bříško

15.06.2009

Ahoj holky, bříško mi poslední dny zase povyskočilo a všimly si toho i kolegyně v práci...takže když mně potkají, chtějí mi bříško hladit. Mi to je nepříjemné, tak jsem jim na rovinu řekla, že si to nepřeju... Ale nevím, jak to říct tchýni...aby se neurazila. Nejsem žádná citlivka, ale opravdu mi to není moc příjemné...

Já fakt nevím co s těmi lidmi je:-)
Všichni mi chtějí hladit bříško, a vidět ho vždycky mi vyhrnujou mikinu nebo tričko a já už fakt šílím ale koukám že je to všude stejné.
Opravdu jedině od přítele mi to nevadí ale od ostatních mi to je nepříjemné

In reply to by mala_hodna

jsem ráda, že nejsem sama, komu to vadí....někteří se ani nezeptají a hned začnou bříško hladit... o víkendu se o tom zmíním...že mi je nepříjemné, když mi kdokoliv šahá na břicho...snad to určitým osobám docvakne, jinak fakt nevím :spid:

ahojky
Jsem teď o tom přemýšlala a je fakt, že od některých lidí by mě to také bylo nepříjemné. Mě pobavil kolega se ženou. Nejdříve se zeptali, zda můžou a pak se culili, že nikdy těhulce na bříško nesahali. Přišlo mi to komické :)
Nevím ale, zda bych to byla schopná někomu říci, že nechci aby mi na břicho šahali.
J.

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

no to je právě to, ona se na mimčo hrozně těší...ale musí přeci respektovat, že mi to vadí. Když mi bříško hladí přítel, tak mi to nevadí...ale u jiných je mi to nepříjemné. Bohužel ji vidím každý víkend... a pořád přemýšlím, jak jí to naznačit...

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka