spaní v zavinovačce

09.04.2009

Ahoj maminky, mám dotázek, jak dlouho spali vaši drobečci v zavinovačce? nám už je 4,5 měsíce a pořád spí v ní. Nevím jak ho to mám odnaučit, jinak spát prostě nechce. Už mu z ní hodně trčí nožky:-). Zkoušeli jsme ho dát spát jenom v pytli na spaní a pořád se budil, spal neklidně a druhý den v ní už ani neusnul tak pořád zavinujeme. Nemáte někdo nějakou fintu?? jak dlouho vám spali takhle mimisci???

Kliknutím vložíte smajlíky:

No tak my jsme měli stejnej problém, taky jsme zavinovali do deky do 4 měs. a pak to malej přestal vyžadovat, když jsem ho chtěla zabalit, tak se strašně cukal, tak jsme přestali, ale budil se skoro každou hodinu, no hrůza. tak abych se aspoň trochu vyspala začala jsem ho balit stejně jako předtím akorát ručičky měl venku a krásně spinkal. Po 14 dnech jsme to zkusili bez zabalení a už to šlo, tak to taky tak zkuste třeba to pomůže.

ahoj, malej spal v zavinovačce necelé 2 měsíce. Pokud je tvůj syn spokojenej, tak ho stále bal. Asi mu to dodává pocit bezpečí. Pokud ze zavinovačky už vyrostl-což je vzhledem ke stáří jasné, tak ho začni balit do prostěradla-třeba už pak nebude chtít. Myslim si že z toho vyroste. Každé dítko má jak říkám úchylku-tím myslim že se na něco upne a vyžaduje to.Můj syn stále musí mít u sebe 2 polštáře. Jeden velkej a 2 malé. Pokud to tak neni, tak je jako blázen. Strašně rád na nich loupe rohy-my říkáme že rožkuje...takže i když jedeme s autem-má tam svůj polštář. U babiček má taky 2 polštáře...nemá smysl děckám něco vnucovat nebo zakazovat. Přejde je to samo... :a:

Ahojky, my jsme spali v zavinovačce jen v porodnici, pak už ani jednou. Takže těžko radit. Ale napadá mě ho zabalit místo do zavinovačky třeba do peřinky nebo deky podobným způsobem a pak postupně jakoby z toho zábalu povolovat, až bude jen přikrytý. Asi je na to citlivý a potřeboval by si postupně odvyknout. Hodně štěstí! Papa :a:

Ahoj, my jsme zavinovali taky dlouho...když byly malýmu čtyři měsíce, tak jsem ho to pomalu začal odnaučovat...uspávali jsme doma ve starým kočárku, takže nakonec usnul a nějakej čas jsem holt musela přežít to, že se i častěji budil. My jsme ho do těch čtyř měsíců nebyli schopní bez zavinky uspat, ale tohle vyřešit ten kočárek. Takže trošku trpělivosti a určitě se vám to taky podaří odbourat!

ahoj no tak ja mam dve a obe na prd. Nikdy v tom nechtel byt tak to mam jako podlozku v postylce ktera je v obyvaku ale postylky mame taky na ozdobu no jo no.....

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka