Bolest dolééé...

06.11.2009

Dobré ránko všem co nespinkají :a: Tak hezky se mi dneska spalo :~!: , a ten můj prďolka mě teď k ránu začal kopat až mě to vzbudilo :cc): ...Jsem už 36 TT a 2, takže cítím takový to spíš protahování, ale dneska je to až bolestivý. Takoová pichlavá bolest u močáku, kolikrát i níž :jawdrop: Chápu, že už se tam chudinka malinkej nevejde :$$: ale i tak...nevíte čím to může bejt :#o:

Jinak všem přeju krásné probuzení :C]]:

AHoj.já jsem 36+6 a taky cítím spíš už jen protahování a jak se tam malá rochní a urovnává.Ale tu pichlavou bolest mám taky a celkem i často,je to jakoby spíš do močáku a níž.Myslím,že to k tomu patří.Začíná mě totiž bolest už všecko,kort když se zvedám třeba z postele tak musim zapnout svaly v břiše abych se zvedla a to taky celkem bolí kort když potřebuju čůrat.Holt to do toho porodu musíme asi vydržet:-(Stejně nám nic jiného nezbyde.

Ahojky, tak to mě taky trápí. teď mám ale z toho větší strach. Jsem 34+1tt, od 16.10.jsem byla v nemocnici kvůli vyskému tlaku. Ve středu mě pustili, s tím, že musím ležet, odpočívat, být v klidu atd. Ke všemu při poslední kontrole mi řekl primář, že mám o něco zkrácený čípek a malá už má hlavičku níž.Pak jsem jela domů a ve středu večer jsem měla na záchodě na papíře jakoby hlen. Tak nevím, jestli to bylyl zbytky gelu po prohlídce, nebo část hlenové zátký :(. Ale zatím se nic neděje. Jen mě malá v noci bolestivě kope do žeber a opírá se o kosti dole, takže mám někdy problémy s chůzí :( . Doufám, že to aspoň chvíli ještě vydržíme... Termín mám až 17.12. :(

Ahoja :k:
Tak já jsem 35+1tt, ale malej v břiše taky pěkně řádí. Už se tam asi taky nevleze, takže spíš cvičí jógu či co, pořád mám jeho nožky pod žebrama. Taky nám pan doktor říkal, že je brouček tak o dva týdny větší, než je podle věku norma. Pichlavou bolest jsem zatím necítila, když nepočítám žebra, která mě bolí už od první poloviny ;) ale za to mám poslední týden fakt velké bolesti v tříslech, které se k večeru stupňují. Byla jsem na návštěvě za naším novým panem pediatrem (předepsal mi i homeopatika k porodu) a ten říkal, že tak 3 týdny před porodem se to tělo začíná chystat, tak uvidíme, jesti vydržíme až do 10. prosince 2v1 :s:
Posíláme chlapáckej pozdrav z bříška do bříška :a:

Ahoj, já taky nemůžu spát.Kopalo mě zase moje 6-ti letý mimi. }:) Má teplotku,tak nemohla do školky.Ale musí se během dneška uzdravit,protože zítra jdeme do divadla na P.Černockou,co hrála Saxanu. :8_/: A to menší mimi,co je v bříšku, kopat nechce. :dance: Cejtila sem ho naposledy v pondělí.Ale prej má ještě čas,když sem 19t.t. :\/|:

In reply to by H.a.n.n.y-

Jééé, tak to přeju co nejrychlejší uzdravení, kort těď když jsou ty chřipky :spid: Přítel je taky nemocnej a já se bojím, abych to nedostala. Sice uý mu je líp, ale fut je tu ňáký to riziko :jawdrop:
Jinak vzkazuju do bříška, až se mamče co nejdřív ozve :||): Já sem první pohyb, spíš takový zašimrání cejtila kolem 17 TT...a pak první kopnutí až ve 20TT...a bylo to strašně hezký :C]]: Už se těšim, až ho pomočkám, popusinkuju atd :cc):

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka