve přečetla i jiné komentáře a on už tgi to někdo psal o té víle,ale já fakt neopisovala:-)))

krásná maminka, jen co je pravda :-) a ještě takový úžasní pomocníčci ... úplná na mě dýchá ta letní atmosféra (přes okno vidím akorát samé paneláky...brrr...) taaak se měj hezky

In reply to by barbusacek

mě dýchla atmosféra domečku dneska. Zvedla jsem ráno talíř ve dřezu a pod ním pavouk velký jak hrnek. No dobře tak jak štamprdle..... no tak velký taky ne, ale prostě byl velký :s: Zařvala jsem jak tygr jak jsem se lekla. Tfujtajxl!

In reply to by Andělína

no to se ti ani nedivím, manžel nedávno donesl ze zahrady brambory a jak jsem je tak čistila od té hlízy, tak na mě vykoukl taky jeden - sice byl normální velikosti, ale i tak mi stačil.... :-)

jééééé :cat: ..jsem Ti taky chtěla napsat, ať se konečně zviditelníš, neboť tě tady holky neznají a hodná, sama udělala :s: . šikulka, nejen hezká, taky i pracovitá a ten klobouček nemá chybu-to je tvoje práce? ;) ..zrada, nevidím žádné bříško :? :jawdrop: ...doufám, že mě s pupkem doženeš :!k: :s: :a:

In reply to by Andělína

klidně se běž nažrat riadně :hu: :!k: , já už měla na večeři nudle s tavrohem a ještě hrozno, tak končím :a\|: ...a čekám, kdy se z toho všeho po..... :!k: fakt fajný, to bych netušila , že ho prodávají v Bille, v té naší Bille je tak velký prd akorát :///:

In reply to by Andělína

no jasně, nidky nevíš, kdo tě vidí :!k: sakra už jsem dnes byla podruhé na Wc, po hroznu...kdybych to věděla hned na začátku, že to hrozno je tak skvěle projímací, tak si neužívám toliko zácep a křečí a jdu do hrozna :!k:

In reply to by dupkaM

Ty jsi geniální....... zítra jdu pro hrozno!!!!!! Ale jinak tady u nás na samotě mě může vidět akurát nějaký ten traktorista co má 3,8 v krvi nebo lesník......... :s: škoda, takovou hezkou maměnku by leckterý ocenil, no ne? :s:

In reply to by Andělína

val val pro hrozno. ještě tě trápí zácpa? to sna dneee......to si piš, že by ocenili takovou švarnou maměnku ;) ...když jsme u těch mamin, Eli na mě dnes celý den hulákala mamija ( mamina po jejím asi), jí dám takovou maminu!!! :!k: ,...jinak mi říká mami, občas babi :!k: a tatovi tati občas taky babi :!k:

In reply to by Andělína

co Ty etě nespíš? já už asi za chvilu povalím, bo už padám pomalu na hubu. Do jedenácti budu už asi v posteli. tak kdybychom se neviděly, tak dobrou dobrou :e): :'zz):

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka