co to se mnou je sakra? :-( | Moje těhotenství.cz

co to se mnou je sakra? :-(

Obrázek uživatele kacken

  holky jsem naprosto zoufalá a nešťastná :\\: jde o to že prostě mám nechuť na :|-|: se svojim chlapem...jsem 8 týdnů po porodu ale na sex chuť mám(třeba včera)ale jakmile se začneme kmazlit nebo se mě jen začne dotýkat tak je mi to hrozně nepříjemné je mi až úzko a svírá se mi žaludek :\\: prostě to nejde jenže problém je v tom že mám takový pocit že s jiným by to šlo .... :O :\/: já nevím co dělat , nechápu to .... je to psychikou nebo čím?nechci jinýho chlapa a nechci aby se nám kvůli tomu vztah rozpadl ale nejde to přemoct,moc jsem se včera snažila myslet na něco jiného ale prostě to nešlo :\\: pak už jsem ani nesnesla aby se jen přitulil a spal prostě jsem potřebovala prostor a byt sama...asi nejsem normální :#o:


  Komentáře

  Obrázek uživatele lucca

  Netrap se tím, mozek je prostě teď přepnutej na mimino a navíc si myslím, že jsi taky příšerně unavená.
  Teď jde jen o to, aby to pochopil chlap, já chápu, že to potřebuje, ale kdyby tě do toho nutil, tak to tím jen zhorší. Musí ti dát prostě čas. A že máš pocit, že s jiným by to šlo??? Třeba to je tím, že máš jistotu, že jinej se teď jen tak nevyskytne. :#o:

  Obrázek uživatele kacken

  já bych to chápala i v těhu jsem to měla podobně že mi bylo dotýkání nepříjemné ale to že si myslím že s jiným by nebyl problém není v tom že by nebylo s kým ba právě naopak...potkala jsem bývalého a pak mi psal a já měla mpocit že s ním nebo prostě s kýmkoliv jiným by to šlo ... nevím proč Sad možná psychický blok vůči partnerovi?? Sad mrzí mě to,přítel to chápe a toleruje i když občas se snaží aby k timu došlo ale je z tohotakový smutný a mě to štve.

  Obrázek uživatele tauruska

  Kačko u mně to bylo taky takové a první sex byl asi až po čtyřech měsících po porodu.Neboj to se zlepší.Dneska nám to doma funguje normálně.Petra a Lukášek

  Obrázek uživatele kacken

  naprosto mi mluvíš z duše!líbání mi příjde prostě až nechutné a přitulit bych se taky občas chtěla ale když to udělám hned ho odstrčím a on pak chudák nechápe co se děje.Měla jsem to i téměř celé těhu takže teď když dostane pusu je šťastný ale já si připadám hloupě Sad on pak chce aby k něčemu došlo,vysvětlím mu že to furt nejde a on je ani ne naštvaný ale postě smutný a mě vždycky napadne myšlenka že kdyby tam ležel někdo jiný tak by to šlo .....

  Snídaně u částečně kojeného ročního dítěte

  Dobrý den, neporadíte mi někdo, co dávat ke snídani roční holčičce, která je částečně kojená a částečně na UM? Zatím jsme ráno vždy...

  Nesnasim sve dite :'(

  Dobrý den.
  Jsem skoro dva roky na rodičovské „dovolené“ se svým dítětem. Bohužel není den, kdy bych nelitovala svého rozhodnutí...

  Otěhotnění??

  Ahoj. Jdu k vám pro radu. 11.listopadu jsme s přítelem měli pohl.styk, podle kalendáře WomanLog měla být ovulace 12.listopadu. Tentýž...

  Tlaky v podbrisku

  Ahoj. Jdu k vám pro radu. 11.listopadu jsme s přítelem měli pohl.styk, podle kalendáře WomanLog měla být ovulace 12.listopadu. Tentýž...

  Neztloustnu po Agolutinu?

  Zdravím Smile Dneska jsem dostala 1...

  Je mi 22 let (16.11. mi bude 23 let). S přítelem jsme spolu 6 let a od září se snažíme o miminko. Přítel je o 8 let starší je mu 30.

  Ahoj

  Ahojky holky. Tak nám dneska přišla druhá pozvánka na vítání občánků! Ono se prý normálně chodí tak kolem 4 - 5 měsíce, ale my, když jsme si tady nechávali udělat po dvou letech trvalý bydliště, tak jsme vítali tady a paní na matrice, když viděla malou, tak řikala, že jestli půjdem vítat už ve dvou měsících, že to určitě zvládneme, že budou brzo (to bylo na konzi září) a tak že jo.

  Ahoj, potrebovala bych neco vysvetlit. Ve zprave z posledni kontroly mi Dr. pise, ze mam hrdlo zkracene na 1cm a otevrene take tak a pritom mam FX/3. Jak to mam chapat? :? :?

  Mám strach o svého přítele :§) Už třetí den leží v horečkách, kterýý se střídaj se zimnicí...prostě má chřipajznu :spid:
  Jenže žijeme v Kanadě, a zdejší zdravotnictví je zady založeno tak, že pokud onemocníte, musite si udělat tzv. "apoimennt"...a to kolikrát trvá i několik tejdnů než Vám zpátky zavolaj, kdy vůbec můžete přijit :jawdrop:

  Ahojky holky,jeste jednou vam chci moc podekovat za komentariky,ale potrebovala bych ted drzet peste :\/:

  zdravím všechny...
  bohužel jsem tento týden přišla o miminko..netlouklo mu srdíčko...
  šla jsem na revizi dělohy a teď je mi z toho hrozně, nejen po psychický stránce...
  opatrujte se všichni a přeju vám šťastné donošení vašich vysněných miminek, zatím ahojda

  Hezké ráno děvčátka moje, je tady další nový den a já vám tady napíšu, co je u mě nového. Ono vlastně nic nového není, měřím si teď BT, ale nikde si ji nezapisuji. Drží se hezky nahoře. Dneska jsem měla 37,15. Ve čtvrtek byl pokles, ale to jsem mívala i normálně, takže závěry žádné ještě nevyvozuju, je ještě moc brzy. Jinak je mi dneska moc dobře.

  holky jsem naprosto zoufalá a nešťastná :\\: jde o to že prostě mám nechuť na :|-|: se svojim chlapem...jsem 8 týdnů po porodu ale na sex chuť mám(třeba včera)ale jakmile se začneme kmazlit nebo se mě jen začne dotýkat tak je mi to hrozně nepříjemné je mi až úzko a svírá se mi žaludek :\\: prostě to nejde jenže problém je v tom že