císařský řez | Moje těhotenství.cz

císařský řez

Obrázek uživatele lluciferkaa

Ajojky, chci se zeptat jestli tu je nějaká maminka po císařským řezu? Chtěla bych začít cvičit ale nevím kdy můžu.Jsem 3 týden po porodu. Taky jsem se chtěla zeptat jestli třeba můžu ležet na břiše? A jak jste to měli se sexíkem? Mám hroznou chuť chodim jak mlsnej pes, už ani nevim jaký to je cítit takto partnera :§)

Obrázek uživatele llenka

Taky jsem po císaři a sexík mě byl doporučen určitě po šestinedělí, dříve jsem ani chuť neměla. A cvičení tak nějak taky ale opatrně na přímé bříšní svalstvo, to by se mělo doopravdy více zatěžovat až po uplném zhojení a to prý trvá až 6 měsíců a je pravda, že tak nějak jsem přestala mít jizvu citlivou.

Obrázek uživatele Zuzinna

Ahojik tak já jsem už skoro pět měs.po císaři!A taky jsem se už ptala jednou na toto!Jako s cvíčem ti neporadím já byla hroznej posera :\/: :\\: a hlavně jizvu jsem přestala cítit až teď!Jinak se sexíkem jak se cítíš!Hlavně ať není partnet moc hr aby nebyl moc velký tlak na tu dělohu! Wink Jinak to bude ok!Mi jsme ho provozovali taky dříve :s: a jsem celá!!Pá Zuzka Pápá Pápá :s:

Obrázek uživatele kopretina2

Ahojky,tak já jsem taky 3 týdny po císaři.Na bříšku už ležím asi týden.Cvičit prej mužeme až po šestinedělí,ale já už začala.Zatím jenom nohy a ruce na břicho si ještě netroufnu,né proto,že by mě bolelo,ale chci ho nechat pořádně zahojit :s: A sexík,no když se na to cejtíš tak proč ne.

Zdravím všechny těhulky. Zaregistrovala jste se některá u Apolináře? U mě to byla první porodnice, která mě napadla, když na mě moje gynekoložka vybalila v 5tt, že se musím jít někde zaregistrovat. Ale teď mám strach, že jsem udělala chybu.

Holky potrebuji radu, Segra je tehotna, malicky se ji narodi v unoru, termin ma 14.2. A ja bych potrebovala zjistit pro ni par veci. Kam si ma jit zadat o porodny a pro rodicak, kdyz pred tim nepracovala. Na socce ji totiz rekli ze ji nic nedaji. Musi na pracak? A taky neni vdana, muze pozadat o nejake pridavky navic?

Krásné ráno holčiny, tak dnes ráno jsem na teploměr koukala jak kdybych nevím co... jukněte sami... http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=66318/nummer=2

Dobré ráno holčiny,

Holky, v kolik stávají vaši broučci?? Vivi se budí kolem 7 a už neusne, tak vstáváme! to by nebylo nic hrozného, ale sotva vsstanem, já jí převleču najím se, tak už se jí chce zase spát, takže nejpozději v 9 je opět tuhá! jak mám udělat, aby spala ráno déle a byla víc odpočatá?

holky, já včera málem sežrala celou krávu i s hospodářem...

tak jsem si našla paní, která se mojžíšovou zabývá a dělá parádní fyzioterapii a masáže

tak jsem si našla paní, která se mojžíšovou zabývá a dělá parádní fyzioterapii a masáže

:r: :r: :r: Holky malá spí s náma v postely a jak si tak spím vůbec si nedokážu představit jak ale normálně z ní spadla plakala tak 10 minut :r: :r: :r: :r: :r: a ted už si hraje směje se atd..myslíte mám s ní jít k dr.? nebo nemám?děkuji za odpovědi jsem fakt hrozná matka když jsem toto dopustila :r: :r: :r: