Bolest v krizi v tehu

23.09.2012

Ahoj tehulky a maminky,rekla jsem si,ze se tady poptam,protoze urcite nejsem sama,koho trapi bolest v krizi. V minulem tehu a jeste i po porodu jsem si uzila svoje a desila jsem se,kdy to prijde ted. Bohuzel to prislo uz v 17.tydnu a kde je do porodu... Zatim jsem jeste celkem pohybliva,ale v minulem tehu jsem se kolikrat ani nezvedla z postele,coz taky jeste urcite prijde. Tehulky,co delate pro zmirneni bolesti? Me sice po porodu pomahaly jen tabletky Dorsiflex,ale ty se asi v tehu nesmi? Takze berou jakoukoli vasi radu. Diky!

Kliknutím vložíte smajlíky:

Přesně vím o čem mluvíš. zajdi za doktorkou ať ti vypíše papír na vyšetření u rehabilitační a tam se domluv na rehabilitace dle mojžíšové. je to sice přes konečník, ale je to chvilinka a nebolí to. Jde o to že se uvolní vazy pánevního dna a tyto bolesti ustoupí a taky co se týče 2doby porodní tak vazy nejsou ztuhlé, kostrč se lképe uvolní a mimčo vyletí jak střela. Opravdu vlastní zkušenost. první porod trval déle (2 doba). a teď mi malou chytali bez rukavic, jelikož stačila jedna kontrakce a byla venku. A bolesti zad... minimální.

Musíš vydržet. Já chodila na těhu cvičení a manžel cvičitelky byl-je fyzioterapeut, tak jsem u něj byla na masáži. Po porodu jsem dostala od sestřenky kontakt na jiného a ten mi řekl proč mě bolí a ukázal mi cviky, které mám cvičit doma, není to nic náročného. A opravdu boles ustoupila, tak jsem přestala cvičit a už zase bolí, takže to chce cvičit cvičit cvičit.

No z postele ještě vstanu.. Já teda dělám zatím 11 hodinové směny kde celou dobu sedím na židličce bez opěrky, takže záda se kroutěj, nevím jak sedět :00: .. hrůza... Jediný co zabírá je víc pohybu, dlouhé procházky ve dnech kdy mám volno, to záda ani nepocítím ;)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka