Deníček uživatele Veerca111

14.06.2009

Nabizim nenarocnym maminkam Mini vez Phillips.
Nova minimalne pouzivana mini vez znacky Philips. Prehrava kazety, cd. ma radio, a je na dalkove ovladani. PC 2000 nyni 700 i s postovnym.

10.05.2009

Neslo mi to vlozit do bazaru. Tak se nezlobte. Holky nabizim Vam mix vecicek pro vase drobecky. Kdo by mel o cokoliv zajem tak napsite a urcite se domluvime a a udelam Vam rozumnou cenu.

24.02.2009

Holky muzu dat malemu, kteremu je pres 11 mesicu ananas? :-)
Dekuju Pa

24.01.2009

Tak holky, preji Vam krasne skoro poledne. Tak mi uz jsme ve stehovaci horecce. Ano ano, stehujeme se. Pristi sobotu. Dnes uz balime, jarousek nam pomaha, je to docela sranda.

11.01.2009

Ahojik vsem, holky potrebuji radu. V unoru se budeme stehovat z ceske Lipy do Mlade Boleslavi. Tady mame trvaly pobyt. V MB budeme v najmu, a trvaly pobyt nam tam nepovoli.

Pokud ten byt patří tchýni, stačí když s ní zajdeš na úřad - ona si vezme smlouvu, že ji ten byt opravdu patří a dá souhlas s tím, že vás tam můžou zapsat. Akorád vaše přijmy budou počítané do společné domáctnosti u ní - tzn. že když měla nároky na nějaké sociální dávky a teď se k jejím přijmům přičtou ty vaše (počítám aspoň plat manžela), tak počítám, že o ty dávky přijde, jelikož jí řeknou, že jako domáctnost máte peněz dost na životní minimum... Ale pokud žádné dávky nepobírá, tak je to úplně šumák. S těma popelnice nevím, tohle jsem nemusela řešit

si můžeš dát ke tchýni,ale popelnice budeš platit i v tom podnájmu,my je taky platíme zvlášt, platíme 2Xpopelnice, jednou na trval.bydlišti a úo druhé kde jsme v podnájmu.takže docela to je šílený vymyšlený.dřív to šlo a ted už to nejde...:-( krásný den :-)

10.01.2009

Holky bydli z Vas nekdo v pronajmu ( podnajmu ), myslim tim, zda mate trvale bydliste jinde nez-li bydlite?

Ahojky, já mám pořád trvalý bydliště u rodičů, i když už 6 let bydlím jinde. Ale když se mě někdy ptaly kde žije malá (např. na pracáku, když jsem si vyřizovala porodné, nebo na pojišťovně...), tak všude říkám jak to je, že bydlím tam a tam, ale trvalé bydliště nemám změněné...

jj,taky tak bydlím.bydlím s tátou v podnájmu a trvalé bydliště máme jinde...proč pak?oni nám totiž majitelé nedovolili mít tam trval.bydliště :-( ale je to tak lepší.my máme všecky trvalé bydliště u mého přítele na baráku, a budeme kupovat byt a i tak budeme trval bydliště na baráku....krásný den :-)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka