Fotečky z oslavy narozenin prvního ročku.........

16.03.2009

ahojky milé ženy, jak jsem již slíbila, vkládám nějaké fotečky z oslavy Eliščiných narozeninek. Dostala spoustu dárečku od oblečení po hračky. Byla hvězdou dne :!k: ..jako vždy :!k: jen co dostala kočárek s miminkem-panenkou..velice dobře se k tomu postavila a je vidět , že má mateřské sklony, jala se kočárku a vozila..ikdyž se trochu bulala malá mamina..asi evidentně něco pila :°°//: ..nee, nebojte jen čaj :§: :/;x: jen si musí tu chůzi trochu vypilovat :qu: .Oslava byla veselá a hravá...fůra dětí, fůra dospělých...tak pa ženy :a: :s:

dupinko, elisce to desne slusi, je to :cat: a melas pravdu, darecky jsou podobny ;) jeste od brachy dostala golfky s panenkou, kaca stejna, kos s medou stejny :!k: mate dobrej vkus :one: :) :a: zabka+kaja

janka.82

Moc gratuluji, Éliška je kouzelnáááááááááá :h: :h: :h: :h: :h: :h: :h: :h: :h: :h: :h: :h: :h:

:a: malá je skvělá a musela být ale hodná, takovejch dárečků!! :\x: :\x:
Tak ještě jednou gratulujeme a posíláme pusinku!! a jak víme, hlavně ať je živá a zdravá!! :h: :k: :\x:

Elišce mooc gratuluji k narozeninám... :qu: :qu: :qu: , přeji jen to nej nej nej, hlavně hodně štěstíčka, zdravíčka a lásky... :k: :h: :c: .Dárky dostala krásné.. :one: a je to velká fešanda... :c: a mooc šikovná.. :qu: .Mějte se kráásně a pááááček... :a: :a: :a: .

Nazdááár Dupko,tak už je to tady!My samozřejmě malé Eli z celého :h: gratulujeme a přejeme hodně zdraví a štěstí :k: .Musím pochválit úžasný dort :one: ,hned bych ho :a\|: - marcipán já miluju.A :/;x: pro panenku je naprosto nádherný!!!To mě inspirovalo-taky z Karolínky uděláme malou maminku :///: .Tak se mějte holky krásně a :a: .

In reply to by Dalinka2

jéé,a hoj holky, moc děkujeme ;) .Marcipán jsme skoro všechen sežrala já...neměla jsem zastavení, byl opravdu výborný :hu: Eliška si stihla ukrást jen tu myšku :!k: ten kočárek mě taky potěšil, je prý specially pro roční slečny a Eli se taky hned zalíbil a hned se ho jala :!k: se jí dobře vozí, aspoň se má oč opírat :!k: :s: :a:

In reply to by Katka77.

a hele hele, vidím Tě, ha Ivan... :!k: ..ano, mimino přerostlé už chodí, začalo trénovat týden před narozkama, tak mělo štětsí, takže to stihlo :qu: , ale jde jí to, ikdyž musí ještě víc potrénovat, aby to bylo perfect :s: :a:

In reply to by dupkaM

No paráda, Eliška je šikula. A krásná holka, :c: škoda, že dnes nemůžu pokecat, malá se teď začala budit, takže musím k ní. A vzít si ji do postele. :00: Ozvi se někdy, fakt nechápu, co tam pořád děláš, určo žehlíš, co? :!k: Tak se mějte holky a zatím pa. :a:

In reply to by Katka77.

děkujeme paní a je škoda, že zrovna zdrháš. :§) už mám vyžehleno, sedím u kompu od 22.30, tak zatím pápápá a Sabince pusu a taky dodej fotky, jsme jí dlouho neviděla, bude mít 20. roček, co? :c: :one:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka