Brána k dětem - Itti Bitti All in one!!! Látkařky pozor!!!

05.02.2010

Ahoj holky látkařky . Musím vám dát info, že jsem dnes na Bráně k dětem objevila akci na plenky Itti Bitti All in one!! Nemám důvod dělat Bráně reklamu, ale třeba vás to někoho potěší tak jako mě a pár těchto krásných pleneček si objednáte :girl: ... http://www.branakdetem.cz/brana-k-detem/vyprodej

Ahoj díky za info, ted na to koukám, ale jsou to jen velikosti L, to je asi blbost kupovat pro malý mimi ne? Já se odtamtud chystam ogjednávat až jim dorazí nová dodávka Baby Beehinds, což by mělo být koncem února...

In reply to by jjanculka

Jančulinko myslím, že je to asi stejná blbost, jako kupovat velikosti 74 oblečky na mimi :///: ..a chceš mi říct, že žádné koupené nemáš? To já jo :-)..Taky nekupuju plenky na větší mimi, jen když by byly za super cenu a tato cena za tyto plenky super je. Navíc Itti Bitti jsou vcelku malé. Já mám doma velikost M a mám pocit, že se mi do ní mimi dlouho vejít nemůže..Dle zkušeností holek co už mimča mají Sko nekupovat, Mko dlouho nevydrží a Lko se dá použít už tuším že psaly na mimčo od 5ti kilo. A to bude po porodu celkem brzy..Od Baby Beehinds nic nemám. Máš s nima nějakou zkušenost? Nebo je mají mít v akci?

In reply to by ZelaZuzu

No koupený mám hlavně malý velikosti a pár jednovelikostních (vázačky, Haipa Daipa) s tím, že si říkám že ty větší velikosti budu dokupovat podle zkušeností.. ale je fakt, že tyhle vypadají fakt moc pěkně :c:
Ty BabyBeehinds si maminky honě chváli na netu že jsou super na noc a opravdu vydrží pocelou dobu plenkování tak jsem je chtěla vyzkoušet, ale nedají se ted nějak nikde sehnat a tady píšou,že by je měly dostat koncem února...ale do tý doby jin si ty Itti Bitti nevydrží abych objednala vše najednou. No promyslím si to, nějak už za ty plenky utrácím moc :j)

In reply to by jjanculka

:s: utrácíš moc?? No na mě asi nemáš..Já jsem hotový magor!!! Teď jsem si objednala nový typ od Bum Genius 2ks tu zelenou a růžovou..prostě jsem neodolala a cena taky fajn http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30703260&tab=2 ... jo a našla jsem i ty Baby Beehinds: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30358478&tab=1 ..No z těch Itti Bitti jsem na větvi taky..jsou krááásnééé!!! A pokud se mi neosvědčí, tak je vždycky ještě se ziskem prodám..Normálně nové stojí všude 420kč..

In reply to by jjanculka

Ahojky, na BBH čekám taky, ale přemýšlím, že si je objednám přímo z Anglie a řekla bych, že cenově vyjdou i lépe. Docela se mi od nich líbí i ty svrchní kalhotky a ty tuším na Bráně nemají. Jinak na tom anglickém e-shopu mají babyBeehinds i z konopí, tak přemýšlím, že ji zkusím taky. :)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka