Chystáme látkovky - díl patnáctý.... CUSHIE TUSHIES COUTURE

25.01.2010

Zdravím opět všechny látkařky :a: další kousek z výbavičky je kalhotková plena AIO CUSHIE TUSHIES COUTURE, jednovelikostí..... :one: hned na začátek musím říct, že bych ji kvalitativně i formou ušití a materiálů přirovnala k ITTI BITTI, jen tahle je jednovelikostí a má trošku jinou vkládačku ;) plena je krásně sametová, příjemná na omak, gumičky kolem nožiček i v pase drží krásně.... zapínání na patentky, pomocí nichž jde volit i velkost :one: vevnitř má jednu vkládačku, která se dá přichytit rovněž na patentky, takže ji tam můžete mít nebo ne.... teď je otázka, jestli takle jedna vkládačka bude stačit pro hodně čůrající miminko, ale je vždycky možnost plenku vycpat něčím jiným :one: není potřeba používat svrchní kalhotky a s plenkou se nadělá hodně parády :s: je opravdu pevná, z dobrého materiálu, na malé miminko asi moc nebude, spíš na větší :one: ale na první dojem hodnotím velmi kladně, když jsem ji prala, tak trošku hůř schla, protože má opravdu několik vrstev, tak jí to trošku trvalo.... no tak uvidíme, jaké budou naše zkušenosti z praxe :s: přidávám fotečky a nějaké ofiko informace.... mějte se všechny krásně a látkování zdar :a: :c:

oficiální informace např. zde: http://www.branakdetem.cz/plena-vse-v-jednom-couture-cushie-tushies.htm

Chystáme látkovky - díl patnáctý.... CUSHIE TUSHIES COUTURE
Chystáme látkovky - díl patnáctý.... CUSHIE TUSHIES COUTURE
Chystáme látkovky - díl patnáctý.... CUSHIE TUSHIES COUTURE

Ahojky Lulu, já ji mám taky, jen v barvě modrého maskáče... taky jak jsem je prala, tak tu vkládačku jsme odepla a sušila bokem, ty svrcní kalhotky šly špatně poznat, jestli už jsou suché, že? ale jinak jsem taky s ní moc spokojená!!! vypadá fakt luxusně :) !!!tak látkování zdar, už se nám to pomalu krátí :) !!!

In reply to by kattyy

jj, vím, že ji máš taky..... myslím, že bude dobrá, jen si asi chvíli poleží v šuplíčku, myslím, že na to pidi mimi bude moc velká :c: ale třeba se pletu a bude to nejoblíbenější plenka od začátku :C]]: jinak já tu vkládačku taky odepla, ta až tak dlouho neschla mi přišlo.... ale u těch kalhotech to šlo fakt špatně poznat, kdy už jsou suché a když jsem to hodně procházela kolem těch gumiček, tak to bylo dost dlouho vlhký :( ale čekám, že jak bude venku hezky a budu sušit venku, tak to bude hračka :one: krátí se nám to neuvěřitelně.... já mám přesně 5 týdnů do termínu :jawdrop: tak páčko a látkování zdar :a: :s:

Ahoj Lulu,
vypadá fakt hezky. O téhle značce jsem ještě neslyšela. Zajímalo by mě, kolik si za ty plenečky už utratila? Máš slušnou zásobu :ww:

In reply to by Guinea

Ahojky..... no zásoba slušná je, ale když chci látkovat, tak to ani jinak nejde... :one: když si vezmeš, kolikrát denně mimi přebaluješ ;) takže si myslím, že budu i dokupovat, jakmile přejdeme na kalhotkové plenky :one: a jinak jsem za plenky utratila cca kolem 5 tisíc, komplet i se čtvercovkama, se vším všudy..... mám je skoro všechny z druhé ruky ;) :a:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka