co myslíte

24.03.2010

7.3 jsem si naposledy zobla azalii
12.3 jsem začala špinit, bylo to ale silnější, taková slabá MS trvala 4 dny (kojím ještě v noci)
23. 3. - včera měla být při 28dnovém cyklu ovulace, vaječníky jsem ale trošku cítila už od neděle. tak jsme na to večer hupsly
a dneska od 17:00 cca 19 hodin po akci mě začal bolet pravý vaječník ale opravdu hodně jako bych tam měla zabodnutý nůž, při každém pohybu i nádechu to bodne víc, ale cítím to furt. první těhotenství bylo taky první rána kapitána, a vím že mě taky boleley dost vaječníky.
je to treprve teď ta opravdová ovulace, kterou jsem nikdy dřív vůbec nevnímala, nebo že by se uvol%novala zygota? je to možné?
za kolik dní si můžu udělat test. mám strach si vzít ibalgin jestli se povedlo...
díky za názory :a:

Kliknutím vložíte smajlíky:

já taky ovulaci nepočítala, ale zadařilo se asi po třech měsících. Uvidíš ua dva týdny si udělej test a držím palečky ať jsou tam dvě čárky

Jé, to by bylo fajn, jestli se takhle hned zadařilo :*O*: no já na sobě ovu nijak nepoznala, takže jen orientačně výpočtem, kdy se jako máme snažit intenzivněji :€Ss€: a těhu teda tehdy vyšlo hned první cyklus. Teď byla první MS v lednu, tak pak když nepřišla po 28 dnech a bylo mi tak trochu jinak, tak jsem už i zkoušela test a místo toho přišla MS jak při porážce prasete, další pak už pravidelně a v silné, ale snesitelné podobě, takže v těchto dnech by asi mělo být :*O*: ,ale já tu skučím bolestí po operaci ruky a manža je hotovej z toho, že musí po práci ještě pomáhat doma :00: takže asi zase za měsíc, tak držím palce aspoń vám :qu:
i

r

u
k
y

,

Ahoj, nevím, jestli ti poradím správně, ale já jsem u sebe nikdy ovulku nijak nevnímala a pak, když jsme se začali snažit o mimi, měla jsem zhruba uprostřed cyklu podobné příznaky jako ty a hned mě napadlo, že jsem těhotná. Nikdy předtím se mi totiž nestalo, že by mě vaječníky bolely. Samozřejmě mi každý říkal, že je to blbost, že to na sobě prostě nemůžu poznat tak brzo. Test jsem si dělala po 14 dnech (v den očekávané MS) a byl pozitivní. Tak to za ty 2 týdny zkus taky a uvidíš. Držím pěsti!

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka