Chrápaní v těhotenství poradíte?

04.05.2012

Ahoj holky, chtěla jsem se vás zeptat jestli některá z vás v těhu chrápe nebo chrápala a případně jestli na to nemáte nějakou radu. Mě osobně to neva, ale vím že přítel se kvůli tomu moc nevyspí tak přemýšlím jestli s tím nejde něco udělat.

Ségra jednu radu mám počkat až odrodíš, nic jiného nenaděláš. Já sice nechrápala ani v jednom těhu, ale zato funěla jak lokomotiva sic teď ještě ne ,ale to dojde. Myslím ve spaní. :a:

Kači já někde čítala,že to je kvůli překrvené sliznici v nose-kvůli těm těhu hormoonum :) já mám nos přes den furt ucpaný a v noci chrápu taky:) :a:

Chrápala jsem v 1. těhu a chrápu zase. Žádnou radu nemám. Odeznělo to tenkrát samo. Dle mě je to tím, jak jsou všechny sliznice nateklé :) :a:

Kačko tak my máme opačný problém, já nechrápu, ale chrápe ten můj, takže mě celou noc budí. Zrovna dneska jsem na něj byla už "zlá" když jsem asi popáté procitla }:) Zkus spát jen na boku, nepomáhá to?

In reply to by Carrie

Ahoj Zuzi já právě na boku spím zatím ještě a stejně chrápu. Můj sice taky chrápe ale tolik mi to neva já su zvyklá a spím jak dudek :-) ani nos nemám ucpaný takže jsem asi totálně vyčerpaná bo nevím :-)

In reply to by Carrie

No jo když on te tak stará tak jsem si říkala že zkusím zjistit jestli někdo na to nemá nějakou radu jinak jsem slyšela radu na chrápání chlapů našit tenisák na záda pyžama :-) aby nemohli spát na zádech a chrápat :-) ono se hůř spí když ti v bříšku nědko řádí;-)

Ahoj tak já mám nahoře 11kg, chrápu asi od 20tt a mám strašně ucpaný nos. Taky doufám, že to pak přejde, ale rada na to asi není :-(

ahojky ja chrapala v tehu jak drevorubec:))pry je to vahou:))nabrala sem teda "jen 10kilo ale stejne :((ted po porodu uz nechrupcim pokud nemam rymu a ucpany nos:)) :a:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka