co na snídani?

21.01.2009

Ahoj holky. Malá má 7 měsíců a už dobrej měsíc vypije mlíko jen ráno a večer kaši. Už ho přes den moc nechce-nekdy vůbec. A teď v poslední době si dá mlíko pravidelně mezi 3-4h ráno a když jde v 8-9 papat, tak má taky mlíko a to vždy pije pul hodiny-moc se ji do toho nechce. Mám jí místoto toho dávat třebas activii nebo dobrou mámu? Nebo to střídat obden? Díky za rady

Kliknutím vložíte smajlíky:

ahojky, tak my taky pijeme kolem 6h ráno mlíko a pak jdeme v 8h snídat, tak malýmu dávám piškoty namočený v mlíku (je nám 8měsíců) ale takhle jsme už baštili dřív, i rohlík jsem mu dávala a pak to zapíjel mlíkem :hu: :a\|: pak jde spinkat a kolem 11h dostane obídek, čajík, pak svačinka jogurt, banán, piškoty nebo přesnídávku a kolem 17h dělám kaši, pak v 19h mlíko. A ještě se mi budí kolem 22h nebo až kolem 1h tak taky mlíko :hu:

In reply to by Darina

jéééé to se teda máš, no my takhle vstáváme pořád, akorát kolem 4měsíce mu spaní vydrželo od 19h do 4h asi 14dní a pak se zase začal budit, dneska jsem vstávala v 1h a pak v 7h, takže to celkem jde :c:

In reply to by ivkahof

holky, tak to máte super. My (8m) vstáváme v noci pořád, sice ne na jídlo, ale kluky budí prdíky, nebo se budí navzájem, vrazím jim dudlina a chrní dál. Ale někdy to je i každou 3/4 hodinu.
Tak spánku zdar :'zz): :s: Jana

Ahojda,
Já myslím, že to by měla dost málo mléka na tenhle věk, tak ji zkus dávat kaši. Kamarádce holčina stagnovala na mlíko, ale v roce, tak ji místo toho dělá kaši.
Ať se daří Jana

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka