Deníček uživatelky vřískoťáček | Moje těhotenství.cz

Deníček uživatelky vřískoťáček

Obrázek uživatele vřískoťáček

Potřebuji se zbavit oblečení na miminko,pomůžete některá? :-)

Pěkný den přeji maminky a těhulky. Předem se moc omlouvám pokud to někomu bude vadit,že sem dávám dotázek na oblečení. Mám toho ale moc,není to kam dávat a vyhazovat to nehodlám. Bohužel dneska jsou bazárky s oblečením přehlcené tak to prostě zkouším takto.

Takže tu mám oblečení na jarního kloučka (syn byl narozený v dubnu) od miminka až po větší velikosti. Pokud by  jste něktará měla zájem,pošlu odkaz. Na cenách se samozřejmě můžeme dohodnout.

Přeji pěkný mrazivý den:a: 

Obrázek uživatele vřískoťáček

Naše listopaďátko Karolínka je na světě.:-)

Tak listopaďátka,my jsme na světě! Kdo ještě? Termín jsem měla mít tenhle tejden v pátek,Karolínka to ale stihla ještě v říjnu 26.10. Narodila se v 17:16,měla 49 cm a 3160g. Porod byl...POROD,co vám budu povídat,jsem ráda že je to za náma!!! Malá je zatím strašně hodný miminko,pořád spinká,pěkně papá a skoro nebrečí. Mě ale trápí nechvalně známé poporodní blues,je to děs.:-(

Obrázek uživatele vřískoťáček

35+4 a už se nám to blíží:-)

Tak listopaďátka,jak se máte? Už se nám to zatraceně blíží!!! Dneska sem byla u doktorky na stěrech,příště první monitor. Od minulýho tejdne se mi to pohlo z CS 0 na CS 2.Do teď sem přibrala 8 kg,takže paráda.:-D Tlak mám celý těhu ukázkový a malá Karolínka je pěkně hlavičkou dolu,takže je vše pěkně přichystaný. Oblečení mám pěkně narovnaný a vyžehlený ve skříňce,taška dobalená,zbejvá jen okopírovat papíry do porodnice a pak už už jen vyndat kočárek z půdy a přichystat postýlku.

Obrázek uživatele vřískoťáček

28tt porovnání pupků 2

Zdravím klub listopaďátek 2015. Pápá Letí to jako blázen a je tu třetí trimestr! :O No lepší jak ten druhý asi nebude tak už to nějak přežít musíme! :s: Příští úterý jdu na kontrolu,tak snad bude vše ok. Pořád beru ve velkým magnézium,jak trochu pozapomenu tak břicho bolí jak čert a ono vlastně bolí tak i tak. V těhle teplech mám furt výtok,sem úplně mokrá,no děs.

Obrázek uživatele vřískoťáček

Těhu podpůrný pás,zkušenosti prosím.

Holky kdo ho máte,nebo ste měla,jaký typ? Je víc druhů co jsem koukala a i víc velikostí? Mám teď na obvod přes bříško 10 cm navíc,táhne mi hodně dolů a i mě začínají bolet záda. Tohle jsem měla u prvního až po 32tt. Tohle do konce nevydžím,tak o něm uvažuju. Jaké jsou vaše zkušenosti? Který vám vyhovoval? Děkuji Pápá

Obrázek uživatele vřískoťáček

20tt porovnání pupků :-)

Tak už jsme v půlce,letí to že spolutěhulky. Smile Dávám sem fotečku pro porovnání,první byl syn a druhé by měla být :°*°: ,snad nám ji na dalším ultrazvuku potvrdí! :s: U Filípka jsem přibrala do 20tt 6 kilo,teď zatím nic.

Obrázek uživatele vřískoťáček

19tt a bakterie v moči

Pěkný den těhulky. Pápá Tak jsem tu o5 s dotazem. Minulý úterý jsem byla v poradně,odevzdávala jsem moč na velkej rozbor. Dneska mi volala sestra že tam mám nějaký bakterie-zánět a že se mám pokud možno zejtra hned ráno dostavit na vycévkování a asi dostanu nějaký prášky na přeléčení. Koulení očima No sem z toho vykulená ještě teď,nemám žádnej probém,při čůrán mě to nepálí. Máte s tím některá zkušenost?

Obrázek uživatele vřískoťáček

Jak na odplenkování

Ahojky holky. Pápá Našemu rarachovi je 26 měsíců a snažíme se ho odplenkovávat. Před 14ti dnima jsem mu sundala plínu úplně a lítala za ním s nočníkem. Během třetího dne si sám říkal,nebo si sám došel a krásně se vyčůral,vždycky z toho má děsnou radost. Smile Teď sme na tom tak,že se sám vyčůrá jen když je nehatej,čili bez spoďárů. Jakmile má spoďárky tak sice řekne čůrat,ale hned se počůrá.

Obrázek uživatele vřískoťáček

18 tt a bolení bříška

Ahojky spolutěhulky. Smile Už jsem tu psala že mám nízko položenou placentu,měla jsem i nějaký ten hematom a byla jsem kuli tomu 3 dny v nemocnici,to bylo ve 12tt. Od tý doby nemám žádný problémy,žádný krvácení ani bolení. Dneska mě od dopoledne pořád v kuse pobolívá bříško,není to píchání,prostě bolení v kuse. Není to bolest nějaká veliká,ale vím o ní,jinak žádný jiný problém nemám.

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Deníček uživatelky vřískoťáček