bolest břicha

07.03.2009

Ahoj holky, po delší odmlce Vás zdravím :-). Dneska jsem nějaká přepadlá. Celý dopoledne jsem chodila a jen co jsem se vrátila domů, začalo mě hrozně bolet břicho, a to jenom na pravé straně dole. Nemyslím si, že by to bylo něco s mimískem, ale je to hodně nepříjemný, taková trvalá křeč. Navíc mě přijde, že v těch místech zrovna mimís leží. Jinak pohyby cítím normálně. Míváte to taky? Takový divný pnutí, třeba je to z toho jak to roste .... je fakt, že mám pocit, že břicho je den ode dne větší ... prosím Vás o radu a mějte pohodový víkend.

Ahoj, mně se to taky stává. Doktorka říkala, že je to normální, jak roste děloha a mimís, tak se natahujou vazy, zvlášť když se sama dýl namáháš, tak to pak je víc cítit. Nic to není a je to prej úplně normální. Takže se není čeho bát :-)

Ahojky,
taky se mi to stavalo. Mela jsem pichani na prave strane a jakoby takove pnuti. Stavalo se mi to i kdyz jsem si nedosla poradne na zachod. Myslim, ze to je jak se vse natahuje a roste. Mozna tam prcek i lezi a na neco tlaci...
Ale urcite to bude v pohode...

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka