císařský řez

22.01.2009

Ajojky, chci se zeptat jestli tu je nějaká maminka po císařským řezu? Chtěla bych začít cvičit ale nevím kdy můžu.Jsem 3 týden po porodu. Taky jsem se chtěla zeptat jestli třeba můžu ležet na břiše? A jak jste to měli se sexíkem? Mám hroznou chuť chodim jak mlsnej pes, už ani nevim jaký to je cítit takto partnera :§)

Kliknutím vložíte smajlíky:

Taky jsem po císaři a sexík mě byl doporučen určitě po šestinedělí, dříve jsem ani chuť neměla. A cvičení tak nějak taky ale opatrně na přímé bříšní svalstvo, to by se mělo doopravdy více zatěžovat až po uplném zhojení a to prý trvá až 6 měsíců a je pravda, že tak nějak jsem přestala mít jizvu citlivou.

Ahojik tak já jsem už skoro pět měs.po císaři!A taky jsem se už ptala jednou na toto!Jako s cvíčem ti neporadím já byla hroznej posera :\/: :\\: a hlavně jizvu jsem přestala cítit až teď!Jinak se sexíkem jak se cítíš!Hlavně ať není partnet moc hr aby nebyl moc velký tlak na tu dělohu! ;) Jinak to bude ok!Mi jsme ho provozovali taky dříve :s: a jsem celá!!Pá Zuzka :a: :a: :s:

Ahojky,tak já jsem taky 3 týdny po císaři.Na bříšku už ležím asi týden.Cvičit prej mužeme až po šestinedělí,ale já už začala.Zatím jenom nohy a ruce na břicho si ještě netroufnu,né proto,že by mě bolelo,ale chci ho nechat pořádně zahojit :s: A sexík,no když se na to cejtíš tak proč ne.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka