hurááááááááááááááááááááááá

15.03.2009

Ahojky holkýýýý, dneska super den, mám,e dvě čárečky na testíku. Juchůůůůů, já jsem šťastná. 4 měsíce snažení a je to tu. Tři měsíce pravidelné milování po dvou dnech, 4 měsíc jsme si řekli, že to nebudem dělat z nutnosti a já otěhotněla zrovna když jsem měla chřipku a užívala jsem tři dny mucosolvan a stopangin. Myslítě, že by to mohlo ohrozit miminko??? Prosím o radu

moc a moc gratuluju :qu: :qu: :qu: a přeju, aby bylo všechno v pohodě :) . Neboj určitě to nevadí, taky jsem měla chřipku a už jsem byla těhotná, v tu dobu na tebe ještě není mimi napojené, takže to nevadí.

miminko to stopro neohrozi nedelej si starost ;)
gratulujuuuuuu :\x: :\x: :\x: :\x: :\x: :\x: :\x: :\x: :\x: :\x:

Lucíííííí, gratulujíííííííííííííííííííííííííííííí :\x: :\x: :\x: :\x: :\x:

Jéé, no to je paráda !!! :qu: Gratuluju !! Tak ať se doberete zdárného konce... :cc):

Léky ohrozit mimi nemohly, ještě nebylo vyživované placentou. Tak hodně zdraví :\x:

In reply to by Kebule

Děvčátka, moc všem děkuji. To je super tady číst, takové zprávičky, jak mi každý přeje. Jste zlatíčka. :h: Opravdu? No já tady dneska na netu četla článek, že mimi je nejvíce ohroženo léky od 17.dne početí do třetího měsíce. Takže to tak asi bude?

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

:h: Děvčátka, všem moc děkuji. Jste hodné zlatíčka a všem moc přeji, aby se taky podařilo co nejdříve! Jo, minulý měsíc jsem si objednala čaj NEPLODNOST ( 2 balení) s tím, že to tenhle cyklus budu brát. No nestihla jsem to ani ovonět :dance: tak pokud byste některá měla zájem, tak dejte vědet a ráda vám je pošlu :\x:

tak v prvni řadě ti chci pogratulovat :cc): ,uživej si a opatrujse :qu: ,nejsem odbornik co se tyče leku ale myslim že asi určitě ne,ještě jednou velka gratulace :qu:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka