Byla OVU, nebo ne???? | Moje těhotenství.cz

Byla OVU, nebo ne????

Obrázek uživatele Janča24

  Ahoj snažilky. Jak jsem už psala, OVU testy mi vycházejí negativní, pouze s 1/. Ale měla jsem tipické příznaky OVULACE. Bolela mě hlava, píchalo mě u vaječníku a i hleník jsem měla naprosto ukázkový........ Je možné, že OVU i přes negativní testík proběhla?????

  Komentáře

  Obrázek uživatele linda3

  l i n d a
  A h o j k y, já měla ovu testíkama prokázanou a příznaky mi začali už 5dní předem takže testuj furt.papap

  Obrázek uživatele Kašíkus

  Je to možné.. bud proběhla nebo ještě proběhne, ty příznaky bývají před ovu pár dní, bolest i bílek.
  On ten hormon na ovutest se blbě zachycuje, nemá stálou hladinu, jen párkrát během dne jde zachytit (většinou odpoledne), a když nejsi dost vyžízněná, tak už vůbec nemusí být vidět.. v tomhle je bazální teplota lepší ukazatel.
  Ono ale taky mohou být příznaky, ale nakonec vaječník nepraskne a vajíčko zaniká ve vaječníku.
  Stát se může lecos.
  Zkus třeba zítra rano než vstaneš změřit teplotu vaginálně, když bude někde kolem 37 a výš, tak pravděpodobně proběhla..

  Strašně mě bolí pipka :§) jsem z toho nešťatsná a teď to začalo ještě kousat :?

  Maminky, mám tu novou anketu. Zajímalo by mě, jestli je mezi vámi někdo, koho po narození miminka postihla partnerská krize, případně co ji způsobilo a jak dlouho trvala? Vím, je to osobní, ale budu ráda za každou odpověď. Pápá

  Má rodička,před porodem zvýšenou teplotu?Proč se mě ptal doktor jestli mě to pálí při čůrání?Souvisí to s porodem?

  Ahoj, tak po odmlce se hlasím to klubu snažilek. V říjnu jsem přišla o mimi tak jsem přestala chodit na tyto stránky, a ani nebylo co psát,ale poslední dobou jsem si přečetla občas Vaše příspěvky. S přítelem jsme se dohodli na prvním měsíci zkoušení o mimi. :/;x: Tak uvidíme jak nám to půjde. Já říkám, že to první měsíc nevyjde, přítel tvrdí že jo.

  Ahojky, holky, máte někdo zkušenost s parním mopem??? Jelikož máme témeř všude dlažbu a kočky, uvažuji, zda si ho nepořídit????Každá zkušenost vítaná.

  Holky, asi jsem paranoidní, ale Natálka začala nějak jinak brečet, dřív řvala jak protržená takovým vysokým hláskem a teď jen tak pokňourává nebo ječí, ale má hlubší hlas. Mamka mi říkala že ji moc pozoruju, že už je starší (jsou jí 2 měsíce), tak si zkouší různé hlasové polohy, ale mě se to nějak nezdá:( Měly jste to taky někdo u mimíska?

  Ahoj, holky, jsem tu nová, nevim, jestli to píšu správně...Chtěla bych se vás zeptat na jednu základní věc, v pondělí 1.3.jsem byla na krvi a měla jsem 2747 hcg, paní Dr.mi řekla, že je to dobře prosperující těhotenství a že mám přijít za 14 dní na kontrolu, že možná bude vidět i srdíčko, poslení menses byl 25.ledna a datum početí těžko ř

  Hezké ráno maminky, můžete mi prosím některá poradit, jestli jste kouiply kojenecké mléko od 6 měsíců z DM drogerie od Babylove a jaké bylo? Já kojím, ale když chci připravit kaši potřebují nějaké kojenecké mléko. Děkuji za odpovědi a přeji hezký den. :k: pa Martina Pápá

  Krásné ráno holky, chtěla bych se zeptat, jaký máte názor na dudlíky? :q: Ano, či ne? Já jsem toho názoru, tak všeho s mírou. :s: Ale někde se dočtete, že ho nedoporučují a v dalším článku je napsané, že snižuje syndrom náhlého úmrtí novorozence. Ne A pak jak si má člověk vybrat, co je správné.