CO TO JE ??

21.08.2011

Poradíte někdo, co to může být a jak se toho zbavíme? Emě se asi před dvěma měsíci začala dělat vyrážka kolem pusy. Nezhoršuje se a ani se nikam "nestěhuje", ale stále se ve stejné intenzitě vrací. Je vo vždy taková ohraničená červená mapa s krupičkou hned vedle pusinky. Mažeme to Lipobase a vždycky za den dva to mizí a za nějaký ten den to má zpátky...

Děkuji za odpovědi!

CO TO JE ??
CO TO JE ??

ale na brade a to jsme nedudlali a pak jsme zjistila ze to mame z vlhčenych ubrousku.Přestala jsem otirat a vse je ok.. :\x:

Malá je moc pěkná. My míváme něco podobného, ale většinou pod pusinkou. Objeví se to, když má slintací období a rostou mu zoubky.

Ahoj, náš malej to měl taky a hodně dlouho (v řádů měsíců). Doktrorka říkala, že je to běžné, mazala jsem jen Infadolanem, ten nám pomohl nejvíc, pak mi doktorka napsala něco na předpis nějaké mlíko (název už nevím) a mazala jsem tím (měl to pak i na nožkách) a a nakonec to zmizlo samo.

Nám se to udělalo taky, letos na začátku jara..a nemohli jsem se toho hrozně dlouho zbavit, tak sem vyrazila na kožní a dr. říkala že už je v tom zánět (ale na pohled to nebylo poznat, malou to ani nesvědilo nic), dala nám Imazol pastu a museli jsme mazat ... trvalo to docela dlouho než se to vyhojilo (ono se to muselo jakoby vyloupat), jako fakt dlouho, ale pomohlo to a už se nám to nevrátilo. Jo a říkala že by se to mělo omývat převařenou vodou a nemělo by na to nic přijít...hlavně ne ovoce a šťávy z něj...

Ahoj, no každopádně zajděte k doktorovi, ten Vám určitě řekne. Vypadá to na nějaký lišej...ale aby to neměla nějaký ekzém....Raději rychle k dr.....držíme palečky :)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka