Bříško je dole!!!!!

06.04.2011

Máte ho taky tak :#o: Každý říká,že ho mám dost dole,ale mě se zase moc nezdá :w: :w:

Bříško je dole!!!!!
Bříško je dole!!!!!
Bříško je dole!!!!!

Ahojky koukám že už finišujete, bříško máš už opravdu dole.Ale je krásné, jako hruštička zajímavý tvar. To já už se začínám také pomalu kulatit už jsem v 16tt toto letí. :a:

In reply to by berunka27

Ještě nevím, ale 26. jdu kdoktorovi,ten mi děla pokaždé ultrazvuk, tak se ho už zeptam to budu začínat 19tt.A určitě dám vědět, ale stále si myslím že to bude kluk, tak uvidíme. :a:

Ahojky,
no trošku dole bude, ale úplně mě fascinuje jeho velikost, nebudou tam mimča 2 :c: ? Doufám že se neurazíš, ale opravdu na to jak jsi hubená tak pupík je pořádnej :c: .

In reply to by markéta612

V pořádku to by byla hloupost se urážet ;) Bříško mám velké,ale možná je to právě tím,že jsem hodně hubená a tak to lidi okolo více vnímají :#o: malá měla v už v necelém 32tt odhad 2200g,tak nebude asi nejmenší :( Syn měl 3895g a 53cm,když se narodil před 10 lety :O Bříško mě dává pěkně zabrat na záda a kyčle :O

Ahoj, no dole ho máš určitě, já to takto nemám, ale u tebe bych to asi nebrala jako náznak blížícího se porodu či tak něco, pokud vím, ty ho máš už takto alespoň měsíc ;) ne?

Asi to neumím úplně odborně posoudit, ale asi malinko níž bude.. ty máš ale to bříško takové hodně dopředu, takže to může být třeba jen opticky..

Veru, tak popravdě, od minule trošku kleslo :) Jen se podívěj na ty fotečky jak si se už jednou ptala jestli není moc dole a to bylo krásně nahoře - teď si myslím, že už opravdu kleslo, ale to je přece dobře, ne? :€s€:
Ale možná se mi to jen zdá, protože máš fakt velký a já to s tím mým prckem nedokážu srvonat :) :)

In reply to by Makyy

Koukala jsem aj e pravda,že je doopravdy níž :spid: Tak asi je to dobře já vím,že u Honzíka jsem to měla doopravdy až těsně před porodem,ale takto dole snad ani ne :w: :w: Jo a můj muž se mě večra smál,že ted už prý věří,že tam něco pořádného je jaké mám prý břicho :€{€:

In reply to by Makyy

Honzík se mě včera ptal jestli budem péct beránka jako každý rok,tak jsem mu musela říci,že nevím,protože doopravdy nevím co bude,ale ráda bych byla na velikonoce doma :) Na velikonoce jsem se před 11 lety s manželem poznala :€s€:
Největší srnada je,že on chodil na stejnou základku jako já 4 roky do jiné třídy,protože je o rok starší,ale nikdy jsem si ho nevšimla a jen se okolo sebe chodilo :€): To je stejně kdyby mě tenkrát někdo řekl"hele tamten bude tvůj manžel",tak bych se asi potrhala smíchy,ale je to zvláštní :€):

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka