Boule...

20.06.2011

Ahojte, potřebovala bych poradit, dnes jsem objevila malýmu (2 a 1/4 roku) takovou malou bouličku vzadu na hlavě, v poledne to spíš vypadalo jako větší štípanec od komára, ale teď už je to boule, jako kdyby se pořádně praštil (je to velikost asi jako 3 velké fazole vedle sebe), zdá se mi, že se mu to zvětšuje. Zdá se mi to divný, má to takový zarudlý, ale žádný vpich, tvrdý, ale nesvědí ho to, nebolí. Hlavně jsem si nevšimla, že by se do toho místa praštil, když se ho zeptám, jestli se tam praštil, tak mi pokaždé řekne, že ne. Co to může být? Asi zbytečně plaším, ale nejde mi to do hlavy. A mamka zemřela poměrně brzy na nádor na mozku, tak jsem od té doby takovej plašan, co kdyby... Ale ta boule je na kosti, tak si říkám, že by to nebylo vidět a kost takhle neprotlačil... :o( Hlavně předevčírem se praštil o šprušli do čela, rána jak z děla a žádnou bouli nemá, jen pidimodřinku... A teď takový jojo z ničeho nic v týle! Nemáte s tím nějakou zkušenost? Nemůže to být nějaká tuková megabulka? Ale že by takhle rychle rostla?

neboj to nic nebude,ale radsi zajdi k dr,moje dve svagrove meli takove "kostni"vyrustky sice to museli rezat ale nic to nebylo jen to bylo neprijemne
a nehybe se to?muze to byt taky jen podkozni tuk co se tam nazhromazdil
takze se nemas ceho bat :a:

ahoj. mymu mimiskovi se taky udelala mala boulicka vzadu na hlave. bezela jsem s tim k doktorce a ta rekla, ze to jsou uzlinky. nevim, na jakem miste to mate vy... ale uzlina to muze byt. pokud se to zvetsuje, tak urcite nevahej a jdi k doktorovi.

Mě se ti takhle udělala rychloboule na koleni. Jen jsem si klekla k úklidu a za chvíli mi tam vyrostla boule větší jak golf. míček. A výsledek byl takovej, že jsem tam měla krev v tom koleni. Jen z toho, že jsem si klekla.
Určitě to nemusí znamenat nic špatného, ale stopro bych zítra být tebou volala dr.

In reply to by Booty

Ahojda holky, děkuji moc za informace, do rána to o 70% splasklo, asi nějaká reakce, nebo co, možná ty uzlinky (to jsem fakt nevěděla, že jsou i tady), takže už tam má jen takové zarudlé místečko s pidibouličkou, takže už to ve těch vláskách skoro není vidět. Tak jsem ráda! Děkuju moc, pěkně mě to vyděsilo!!!

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka