Byt a jarní foto | Moje těhotenství.cz

Byt a jarní foto

Obrázek uživatele Jana Kulhánková

Ahoooj! Nové zprávy! Jak je to s bytem? No, dopadlo to lépe, než jsem čekala.. samozřejmě bez "ale" to nejde.. to "ale" je ovšem malinký proti těm "ale" před tím:
Bydlet bychom tedy měli na Kladně. Tím, že přítel dostane hotové peníze na ruku od jeho bratra jako vykoupení poloviny bytu v Praze. To je z hypotéky, kterou si bratr vezme na byt v Praze. Ten byt nebude ani jeho ani můj, ale jeho táty. Stejně, jako je to i s bytem v Praze. Takže to je ta skvělá zpráva. Ta špatnější, že nevíme, kolik zbyde, jestli bude, na vybavení bytu. Je to holobyt se zničeným linem a mastnými zdmi s tapetami.. Takže záleží, kolik bude ta polovina. Minimum je částka, kterou stojí ten byt. A všechno to bratr musí vyřídit do konce dubna a koupi 1.týden v květnu a peníze na účtu momentálních majitelů musí být v polovině května. Ovšem řekla jsem si, že se tím nechci nervovat, stačí mi, že vím toto. Víc vědět nechci. Prostě 15.5. se zeptám, zda jedeme na Kladno, nebo ne.
Jenže, kde budu od 1.6. do porodu? Pokud nedosáhneme na nějaké korunky pro rekonstrukci? Do holobytu nemůžeme, taky odtud musíme do konce dubna pryč a Šumava nebo Sever jsou z Podolské porodnice z ruky.. no, nechám se překvapit. Na poslední týdny někam odjedu.. a někde porodím.

A tady nějaké fotečky za poslední týdny.. Syn Tomáš, buchta od příteovo mamky a postýlka od přítelovo rodičů.. je bezvadná!! Přebalovák a zvýšené dno dokoupím. To je otázka 600,-! Takže super!!

Takže držte i nadále pěsti!

Komentáře

Obrázek uživatele andy.sv

Ahoj Jani, vždy s úžasem a očekáváním čtu, jak se ta Vaše situace vyvíjí a říkám si, jak se mám dobře. Má jediná starost je ležet a ležet a udržet mimi v bříšku, i když je to taky psych. náročné, tak o všechno ostatní je u mě postaráno a doma taky. Takže Ti moc fandím a doufám, že to všechno zvládne co možná nejlíp a všechno dobře dopadne. Už by bylo na čase, co?
tak se drž, papa

Obrázek uživatele Jana Kulhánková

No, my sice nemáme penízky a bydlení, ale jsme zdraví! To je nejdůležitější! A máme jeden druhého! Penízky i bydlení budou, otázka několika týdnů (ačkoliv mít v peněžence 100,- na 4 dny je hustý).. Dneska jsem si chtěla vybrat aspoň 500,- z úvěrový karty, kde mám do limitu ještě pár tisíc a napsalo mi to, že není dostatek prostředků na účtě.. a to jenom proto, že jsem nezaplatila splátku! No chápeš ten bordel? :s: No jo, no, tak s tou pětikorunou, co mi zbývá si můžu hodit.. Tomík říka, že je to aspoň na dva rohlíky!
No, prostě dokud je člověk zdravý, může něco dělat, změnit to, ale třeba jako žabička nebo ty to máte těžší! Nebo laila, co teď prožívá!
Zdraví je nejdůležitější! I když je o Tebe postaráno, neříkej, že někdy necítíš tu úzkost a strach! Jsou věci, které nezměníš. Ještě, že už je to za pár, co?? Už jen měsíc a půl!!! Jééé!

Obrázek uživatele andy.sv

Ahoj Jani, to máš pravdu, každá mince má dvě strany. Mě fakt už jen drží nad vodou, že to máme za pár a že je doma vše v pohodě... to zdraví je každopádně nejdůležitější, no a taky štěstíčko, takže doufám že obojího se nám dostane co nejvíc a pak už so budeme jen užívat toho dobrého.
Je fakt, že já si to nedokážu představit, být v takové situaci jak Ty, ale co naděláš, někdy se to tak zamotá, že je šlověk tam, kde vůbec nechtěl být, ale to bude dobré, hlavní je tomu věřit a nevzdávat to Smile
tak se drž a papa

Obrázek uživatele Jana Kulhánková

člověk si zvykne na ledacos, že? A kromě jiného: Když v tom seš, tak toho moc neuděláš.. jako porod. Ať chceš nebo ne, prostě porodíš. Tak i s naší situací! Čas plyne a uplyne.. nezastaví se jenom proto, že Kulhánková neví, kde a kdy bude bydlet a jestli přijdou korunky zítra nebo za týden. Čas nezajímá, že neni peniz, klidně si plyne jako Vltava pod námi.. Ale dokud máš přátele, lásku, aspoň kousek rodiny, zdravé ruce a nohy, chuťt k jídlu a úsměv na tváři, nic není ztraceno!

Dneska je nějak pod mrakem.. Pápá

Obrázek uživatele Terulkovka

tak aspoň něco...a určitě to bude ok a dopadne to dobře..aspoň máte kam jít a to je hlavní...Před tím jsi nevěděla nic...
Takže ať to všechno dopadne dobře a už si nemusíš dělat těžkou hlavu..Myslím na Tebe!!!TErka Pápá Srdce :k:

Obrázek uživatele Jana Kulhánková

A to víš, že takhle je to mnohem lepší. Neklepu se strachy, kde budeme bydlet, vím, že jde jen o dočasnou záležitost (než bude na pračku, ledničku..) a přežít květen.. Miláček maká jako šroub, abychom to zvládli a já se snažím šetřit, kde se dá..
Taky na Tebe myslím! Už jsi dlouho nenapsala, co nového, jak vám to klape, jestli je relativně klidno nebo blivno..???

Obrázek uživatele Terulkovka

No já se na to psaní chystám už tak 10 dní myslím,ale fotečky už mám v pc a tak dneska jak bude chvilečka,napíši..všechno co se událo...Tak se těš!!! :s:

Obrázek uživatele Jana Kulhánková

No, konečně! :s:

Obrázek uživatele Hanďul

ať to proběhne co nejlíp a nejklidněji a už se tu na tebe s Andulkou těšíme :s: Pápá

Obrázek uživatele Hanďul

ať to proběhne co nejlíp a nejklidněji a už se tu na tebe s Andulkou těšíme :s: Pápá

Obrázek uživatele Jana Kulhánková

Děkuji, já na vás také!

Obrázek uživatele monca87

Moc ti přeju ať to vyjde co nejlépe.

Obrázek uživatele Jana Kulhánková

Říkám si, čím déle to trvá, tím lépe to vyjde! Pápá

Obrázek uživatele ramirez

moooc Ti držím pěsti, ať se to vše podaří Smile

Obrázek uživatele Jana Kulhánková

Děkuji děkuji. Doufáme v to všichni!!! hezká číča.. to je pravá?

Obrázek uživatele žabičkax

Ahojky Jani, no abych to schrnula aspon neco i kdyz ani tak to neni uplne idealni ale lepsi nez bylo... snad se to tedy stihne budu moc drzet pesti a jinak to nevite za kolik se ten byt p=rodat tim padem kolik bude pro vas? Jezisi a co jste to vybrali za byt ze je takle komplet zlividovany kolik stal jestli se muzu zeptat? Rodice atd nemas kam byste mohli na par tydnu jit? Buchticka vypada moc krasne a synacek nadhera cely po mamince Jednička Postylka se povedla hlavne ze jste ji nemuseli kupova budes mit jen tudle skladaci a ne klasickou drevenou?

Obrázek uživatele Jana Kulhánková

Ahoj Janíku!
Taky nám držím pěstí! No, je to byt 3+1, 82m2 :///: , v 1.patře z 8, lodžie + balkon, je to panel, ale vnitřní stěny nejsou nosné betonové, zlikvidovaný se jinak nazývá v původním stavu! Vzali jsme ho, protože jsme si ho chtěli (a taky uděláme) podle sebe a patří k těm levným. Právě, vzdání se "poloviny" pražského bytu bude stát "švagra" 1,5 milionu. Pokud odhadce odhadne více, pak to, co je přes jde také na půl. Takže se budeme modlit, aby to odhadl např. na 3,2 mil. Pak bychom měli na rekonstrukci.. Pokud odhad bude pod 3mil., stejně z toho bude na byt v Kladně bez doplatku. Mě je úplně jedno, že ten byt nebude na mě napsaný, naopak, mám o starost méně. A nebude tam žádná hypotéka. Takže budeme platit jen energii..

Dřevěnou kupovat nebudeme. Stejně už teď jsem žádaná (spíše Eliška a Tom) na obou stranách rodiny, takže dřevěná by doma zbytečně stála. To byl účelový plán, koupit jenom cestovní. A pak se jenom složí a strčí do sklepa.. nebo odveze na Šumavu, tam vydrží, než bude mít mimi Eliška nebo Tom (přeci jenom je mu už 9let!).. Nebo jí snadněji prodám..dřevěná je neskladná.. :s:

Dopadá to zatím nejlíp, jak to jde.. jen aby to vyšlo včas. Když ne, tak jsem přemýšlela, u koho bych mohla na ten týden, dva být, než začnu rodit. Z porodnice bych jela rovnou k rodičům na Šumavu ááánééébóóó za mojí mámou a tetou na Sever, kde bychom přečkali, než dá přítel ten byt trochu do kupy.. Tzn. přes prázdniny. Což si neumím představit, podle mého je to ptákovina, ale když myslí! Já chci skříň pro Toma a Eli, budiž tedy alespoň matrace a pak stůl pro Tomáše.. Jenže průšvih je, že po porodu je toho docela dost k vyřizování a to tedy nevím, jak bych vymyslela. Nejvíc myslím toho doktora pro Eli. Samozřejmě pojišťovnu a rodný list by vyzvedl přítel, kterému bych poslala plnou moc, kterou bych udělala v Budějkách.
Víš, nejni to úplně podle mých představ, ale rozhodně vidím ve světlejší budoucnost.. A když bychom ten byt na Kladně nestihli, pak jsou na Kladně i další byty, které jsou momentálně k mání za námi podmíněnou cenu. Takže tak nebo tak, na účtu ty prašule budou, takže i bydlení bude! Dřív nebo později! Já se pokusím porodit buď před 1. červnem, pokud se to nestihne, nebo se pokusím sehnat něco na těch pár dní, než to přijde (což bude těžké, nikoho tu neznám, ale třeba nás ten majitel bytu nechá tady ten týden, dva, než odrodím..).. A hold kvůli tý doktorce by si pro nás přítel z Prahy dojel, no!
Teď už se vztyčenou hlavou věřím, že bude líp, ačkoliv stále nějak "švagrovi" nevěřím! Nemám potvrzeno nic, jen dohodu..

Jo a víš co švára udělal? Když jsme u nich byli minule na návštěvě, tak jsem tam upekla buchtu. Šťavnatou, kakaovou s lískáčema a kakaovým krémem! A víš co řekl před jejich mamkou? Že byla pěkně hnusná, že jí celou vyhodili.

Já se namíchla a říkám: "Tos mi ani neměl říkat! Ne fakt, některý věci vědět nemusím! No jo, to se mu to kecá, když do pusy strčí jen parmskou šunku a večeře si vozí ze služebek z Turecka, Paříže apod. Blbeček! Já tu buchtu upekla z toho nejkvalitnějšího, co tu bylo! A doufám, že to několikrát zopakoval a hodně nahlas!" Jirka se mě prý zastal, že jemu chutnala a že kdyby si nemyslel, že je pro něj dost dobrá, tak by mi jí neschválil vzít! Ať si prý trhne nohou, že jí bylo škoda!

No a to je vše přátelé!!! A co ty zlatko moje, jak bojujete vy? Kdy že to půjdeš ven??? Je tam nááádherně! Kdyby si měla jít na lavičku před barák nebo na zahrádku na zmrzku! Prostě ukázat pupek sluníčku!

Obrázek uživatele žabičkax

Ty jooo to je ale dlouhatansky, ale aspon mam co cist jak jsi tule psala do meho blogu to jsme my doma co nemame co delat
Aha tak to je velikansky byt a ja uz mela hruzu ze je nejaky extra spatny ale to ze je jen v puvodnim stavu tak to je ok aspon jak pises si to tam krasne date dokupy....
Nu helet budu drzet palecky s tim bytem coz o to mozna aj odhadce to odhadne na vic ale aby za tu cenu ho nekdo koupil nebo dostanete penize hned podle toho na kolik to odhadne?
Ja treba vim ze mamka prodavala byt na Brevnove tzn Praha 6 dost zadana ctvrt no a na to ze to byla jen 1plus1 tak ho prodala za tri mega a ruce ji za to utrhaly a to to byl fakt byt na rekonstrukci.....
Takze zalezi kde je nam se takle take povedl prodat byt v Praze Kbelych za 1 mega 800 tisic a to to byla garsonka sice tedy 2 roky stara novostavba ale jen 36m2. Takze drzim palecky.
Tak to je tedy vesely s tim bydlenim nooooo covece mit barak pozvu te ale takle bych mohla max tak nabidnout gauc.....
Ale treba se to opravdu stihne bylo by to paradni hlavne ze po porodu budes mit kam jit a na tech par dni urco by se neco naslo toho bych se nebala.... mi jsme tu meli pokoj pro hosty ale ted je z toho uz detsky pokojik a pritel se tam chodi ucit pac tam ma klid jak rika....
Jezisi co to je za cloveka ten svara? No to je hnus bych po nem asi necim hodila co si o sobe jako mysli....
Priste se na nej vyprdni ty jo co ja bych dala za takovoudle buchticku mnam mnam.
No covece semnou to vypada tak ze dneska v pul 11 razim na kontrolu k dr a uvidime co opet vykouma zda budu moc ven, chtela bych kdyz nebude nalez moc zly dojit do dm co mam po ceste domu a neco malicko dokoupit pro malyho a do tasky do porodky no a pak asi domu nebo kdyz bude mit sousedka cas veze me tam ona tak asi zaskocim dolu k ni na chvilku na kaficko..... takze uvidime co ja bych dala za to se vyvalit aspon dolu na lavicku jojo zmrzka by se tu tezko konala nic takoveho tady nemame ale pred barakem tu lavicku na travnik postavily....
Jinak se tedy drzime diky za optani jen tedy dneska v noci sem si uzivala peknych poslicku uz sem chvilkama myslela ze je semnou snad amen :s:

Jani moc moc drzim palecky no a v nejhorsim snad ten gauc by tu byl..... Jednička

Obrázek uživatele Jana Kulhánková

Ahooj!
Potřebuje odhad kvůli hypotéce (ta je cca polovina z ceny bytu, takže jí dostane!)
Teď má v pokojíku klid.. to je dobrý! Dlouho mít nebude, že?
To už máš takový posly? To není dobrý, ne? Mě tedy břicho tvrdne, hlavně večer.. ale někdy to cítím, jindy na to přijdu "náhodou", páč to je pocit, jako že se opírá Elina o dělohu, ale když sáhnu, tak je tvrdý domeček. Tvrdne mi nenápadně, když třeba vařím, jinak večer tak 3x - 4x.. Jinak v poho!
On mě Jirka někam ubytuje.. včera o tom, jak to udělat, přemýšlel celý odpoledne. Až jsem mu vynadala, že si se mnou nepovídá :///: , no a večer se rozpovídal.. Je unavenej. V práci byl od čtvrtka na noční, pak z pátka na sobotu noční, ze soboty na neděli 24 hodinovku, pak jel na jih za rodiči a ještě byl schopen odpo přemýšlet! Jo a ještě se mi věnoval..
No a řeknu Ti, že asi bude po sexu nějakou dobu, páč já jsem od posledního sexu (ve čtvrtek?) nateklá dole. (Ale přitom nic jiného, než obvykle).. no a do neděle mi to zůstalo. Tak včera jsme byli opatrní a stejně jsem zašpinila.. A to jsem se pak ptala, jestli by nešel na swingers.. říkal, že klidně, ale ne v tom stavu, co jsem.. ohradila jsem se, že si nemyslím, že by tam těhuli nepustili, ale on, že myslel, jak jsem nateklá!
Víš, jak je večer hezky, tak za chvíli bude večer příjemně a na takový mejdlo by to bylo úžo! Hned bylo jasno, že já kromě něho jinýho nechců, ale páč jsem na holky, třeba bych mu tam nějakou dovolila, aby si taky užil nepřiměřeného sexu.. jsem úchylačka, co si budeme namlouvat.. Ale nemyslím, že by to nebylo reálný..
To jsem odbočila, krapánek..
Přeji hezký den a snad už nakupuješ! Držím pěsti! Ať taky můžeš na vzduch! Já bych se doma asi zbláznila! Třeba za chvíli jdu do knihovny a odpo jedu na Spořilov kvůli brigádičce.. páááááááá

Obrázek uživatele žabičkax

aha takle diky za osvetleni Jani, no dlouho covece ne i kdyz planuji ze zacatku mit prcka u nas v loznici jako postylku prijde mi blby aby spal hned vedle...
No dr na ty posly rikala ze to je klidne mozny ze muzou byt aj dva mesice pred porodem tak uvidime jako ja doufam ze to byla vyjimka a bude jeste na dlouho klid
Jeee tak to je zlaticko jak takle vymysli no snad ju abys nebyla nekde na ulici to radci ten gauc u nas Jednička
Jeje tak sexik neprovozujeme takze s tim zkusenost nemam, ale osobne kdyz sem tam tudle koukala zrcadlem kuli holeni tak sem koukala jak to dole jinak vypada.... a co se zeptat dr??
Tedy koukam tak nejsem sama magor sice bych na swingers ted nesla ale jinak proc ne asi jsem v tomto smeru trosku mene normalni, ale tak postel prece nemusi byt jen pro dva ze? :s: Nene uchylacka nejsi zensky schvaluji jsem doma rekla kdyz nejakou dovede nevidim v tom problem, sice se mi to v predeslym vztahu vymstilo kdy nakonec kamaradka zacla navazno s mym v tu chvily pritelem ale tak coz aspon ted mam milacka jakyho mam a tam vim, ze todle nehrozi aspon si to myslim takze uzit proc ne....
Tak v tu dobu uz jsem nakupovala jak diva mela sem balik plinek a take tasku plnou dalsich drobnosti super nakup a to jsme zacli aj k tamanum a nemit pred sebou ten melounek asi bych se neudrzela kolik krasnych veci tam meli.... no urco se tam vypravim po porodu a doplnim satnik....
Jinak na vzduch aspon obcas muzu i kdyz se dr nalez uplne nelibil hlavicka naleha a 1cm az k vnitrni brance ci co kua ted tu nemam prukazku napsala jsem to do sveho blogu ale tak snad nejaky den tyden pokupe jeste vydrzimje....
tedy nasla jsis brigadu? Koukam peknou streku sis ale dala tak snad vse ok?

Obrázek uživatele Jana Kulhánková

Tak ono je to většinu cesty metrem, úplně v poho! A bylo hezky a od busu je to kousek.. ale zase jsem si připomněla, že cestovat v MHD není nic pro jednočlena. Mluvím o pánovi, co mi podrazil nohy, aby se dostal na místo, kam chtěl a já si naschvál za to sedla přes uličku vedle něj.. pak pán o holy, kterému udělal místo k sezení jeden pán, mě chtěl pustit sednout místo sebe atd. Když je hezky, je to fajn cestovat. (Hlavně metrm, že?) :s:
No hlídat holčičku jedný modelce.. tak snad z toho občas něco kápne.. kdyby těch pár stovek! Co pořád doma, když jsi bez peněz.. raději vydělám korunku, abych nás mohla vzít někam na výlet nebo tak..
Četla jsem, četla novinky! Nic moc nález, ale když to není na rizikovku (abys náhodou neporodila do WC - omylem, páč by sis myslela, že čůráš.. chápeš to? Viděla jsi to v těch zprávách?? To byla zase hovadina! Je to i na Novinkách..), tak je to v poho - relativně.. i přes to, zkus to šetřit se do 36.tt aspoň, ju?? Pak si třeba mej okna! Ne, vlastně ty až ve 38.tt! Ve 36.tt můžeš jít na půl hoďky na procházku! Nebo si koupit něco pro radost..
pááááááááááááá

P.S.: My jsme hrozný drbny, co?

Obrázek uživatele žabičkax

Lidi jsou prasata co k tomu rict ze? Sad
Jeee tak to je pekny a jak sama pises kazda korunka dobra to je jasny takze super brigadka take jsem chtela hlidat bylo dost inzeratu tady v okoli dokonce jedno venceni primo u nas ve vesnici ale tak to ted nehrozi u me bohuzel tak treba az tu bude maly....
Jooo porodit na wc neboj ja si budu davat bacha a kdyztak chytat hlavicku :s: ale jako dostalo me to videla jsem to na nove a dneska cetla na blesku, jen si rikam co je na tom pravdy a jak to asi bylo ty lidi aspon v tv mi prisly takovy jednoduzsi..... a kdyz prenasela tak jit tlacit na wc no asi bych to neudelala spise sla zvonila na sestru..... :s:
Neboj setrit se budu snazit to je jasny jsem rada ze nemusim byt v nemocnici a ven vyjdu jen obcas Jednička
Sme chteli zacit s tou masazi hraze a ja blba se uplne vcera zapomela zeptat dr zda lze ale asi to ted radci pokouset jeste nemam a az od toho 36tt co?
Covece okna neumyju ani v tim 38tt jak jsme v podkrovi tak na ne nejak nedolezu ani tak uz jen kdyz bych chtelaotevrit musim tu lest po posteli sileny takze myti prenecham vetsim :s:
No jo drbny no, ale tak jsme zensky no ne? :s:

Adopce

Dobrý den,jsem ve 21 týdnu těhotenství.Chtěla bych dát svou nenarozenou dceru k...

Budu náhradní matka

Ahoj maminky a všechny ostatní...

Kam na pohotovost v Brně

Ahoj holky, potřebuji poradit. Jsem v 8 týdnu těhotenství, zvracím asi měsíc....

Zvracení 6x denně v tehotenstvi

Ahoj holky, potřebuji poradit. Jsem v 8tt a zvracím už měsíc, na začátku jsem zvracela 5x denně, nemohla jsem ani vstát s postele, pak...

Milující maminka

Dobrý den 

Jsem těhotná ,bohužel jsi miminko nechat nemuzu 

jsem 23 léta studentka,tatínek 25student a nejsme připraveni...

Holky, už mě to nebaví. Už několikátou noc jsem vzhůru a jenom počítám kontrakce. Zkracují se, ale ne tak, jak bych si představovala. Pořád to jsou jenom poslíčci. První noc to bylo co dvě hodiny, teď už to je co 30 minut. Dokonce už i co 14 minut. Jenomže pokaždé třikrát nebo čtyřikrát a dost. Ale spát stejně nemůžu ani po tom, co to celé odezní.

holky tady je zase pár foteček je to takovej miš maš po nájezdu na foto se vám ukáže popisek.

Holky prosííím Vás poraďte!!!

Máme 10 měsíců a ještě tedy nechodíme, ale stojíme a popocházíme okolo nábytku. Doma máme koberce. Jde mi o to, musím mu dávat na doma bačkůrky???Jak to děláte vy, nebo co vám řekli dětští lékaři????? Já mám tendence mu je moc nedávat, ale babička ano... děkuji moooc.

Holky schanim pro svoji cacorku Holčička body s dlouhym rukavem, overalky nebo dupacky..vel 62 neprodavate nekdo?? Pisnete!

Ahoj holky, tak jsem se konečně včera odhodlala a objednala jsem si na internetu kočárek. Mají ho skladem, tak do úterka ho budeme mít doma. Už se hrozně těším Smile No sice máme ještě nějakých 13. týdnů čas, ale jelikož je to loňská kolekce tak jsme neriskovali, že ho pak neseženeme.

Ahoj, chci se zeptat, jestli nektera nevite, jak je to s prispevkem na bydleni? Ted bydlim sama s malou v 1+1 a budu si vyrizovat přispevky. Trvale bydliště mám. Za pár měsíců mám možnost přestěhovat se do větsího bytu 3+1, taky trvalý pobyt. Nezruší mi ty přídavky, když se budu stěhovat? A hlavně mi je priznají, kdyz budu ve vetsim byte.

Krásné teploučké dobré ranko Sluníčko , tak ta moje prdelka Srdce má dnes 6. let :\x: . Švagrová měla termín porodu 23. 4.

maminky šikovné kuchařky poradíte mi prosím jak správně uvařit rýži?já ji mám vždy buď slepenou či rozvařenou-říká te si ježiši co to je za vemeno že neumí ani blbou rýži chi,jojo přiznávám jsem v tomhle opravdu vemeno, dle přítele jsem šokovná kuchařka ale co se týče rýže děs běs.

ahojky holky,hledám kočárek sourozenecký pro sestřenici.v PÁTEK SE JÍ NARODIL CHLAPEČEK a má ještě ročí holčičku.Potřebovala bych ho sehnat do 5tisíc,nějakej pěknej a hlavně aby jim dlouho vydržel.Poradíte mi?

Krásné dopoledne všem,byla by škoda v takovém počasí sedět doma.Můžete mi poradit kam bychom s dcerunkou mohli na výlet ?Dívala jsem se na netu ale co mě zajímalo bylo vždy kolem Prahy ,mi jsme z Olomouce.Kam pojedete dnes vy?