bříško měsíc po porodu

19.07.2009

Ahoj holky,
posílám moje bříško měsíc po porodu. Bohužel, ještě není zpevněné, když si sednu, mám pěkné "pneumatiky" :-). Jinak nahoře mám ještě 3 kg - bohužel vše v nohách a na zadku, celulitidu mám snad i na nose, nikdy jsem ji neměla, ale teď... asi hormony :-(. A co vy, jaké máte bříška a jak se dostáváte "zpět do formy"??? :-)

bříško měsíc po porodu
bříško měsíc po porodu

Teda zrovna vy dvě si ztěžujte. :00: :s: To je vážně provokace :? Samy dobře víte, že ty břicha jsou naprosto super. Takové břicha nemají některé maminy ani před otěhotněním, natož chvilku po porodu :a:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

moc ti to sluší :-), vidím, že se shazováním kileček nemáš nejmenší problém! klidně můžeš být těhulka každý rok :-) :dance:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

do příštího léta to ani nikdo nepozná! stáhnou se a skoro zmiznou! uvidíš! ale i tak ti to moc sluší... vidím, že jsi byla před těhu "drobné" postavy, zřejmě tak jako já, možná proto nám nezůstali skoro žádné pupíky :-), já mám ještě za cíl shodit ten zbytek kg, co mi zůstaly, tak uvidíme, jak se mi to podaří! ať ti malá roste :-) :cc):

In reply to by Magdík.H

za celé těhu jsem přibrala 15kg, byla jsem jako kulička...nejvíc jsem asi shodila hnedka v porodnici, zbytek šlo tak nějak samo. Ale je fakt, že každý den 1/2 hodiny cvičím - pravidelně, nekompromisně, aby se mi zpevnilo svalstvo. Někdy se mi opravdu nechce, jsem unavená, nevyspaná atd, ale zřejmě mám pevnou vůli :-) NEBOJ, URČITĚ VYPADÁŠ SKVĚLE!!!

In reply to by PAVLA78

No, u mě to není nejhorší. Mám špíček na bříše a trochu zadek. Vždycky jsem byla docela hubená, tak mi to štve. časem se to určo spraví. Ale na tebe mám zatím daleko. Nejvíc mi štve moje jizva po slepáku, byla jsem na operaci v 5.měsíci, totálně mi to pos.... a mám to hnusný, fakt odporný. Byla jsem s tím u dr., že bych chtěla chodit na lejzr, aby mi to zmizelo. Řekla mi, že to nemá cenu, že je to na plastickou operaci. Což si zatím můžu nechat zdát :\\:

:///: ja chci taky umět kouzlit!! Mám sice jen 11 dnů po porodu.. pupík mám .. a zatím nějak moc necvičím.. teda jen párkrát jsem si v leže uvědomila, že bych měla svaly krapet potrapit, tak jsem parkrat zatka břišní.. ale jinak už chodíme s kočárem ven, tak snad i to trochu zabere. JInak tiše závidím tu postavičku, já takovou neměla ani před otěhotněním :one:
Můžu se zeptat, zda cvičíš a jak??

In reply to by lilian

neboj, procházky jistě zaberou! U mě asi zabraly, možná taky noční kojení a vstávání k miminku a tak nějak celkové starost o něj. Ale cvičím, pravidelně, každý den 1/2 hod. Cvičím na břicho a nohy a zadek. Na bříško se může v šestinedělí jen posilovat šikmé břišní svaly, takže si lehnu na zem, ruce dám za hlavu a zvedám trup za pomocí brišních svalů... nevím, jak lépe bych to mohla popsat...snad jsi mě pochopila :-)...začala jsem cvičit cca 10 dni po porodu, protože dřív bych to asi nedala, jelikož mě všechno děsně bolelo...takže ty máš ještě ČAS :-)

Ahoj Pavli,máš krásnou postavičku..jsem teda zvědavá na sebe po porodu :( snad budu taky štíhlá :O fakt ti to moc sluší :one: papa

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka