Chlubení dárkem :-) | Moje těhotenství.cz

Chlubení dárkem :-)

Obrázek uživatele lucie a rosta

  Musím se vám holky pochlubit :c: :\r/ :c: co jsem dnes dostala za můj rychlo tříhodinový porod :qu: našeho synáčka Vítečka Mimčo s dudlíkem jsou to náušnice :k: Jednička takové jsem vždy chtěla ,zlaté mám poprvé v životě :\x:

  Komentáře

  Obrázek uživatele Borůvka

  tak to super...jsou hezký..

  Obrázek uživatele lucie a rosta

  No ony jsou ve žlutém zlatě s bílým Jednička jen se to tu leskne :qu: není to dobře vidět

  Obrázek uživatele lucie a rosta

  Jsou celé ale taky s tím kloubem vzadu se zapínáním Jednička jsou božíí jen je nestratit!! Dance 4

  Obrázek uživatele PETRUSE333

  Krásné moooooooooooooc Jednička

  Obrázek uživatele terinka

  a to se vyplati rodit :c:

  Obrázek uživatele lucie a rosta

  Noo za to zlato jo :c: Jednička ale miláček říkal kdyby se porodné rozdávalo dle toho která měla jaký porod tak já nedostanu žádné a ani to zlato :\r/ Smějící se mimčo Smějící se mimčo Smějící se mimčo Smějící se mimčo Smějící se mimčo Smějící se mimčo Smějící se mimčo Smějící se mimčo Smějící se mimčo měla jsem to šílenou rychlovku a bez nástřihu :qu: :qu:

  Obrázek uživatele terinka

  bud rada....ja taky nemela dlouhy porod 7hod....a dostala jsem notebook. :///:

  Obrázek uživatele lucie a rosta

  Tak to je taky supééér Jednička já dostala noťáska v těhu :qu:

  Obrázek uživatele sarah.27

  já rodila 12 hodin a dostala jsem ho... Sad

  Přímá adopce

  Anděla 44.let a Věrka 39.let. Jsme L- pár, spolu v registrovaném partnerství. Oslovujeme touto cestou maminku, která je rozhodnutá, dát...

  Přímá adopce

  Dobrý den,

  jsem ve 12. tt., ale jsem 22letá studentka a nejsem v situaci, kdy bych si miminko mohla a chtěla nechat. Ráda bych mu...

  Přímá adopce

  Hledáme maminku co se nemůže o své miminko postarat a chtěla by ho dát k přímé adopci. Své vlastní miminko nemůžeme ze zdravotních...

  Hledáme dětátko k přímé adopci

  Dobrý den,

   

  s mojí manželkou hledáme děťátko k přímé adopci, protože nechceme, aby skončilo v kojeneckém ústavu, ale u...

  Změnily jsem vám nějak prsa.

  Holky ráda bych se zeptala jestli po té antikoncepci nebolí prsa a nebo spíš se zvětšují je poznáte rozdíl děkuji za odpověď.Niki

  ahoj, tak se taky připojím k anketce a budu doufat, že než vložím fotky, tak toníček usne

  Taky přidám fotečky Tomíka...Jako by to nebyl on Smějící se mimčoSmějící se mimčo</body></html>

  Karolínka Holčička Srdce :c:

  Mišáček Mimčo s dudlíkem Srdce :c:

  Ještě bych měla dotázek ohledně cvičení. Zatím moc problémy nemám. Chodím do práce a ještě vypomáhám v letním občerstvení a od září nastupuji do školy, takže jsem celou dobu "zatím" v pohybu, ale chtěla bych se zeptat na cvičení. Kdy, jaké cviky a na čem je nejlepší cvičit. Občas mě chytnou záda a mám strach, že to bude mnohem horší postupem těhu.

  Chtěla bych vás poprosit o radu, mám totiž nemalé dilema. Čekám mimi začátkem listopadu a nevím jestli když mám zimní fusak do hlubokého kočárku mám pořídit i kombinézu, nebo stačí mikinka a kalhotky???

  ahoj holky prosím vás potřebuju radu, kolik by mělo dítě přibýrat za týden. Karince jsou 4,5 měsíce. Pořád mi po kojení pláče že má hlad a za posledních14 dnů mi přibrala 100g tak to se mi zdá málo. asi začnu s příkrmem a tak jsem se chtěla zeptat s čím se má začít(myslím oběd nebo svačina a tak) a když budu přikrmivat mám dávat čaj????
  Díky za rady

  Dneska má Kryštof narozkyyy!!! Tak si to shrneme: Už leze po čtyřech, staví se všude možně, uči se papat kousky a je to prostě náš šikula. Včera jsem mu koupila papučky, ať mu to tak neklouže a něco ho štíplo na oční víčko, nejspíš jen komár, ale do dneška to dost opuchlo, nevím, jestli nepůjdem k doktorce. JEště počkám, jestli to nezačně víc opuchat a kdyžtak půjdem.

  Ahoj holky, máte někdo zkušenosti s tím, že by jste otěhotněli i mimo ovulační dny? Děkuju za odpovědi

  Tak se taky přidávám k anketě jak nám rostou dětičky. Ještě k tomu má dneska Viktorka poloviční narozeninky. Hrozně rychle to letí... Mimčo s dudlíkem Od včera už máme i náušničky :§)