S M Lomos z piškoťákova

19.08.2009

Ahoj deníčku a holky,
píšu ve zkratce (hihi), bo se chystám na dlouhou cestu a nevím, jestli ji přežiju :s: Syn se mi vrátil a vlasy má jak nakopnutý drn, tak jdeme k holiči, což je od nás ze samoty asi 2 km tam a 2 km pak zpátky - po tom všem ležení nevím, zda se :°O°: doplazím zpátky. Max. zajde Chlupateček pro dvoukolák a doveze mě :/;x:

Jinak nic nového, nešpiním už víc jak týden - snad už i dva, bolí mě všechno co mě bolelo, tzn. prsa - kdy už to skončí, bolí mě od 27 DC a jsem dnes 15+3 tt :^O^: ????? Břicho bolívá - ale to zas chápu, že to se natáhnou kurňa musí, že... no a špatně je mně už jen, když si na něco hnufného vzpomenu, tak jako včera - to jsem blila jak amina, páč jsem si vzpomněla na vlas v jídle :!k: Fujtajxl!

Opatrujte se, milujte se a množte se a užívejte posledních prázdninových dnů :a:

:#~:

P.S.
Fotečka je můj Chlupateček, jak měl rok, fotka je rozmáznutá, líp se mi to nepodařilo v pc z videa udělat. :(

S M Lomos z piškoťákova

já mu ten "drn"na hlavě nechala.Moc se mi v tom líbí.A jak by byl populární u kamarádek!! :girl: Hlavně na sebe dávej pozor a když tak volej"taxi" Super,že už nešpiníš,tak užívej těhulkování.

In reply to by lena

Leni to jsem se zasmála :s: taxi v našich kotěhůlkách - človíčku já nevím, jestli bych nečekala do soudného dne, než by přijel - naštěstí jsem tady a byla to skvělá procházka :-)

In reply to by Andělína

tím "taxi"jsem myslela toho tvýho chlupatce chlupatýho!! :s: Prosím tě,já si tady kolikrát stěžovala v jaké díře to žiju...přišla jsem z města asi 30 tisíc obyvatel do díry,která má necelých 500......to jsi tam vážně na samotě?A co nějaký soused?

In reply to by lena

Joch tááák - no ten je v práci, dneska má 16tku tak jsem vdova slaměná :s: Já přišla z Ostravy-Poruby tady na samotu - sousedi jsou půl kilometru daleko, není to zas takový Liškov, ale místní mě tady často obdivují, že oni by tady nikdy být nemohli a k tomu, když má můj noční :s: Já se ale nebojím - oni tu vidí duchy, má to tu bojovnou minulost z 30leté válký a II. světové, ale mrtvých já se nebojím.

In reply to by Andělína

Teda na co já si stěžuju!Dlouho jsem si zvykala,ale myslím,že teď už to zvládám v poho.Obdivuji tě jako ti místní!!!!Hlavní je,že jsi tam šťastná!

Ahojky Andělínko,myslela jsem,že to je holčička,takové kadeř,krása..Taky jsem měla bolavá prsa a to mě nikdo nemohl ani obejmout,jak to bolelo,ale neboj ono to přejde.Byl by to zajímavej pohled,jak Tě chlupatec veze na dvoukoláku :C]]: .Přeji ať už je Ti mnohem lépe a všechny neduhy těhu odezní :a:

In reply to by jahůdka2010

Jahůdko děkuju :) S těma prsama to mám stejné jako jsi to měla Ty, jednou mě k sobě přitisknul kolega (na mé narozeniny) a mně bylo až do breku, taková bolest a píchání v nich - no jak píšeš, snad to brzy odezní. Právě jsem dorazila a je mi fajn :s: žádný dvoukolák se naštěstí nekonal :a:

Cauky Andelino, teda Martinek je roztomilouckej, to budes mit zas pekne kudrnate ditko, a treba tu holcicku, co si prejes!!!Bolesti mam taky, myslim prsa, obcas bricho, vcera hlava, bolela jak strep, ale jinak pohoda :) Mej se krasne, a at je z drna fesak. papa.

In reply to by Pecicka

blázníš? Já se tam dokodrcala a ta slepice jej nevzala a to tam měla jen jednu paní - vždyť strojkem by ho měla za 5 min. ve stoje... ale 50 kaček jí asi za to nestojí :( Nevadí, půjde jinam.

In reply to by Pecicka

víš, že jsem měla brnknout, ale šla jsem tam s tím, že bude mít narváno, a že půjdem domů jen s nanukem a nebude to vadit - ale ten její přístup a jedna paní s nabarvenou hlavou na židli - to mě jako vzalo :s:

Andělínko, Martínek byl moc krásný.Hlavně běž k tomu holiči OFAFRNĚ a hezky pomaloučku. Doufám,že už ti ty bolesti brzy přestanou. Mysli na něco moooc krásného,víš,že si teď těhulkování máme užívat. :a:

In reply to by Gabča15

Gabulko byla to skvělá procházka, jsem nadšená - myslela jsem na toho Míšu, co jsem si koupila a slupla jak malinu, aspoň nějaká radost, když Martínka holička nevzala :s: :a:

ahoj ženo, tak to je skvělé, že nešpiníš, super zpráva! :s: zrovna jsem Ti psla i na vzkazník na Seznamu....no holt, s emusíme smířit, že už nejsme nejmaldší..vše nás bolí, tam nás píchne, tam taky... :!k: ,a le myy to přežijem...rozmnožovat se už nebudem, stačilo..druhý kus je nacestě...ikdyž se mi zdál blbost sen, že jsem rodila Marečka v prosinci a a Dr. mi tam zjistil ještě jeden plod, holčičku jsme rodila po něm v únoru tak se asi přidám k vám do Úlu :!k: :*[]: ...PS.tak nějak si představuji vaši holčičku...jako již zmíněný chlupateček, takovou sladkou :girl: :girl: :s: :a:

In reply to by dupkaM

Dupíšů tak já Tě hned hodím do seznámku!!! Koukám, že těhulím se zdají opravdu kraviny jak hrom! Mně se včera zdálo, že mi unesli Martínka, dneska, že umřel taťka - no aspoň bude dlouho žít a skoro každou noc nějaká capina - ráno jsem jak praštěná po hlavě :s:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka