Od kdy Vás zlobily poslíčci?

04.07.2009

Ahojky. Dnes jsem 26+3 a pobolívá mě už druhý den břicho. Nevím zda to jsou poslíčci či ne, ale bolest bych přirovnala k mensesu. Chvílema je to dosti silné a pak zase slabé. Chtěla bych se Vás zeptat, zda se může jednat o poslíčky, či o něco jiného?Na ně je snad trochu brzy ne?.. :? A chvílema se mi zhoupává žaludek, ale to bude asi z toho tepla...:/ Děkuji za reakce

Kliknutím vložíte smajlíky:

Tak nakonec se to uklidnilo a jen včera k večeru mě to zase trochu zlobilo. Asi je to spojené s únavou. :8_/:

Tak já ti moc neporadím!! Já jsem dnes 40+5tt a zatím jsem poslíčky asi ani neměla.. teda.. jen po hamiltonovi jakoby menstruační bolesti a pak nic.. :(

JO, jinak mám i teď kolikrát problém poznat, jestli se mimčo jenom vyvaluje nebo mám kontrakce. Pokud ta kontrakce není silnější - to mám pak takovej tlak v břiše (trošku jako při větším zrychlení na atrakci), že začnu mělčeji dýchat.

(ne zatím moc silné) už asi tak 2 týdny jsem ted (37+6 tt)někdy jednou za den, jednou za noc, někdy přes den vícekrát, třeba 3x. Je to taková bolest jako při menses a jsem z toho vždycky otrávená. Musím si jít lehnout a dát si teplé na břicho. Pak jsem teprve zase schopna něco dělat a vůbec chodit, když to přejde. Ale myslím že ve tvém týdnu těhu je to fakt ještě dost brzy! No a se žaludkem, to je asi normální, to já měla každou chvíli nebo mám tedy doted. Ale kdyby jsi to bolení bříška měla častěji, určitě zajdi k dr. at máš jistotu. :a: Držím palce.

In reply to by Klara1

Včera jsem to připisovala, že to mám třeba z podvědomé nervozity (byla jsem na zkoušce), ale dnes se mi to stalo zase asi 4-5x, ale naštěstí nepravidelně. Mě nebývalo špatně ani na začátku těhu, ale teď to teplo a dusno co je zabiják...a to bude ještě hůř až začnou ty pravý pařáky :00:

No, podle mně je to na poslíčky brzy. Mně to chytlo ve 34. tt. Počítej si, po kolika minutách ti tvrdne bříško asi 1 hodinu. Já měla nepravidelný kontrakce (7 min., 17 min. a pod.). Pak jsem si dala vanu a protože mě to nepřešlo, tak jsem volala do nemocnice, kde mi sestra řekla, ať přijedu. Připojili mě na monitor a protože mi tam skákaly dost vysoký vlny, tak mě tam týden nechali. Mrně se prý chtělo podívat na svět trochu dřív...Teď jsem už v 38. tt a zatím se ani neotvírám - tak krásně to doktoři zastavili :s: Může to být naprosto v poho, ale pro tvou jistotu bych taky zkusila to měření, chvilkový naložení do vany a když to nepřejde, zajeď raději do nemocnice. Budeš klidnější :) Přeju, ať je vše v poho a neboj.

In reply to by DenyPu

Nad tím, že bych mohla o tolik dříve rodit si vůbec nepřipouštím, jen je to dost nepříjemný a zajímalo by mě co by to mohlo být:). Kdy máš termín? A čekáš holčinku nebo chlapečka? :dog:

In reply to by Nika-V

No, já si to taky nepřipouštěla a měla jsem pak fakt pěkný boby...Naštěstí jsou doktoři fakt na tohle připravení. Může Ti jenom tvrdnout bříško, ale to, co já vím, nebývá spojeno s menstruačními bolestmi. Tak to nepodceň. Lepší jet do porodnice zbytečně, než pozdě (což mi vtloukali do hlavy i v nemocnici). Jinak mám termín 18.7., ale mrně je otočený hlavičkou nahoře, takže půjdeme císařem- pokud se neumoudří. Příští úterý mi řeknou termín. Jinak máme tajnůstkáře - byli jsme asi na 6 UZ a ani na jednom nám neukázal, jestli je holka nebo kluk :s:

In reply to by DenyPu

stejný, já mám 19.7. a představ si, že taky mám mimi pořád hlavičkou nahoru. Ne a ne se otočit. Taky mi plánují císaře, už mám dokonce hotový i předoperační vyšetření ale termín ještě nemám. V tomhle případě se prý císař dělá ve 39+0 tt, zítra budu volat dr. do porodnice, tak doufám že mi tedy císaře udělají koncem tohohle týdne nebo počátkem příštího, jinak už z toho všeho asi zešílím, jsem už strašně nervózní a fakt bych nerada začala rodit přirozeně a ve stresu s bolestmi rychle jela pod kudlu. Tak Ti držím palečky at je vše v pohodě a at je to vaše tajemné miminko zdravé :a:

In reply to by DenyPu

Tak to já bych se tam buď musela dopravit sama a nebo vyčkat do zítra. Já byla na začátku těhu jednou na pohotovosti kvůli tomu, že jsem začala trochu špinit. A cejtila jsem se tam jak největší blb, protože dr. mi řekla, že tam žádné špinění nevidí a vystupovala stylem co tam vlastně otravuji. Hodně mě to její jednání zamrzelo, ale hlavní bylo, že bylo miminko v pořádku. Natalinka kope jako o život a stále se vrtí tak mě to uklidňuje, že je v pořádku. Doufám, že se to pobolívání uklidní co nejdříve.
Tak to se máte opravdu takjnůstkáře. Naše holčička už od jedněch z prvních ultrazvuků vždy roztahovala ukázkově nožičky :s: . I na 3D utz :s:

In reply to by Nika-V

Já si připadala jako blb v 29. tt, protože jsem šla taky do nemocnice. To jsem byla na dovolený. Měla jsem v noci tak bolesti podbřišku druhý den mi víc tvrdlo břicho. Sestřičky mi vynadaly hned mezi dveřmi, že už jsem tam měla být dávno a nečekat takovou dobu. Zkus tu koupel a když to nezabere, jeď. Fakt je lepší mít klid, než si pak rvát vlasy :00: Jo, jinak já se taky na pohotovost vezla sama... :)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka