Co jíte/nejíte během kojení?

28.08.2009

Zkušené maminy, chci se zeptat co jíte a čemu se vyloženě vyhýbáte při kojení (viz. příklady)? Děkuji za odpověď

Kliknutím vložíte smajlíky:

já se vyhýbala smaženýmu a nadýmavým potravinám..a pak ještě perlivé vodě a čokoládě..

ahojky já kojim chviličku-mam 14ti dení mimi.ale s jídlem to je des!zjistila sem že nemužu ani cibuli do omáčky,to ani nemluvim že samozřejmě nesmíš zelí,květák,kmín,cibuly,porek,všechno co pálí,pak alergení věci jako jahody,celer,paprika,.....jako fakt nevim co mam jíst!chtěla bych kojit tak pul roku ale jestli to bude takhle dál tak to nevidržim :( :00:

In reply to by Mimiska

omezení jídelníčku je jen v prvních pár týdnech... tak do konce šestinedělí si dávej pozor... pak už můžeš pomalu zařazovat v malých dávkách všechno...
- pozor hlavně na cibuli, luštěniny, čerstvé pečivo... jinak ovoce, květák atp. můžeš, ale v malých dávkách... kmín naopak - kmínový čaj je proti prdíkům :)

In reply to by Mimiska

Ahoj... proč se nesmí kmín?? Ten naopak pomáhá prdíkům. Na prdíky je nejlepší kmíńový vývar. To pak miminka prdí o stošest :s: Jinak ve všem souhlasím a nemají se jíst nadýmavé věci hlavně v prvních třech měsících. Pak už by to nemělo vadit :a:

Ahoj tak já teď jím hodně ryby, zeleninu a ovoce, mléčné výrobky ( vypiju 1l mléka denně )maso jen občas kuřecí, ze salámů si kupuji jen dětskou šunku buď krůtí, kuřecí nebo vepřovou (je méně slaná) a piju vodu a kojící čaje + fenyklový. Nejím protože to nadýma: květák, hroznové víno, luštěniny, zelí. Nesmí se citrusové plody a prý by se neměla pít bublinková voda ale já si občas minerálku ochucenou dám. Šíma prdí stejně hrozně ale pomáhají mu kapičky Sabsympex

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka