Brigada :-)

12.08.2008

Holky uvazujete nektera ze si bude chodit privydelavat na nejakou brigadu, kdyz budete na Rodicaku?

ahoj ja planuju zkraceny uvazek v predchozim zamestani hned jak to pude,tak okolo 2let ditete,pokud to pujde,splacime hypoteku,takze penize se budou hodit :s:

Hele, čtu to tu, napadlo mi, a což zkusit třeba roznášet nějaký letáky? To hodíš zásobu pod kočárek, a máte krásnou procházku. a je tam asi jen na tobě, za jak dlouho to ten den rozdáš. a nebo něco podobného. uděláš něco, dostaneš penízky a přitom budeš malinkým.

In reply to by Veerca111

já bych se zkusila zeptat přímo v těch marketech, na informacích (jsou tam dost nepříjemný, ale nevšímej si jich) možná zkouknout jejich stránky, ale spíš bych se tam zeptala. A nebo taky na poště, roznášet různý letáky a tak

vybalovat zboží do Lidlu, sice práce do zblbnutí, ale šlo to jen na 4 hoďky nebo jak jsem potřebovala, platili 70 hrubýho na hodinu, což docela jde.Brigádníci si mohli dobu regulovat podle potřeby

já pracuju od porodu... jsem účetní na ŽL, ale nebyla jsem nemocensky pojištěná, takže jsem neměla nárok na mateřskou... mám tedy rovnou rodičák a u toho si můžu vydělat, kolik chci...
navíc jsem musela, protože jinak bych přišla o klienty... ze začátku jsem dělala doma (přes net) a teď už chodím do kanclu i s prckem... když je vzhůru, tak je na hrací dece a když spí, tak je buď v kočárku, nebo ho mám na sobě ve vaku... tak 3x týdně do kanclu zajdu... jinak se mu samozřejmě věnuju maximálně... :)

ja bych rada, ale jaksi neni kde.... prace doma je vetsinou podvod.... ale kdyby se naskytla nejaka moznost, sla bych do toho :///:

Já si přivydělávám od Justýnčiných 2 měsíců. Nemusela bych, ale dělala jsem masáže i před tím a ženským jsem slíbila, že se po porodu na pár hodinek v týdnu vrátím a teď se ty prašulky hodí. Při mateřské jsem si to nemohla vyfakturovat, takže teď při rodičáku sklízím ovoce ;)

In reply to by Ajka007

tak to je fajn. My se budeme s muzikem a malickym stehovat do mesta tak tam bude vic prilezitosti, a rada bych si chodila privydelavat, jen nevim kdy. Aby se jarouskovi nestyskalo. Myslela jsem nejdriv treba tak na tri ctyri hodinky. A risti rok dyl. Co si o tom myslis?
Jinak ahoj, jak se mas?

In reply to by Veerca111

já asi kdybych to neslíbila, tak do práce nejdu...manžel nás v pohodě finančně zabezpečí. A fakt od Justulky odcházím z těžkým srdcem, ale aspoń si jí užijí babičky.Ale pokud máš chuť a budeš mít možnost tak proč ne?
Jinak se máme dobře. V sobotu vyrážíme na týden na dovču k Máchovu jezeru, tak se moc těšme a co u vás?

In reply to by Ajka007

ju, na Machac, to je kousek od nas. :-). No ja myslela, ze by maleho hlidal tatinek, a myslim, ze na ty 3 az 4 hodky, by nemel byt problem. Prave ze mi potrebujeme kazdou korunku, tak snad to dopadne a nekde me na brigadu vezmou. :-)

In reply to by Veerca111

Tak s hlídáním to budeš mít v pohodě, takže už stačí jen najít nějakou prácičku ;) Tky mi jen týden hlídá manžel, když má odpo a druhý jeho rodiče :one: Držím pěstičky, abys našla nějakou pořádnou brigádičku :qu:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka