Červíčci 09-Tak jsem se dnes opět zamilovala do jiného kočárku:-)

03.04.2009

....je to Bebetto vulcano a nemá chybu...tedy zatím....nemáte s ním někdo zkušenost?? Chtěla jsem x-landera,ale 08 už je málo a 09 se mi nelíbí(kola) a stejně už je moc běžný, ikdyž to je vlastně důkaz kvality a spokojenosti s ním... ;) , ale prostě mě uchvátil výše uvedený. Manža už je ze mě na prášky, každý druhý měsíc se mi líbí jiný, ale to je asi normální. Člověk vybírá, vybírá až stejně přebere ://: a po koupi si řekne, že měl vzít ten jiný :!k:

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahojky Ivko. Viděla jsem ho u Chmelařový v Plzni. Je pěknej, ale pro nás malej. :O
Dle výpočtu mýho doktora budu mít nejspíš větší mimčo a to se nám tam už v prosinci nevejde a to mu bude 5 měsíců. :jawdrop:
Já už jsem taky psala, že jsem z těch kočárků hotová. :n:
Těď jsem objevila tenhle http://www.detskyruzek.cz/kocarky/kombinovane/implast/implast-bolder-3…, myslím, že je větší, prostornější a mě se moc líbí, mají už verzi 4. Jenom jsem ho ještě neviděla naživo. Ale ty parametry jsou super. Sporťák do lehu, design atd. Musim se jet na něj podívat, nedá mi to. :a:

In reply to by Martta

jj, přesně tam jsme byli a chtěli bychom ten kočárek právě z toho obchodu. Nevěřila jsem, že to bude takový "záhul" kočárek vybrat...chjo. Ten váš je pěkný, ale není to ono...přijde mi takový "holý, nevím, jak to říct. Doufám, že se nenaštveš :O . A ten váš je kratší , ale pravda, širší....Pak se má člověk rozhodnout :spid: :s:

In reply to by Ivka

No právě, nechápu, proč neudělaj jednou jeden ,,pořádnej,, :00: To víš, že se nenaštvu, každýmu se líbí něco jinýho. :s:
Tak jestli do něj půjdeš, dej vědět.
Já se právě můžu kouknout na kočárky naživo jen v Plzni, protože to všude máme daleko a blízko nemáme žádnou prodejnu. To je těžký. Navíc v Plzni jsme byli jenom u tý Chmelařový a pak za Kauflandem v Krtečkovi. Tam mi padl hned do ruky x-lander, ale ten je dle mýho úplně malej. Hlavně ta korbička, ale zase se tak super ovládá. :§) :§) :§)
No a jinak ani nevím jestli v Plzni je ještě něco jinýho. Ty nevíš náhodou, jsi z Plzně , viď?
Ještě příští týden jedeme do Prahy, tak se chci stavit v Berouně se podívat na Firkon a na ten jak jsem dneska našla. Tak doufám, že příští týden v pátek už budu mít konečně jasno. :O :one:

In reply to by Martta

V Plzni jsme bydleli, manža tam odtud pochází, ted bydlíme v Nepomuku...ty nejsi z Plzně?? Já chci ještě také vyrazit do Phy, tak uvidíme. X-lander byl dlouho naším favoritem, má ho spoustu maminek a jsou spokojené, ale co jsem koukala na ten vůj vybraný, tak ta korbička také není moc velká :? , právě u Chmelařový mi jen potvrdil, že větší jsou jedině klasický hluboký nebo Murano a spol., když se vyndá ta přenosná taška(prý něco přes 90cm). Jinak jsem také žádný zásadní krámek nenašla, pár jich je na Koterovský,ale tam jsem nebyla. pokud neobjevím nějaký v Pze, koupímho určo u Chmelařový (myslím, že jejich servis ocením). U Krtečka jsem byla poměrně zklamaná, x-lander tam sice měli, ale jinak nic moc. Jo a určitě jsi byla nahoře u Tesca v Baby shopu nebo jak se to jmenuje(jak je Giga),tam jich mají dost, ale výběr :n: , bud několik barev od jednoho druhu anebo spíš golfky apod.

In reply to by Ivka

:n: Já jsem z Mar. Lázní.
Právě dnes jsem byla na kafi u kamarádky a ta má 4 měsíční holčičku. Když se narodila, měla 4280 g a už je jí kočárek na šířku malej. Ještě se tam s fusakem vejde, ale je tam úplně nacpaná. Na délku to ještě jde, ale narodila se v prosinci a rozhodně ve 4 měsících ještě nesedí, tak mi kamarádka říkala, ať si dám na to pozor, že když mám termín v červenci a budu mít třeba větší mimi, tak se mi tam nevejde ani začátkem zimy. :jawdrop:
Já nevím, proč to dělají tak malý, když se rodí v poslední době větší děti. :c: :?
V baby shopu u Tesca jsem nebyla. Ale když píšeš, že tam nic nemaj....

In reply to by Martta

Nedělala jsi OA? V Mariánkách jsem rok bydlela , uf, největší omyl mého života :spid: :-g( ...Já vůbec nepředpokládám, že by prcek ve 4měsících seděl, ale ten sporták je fajn, že jí tam s fusek položím úplně v poho. Ale je to fakt šílený. Vždyt největší stížnosti jsou na malé korbičky a tak jsem čekala, zda nějaká kolkce 09 nebude větší a prd....chjo...

In reply to by Ivka

OA jsem nedělala. Co máš proti ML? No proti ML asi nic viď? ;) Ten omyl se asi vztahuje na něco jinýho.
Já už jsem bydlela všude možně, na Šumavě, v Anglii, v Č. Budějovicích no a vrátila jsem se stejně zase domů. :\x:
A jsem ráda, že jsem to udělala. Už se nemůžu mimča dočkat, začínám se pohybovat jak tučňák. :00:
Pořád jsem si říkala, že mě docela baví být těhotná, ale po včerejšku, kdy jsem přijela úplně vyřízená z Plzně z toho vedra (a to bylo jenom20 stupňů) si nedovedu představit jak to břicho budu tahat ještě v červenci. A to bude ještě větší a třeba 30 stupňů :jawdrop: . Už chápu maminky, které se těší aby to měly co nejdříve za sebou. :c:

In reply to by Martta

jj, jen o Mariánkách to není, ale o jistém pánovi :s: Bydlela jsem v Kollárovce a pak ve Sklářích.Jinak pocházím ze Stříbra.
Já jsem ráda, že je tu konečně jaro, ale ty parna v létě nechci vidět,budem funět jak lokomotivy... :s: Zalezu do sklepa a bude mi fajn :///:

In reply to by Ivka

Koukám, že tady to naše okolí máš docela zmáklý :///:
Jsem četla, že vám rodí kočička. Tak to budete mít veselo :s: :s: :s: :8_/:
Dej pak vědět, kolik těch koťátek bude. :cat:
Ivi, musím jít dělat véču, nějak jsem se tu zasekla :///:
Tak zatím papa a dej vědět :a: :a: :a:

In reply to by white_tie (neověřeno)

díky,stejně určo pak budu litovat:-)... už se těšíš na ten svůj, vid, psala jsi příští týden, že by mohl dorazit? Těším se na fotečku

ahoj, je pěkný, ale bála bych se té malé korbičky- sami tam píšou že je do půl roku a to mi přijde celkem málo- půlroční dítě ještě většinou samo nesedí, takže do sporťáku to ještě není a krom toho budeme mít půlroční mimča v zimě takže se ti tam bude muset nacpat i s teplým fusakem a tak...
my máme vybraný dost podobný kočárek
http://www.darababy.com/pages/main.php?pg=prodlist&grp=1&ax=d&id=125&ty…
ale má větší korbu...

In reply to by marka1

já z té malé korbičky mám také obavy, jak jsem psala, je dlouhá dost, ale užší cca o 4cm, než ostatní. Ale ten sporták je dost dobře udělaný, že vypadal jako dělají Murano atd, takže se tam s fusakem a dekou vejde v zimě v poho. Ještě mám čas, ale manža mě chce mít z krk, tak říkal, že jakmile dojdou ty naf. kolečka a já si to do té doby nerozmyslím, hned ho koupíme :s:
Na to tvém odkazu jsem konkrétní kočárek neviděla. :?

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

jj, ale jak už jsem psala níž, barvu tu v nabídce ani nemají, co měli přímo v obchodě a budou naf. kolečka :dance: . Je to prý novinka, kterou představili poprvé v Brně, tak uvidíme. V Plzni je jejich zastoupení, tak asi proto mají super ceny.

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

No čoveče, až se mi ta cena zdá nějak podezřelá na to jak dobře vypadá a má dost vychytávek.. :one: takže já bych neváhala..a ty nafukovací kolečka, to je jasné, plasťáky jsou debilní..fakt moc hezký! ;)

In reply to by rena88

jj, já taky nevěřícně koukala na tu cenu a i jsem to říkala majiteli toho obchodu, že se mi to nezdá, ale oni(pokud jsem to dobře pochopila) jsou v nějakém sdružení a ten kočárek si přímo prodejci navrhli sami dle přání zákazníků a proto i ted dodají ty naf. kolečka. A ten obchůdek už tam funguje přes 10let a slyšela jsem i několik zkušeností a přímo v obchodě jsem byla přítomna vyřizování reklamace jedné maminky, takže myslím, že je to seriozní obchod.

ahoj, dneska jsem na něj zrovna koukala u jedné maminy..vypadá hezky-ale co mi říkala tak je dost málo prostornej-ta hluboká korbička a jen tak tak dojezdili zimu. Jinak je lehoučkej-já bych sním teda jezdit neuměla. Mám doma klasickou 4 kolku. Akorát jsem si moc nevšimla těch kol...jestli jsou plastová a nebo maj ten plast obalen gumou..pokud by byla jen plastová, tak bych se hodně rozmýšlela-to je pak takovej kostitřas :a:

In reply to by JaMiOn

Korbička je jedna z nejdelších, ale bohužel i nejužších(-3-4cm oproti jiným), ale dle vl. zkušenosti dítko v půl roce do sporťáku úplně v poho(fusak, deka atd.v zimě)...Ted do 14dnů přijdou s nafukovacíma kolama, to je moje podmínka, z které nehodlám ustoupit(jinak na všem ano). Dál vyhrává ta váha, máme kopcovité městečko :///: + cena. Komplet, vč. autosedačky, fusaku a já nevím čeho ještě (měli u něj uvedno 8+1) za 9tis. Tak pokud nebudou ta kolečka nějaká šeredná, půjdu do něj :dance: :dance:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka