Byla, je anebo bude? :-)))) aneb moje ovu klapka první | Moje těhotenství.cz

Byla, je anebo bude? :-)))) aneb moje ovu klapka první

Obrázek uživatele lulubar

  Milý deníčku a všechny holky :),

  tak se hlásím z prosnaženého víkendu :s: jen nevím, jestli ovulka byla nebo teprve bude, takže prosím prosím o radu Wink já myslím, že v rozmezí včerejšek a dnešek byla/bude Biggrin ....... v pátek a v sobotu jsem měla hlen "bílek" ale vážně až ke kolenům :jawdrop: to se mi ještě nikdy nestalo..... a bolelo mě hoooodně bříško.... v neděli už nic, bříško trošku pobolívá, hlen není téměř žádnej....... teplotka stoupá, tak doufám, že se mi ovulka brzy potvrdí :\x: .... snaženíčko bylo :|-|: a pořádně jsme si ho užili a když bude chuť, tak to ještě dneska a zítra pojistíme :s: mějte se všechny moc kráááásně a hlaste samé dobré zprávičky Pápá :ooo:

  http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=65235/nummer=7

  Komentáře

  Obrázek uživatele Kašíkus

  Vidím ji dneska, pokud zítra bude BT výš a udrží se Smile bílek je před ovu ještě. Dnes, takže snad byl včera/v noci :|-|:

  Obrázek uživatele Lidussinka

  Držím pěstíky,aby z toho :|-|: byli krásný dvě // Jednička

  Obrázek uživatele Andisek

  Ahojky Lulu, ovulka byla podle grafu v sobotu a je hezky prosnažená, takže ti přeju moc moc aby si se přesunula za pár dní do těhulek.

  Obrázek uživatele Andisek

  Ahojky Lulu, ovulka byla podle grafu v sobotu a je hezky prosnažená, takže ti přeju moc moc aby si se přesunula za pár dní do těhulek.

  Obrázek uživatele Pecicka

  Ahojky, tak preju at nam brzy nahlasis //!!!! Moc Ti to preju!!! Pápá Srdce

  Obrázek uživatele Dídinka

  Ahojky Lulu, myslím si že právě probíhá ovulka. Každopádně i kdyby byla zítra, tak jí máte koukám hezky pojištěnou. Myslím si, že spermouškové si hezky na vajíčko počkají a pak už jen hurá a jsou tam //.
  Moc držím pěstičky.

  Obrázek uživatele lulubar

  Ahojky Dídi, děkujuuuu :c: .....u nás je chuť pořád, takže jistit se nejspíš bude :s: ale z hlediska oplodnění už to nemá moc smysl..... hlen téměř žádnej, čípek zavřenej, takže by se spermoníci stejně dovnitř nedostali.... Ne bude muset stačit to, co tam už je :\x: díky moc a budu informovat Pápá :ooo:

  Obrázek uživatele Dídinka

  Tak si jí pojistěte a uvidíte. Koukni na můj vítězný grafík http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/userid=64593/nummer=6 . Hlen nebyl žádnej a čípek pěkně tvrdý a zavřený. Ani jsem tý ovulce nevěřila, jestli si vzpomínáš a zrovna to vyšlo.
  MOC MOC držím pěstičky.

  Dobré ráno červíci, tak úplněk na mě zapůsobil jedině tím ,že jsem byla každou chvíli vzhůru. Asi před hodinou jsem se vzbudila bolestí zad, které následně přešly v děsnou bolest v třísle, jsem myslela, že nebudu.....Donutilo mě to vstát teď tu strašim už takhle brzy, ale jinak nic, žádné bolesti bříška :-(. Jsem už z toho nervózní, už bych ráda rodila....

  ahojte maminky.. minuli tyden jesem byla ve 33tydnu a odteklomi trochu plodove vody.. tak me odvezli do nemocnice a na druhy den jsem dostala bolesti ale doktori mi nasadili kapacky na oddaleni a zmirnili mi bolesti. tak si me tam jeste nechali tyden..

  Přišel mi mejlík z Batolátka, sice už je mi prd platný, ale třeba některé pomůže:

  Milé maminky,

  Ahojky holky, ta tchýně mě točí, to je síla. Možná jsem teda přecitlivělá, ale to chci doprčic tak moc? Chci SOUKROMÍ, náš vlastní prostor, kam nám bez dovolení nebude nikdo lézt, chci aby se nám nikdo nemíchal do života, nestál nám pořád za prdelí. Jsem moc náročná?????

  Tak jak jste na tom červíci? Rozjel někomu úplněk porod- mě bylo v noci zle, tvrdlo mi břicho, bolelo, nemohla sem dýchat a ani spát ale stále sem 2 v 1 a teď už i celkem v pohodě a bez obtíží.

  Ahojky těhulky, maminky,

  Zdravím těhulky,tak jsem tady teď nějakou dobu nebyla... a důvodem byl můj předčasný porod.Asi před 3 týdny jsem se vás tady ptala na hlenovou zátku,jestli je to ono a teď už vím,že to byla zátka.

  Dobré ráno všem,

  nejdřív děkuji všem za podporu a gratulaci k miminku. Jak jsem v pátek psala, že jsem nemocná tak jsem celý víkend poctivě ležela a zdá se, že se to vyplatilo. Dnes mi je lépe. Sice mám ještě ucpaný nos, ale proti pátku a sobotě už je to super.