Deníček uživatelky Tez | Moje těhotenství.cz

Deníček uživatelky Tez

Obrázek uživatele Tez

Bolest ucha a v krku při polykání

Holky, nezažila to některá?
Bolí mě už asi 4 týdny v krku s vystřelující bolestí do pravého ucha-jen při polykání, zívání. Byla jsem na ORL, nikde nic. Dneska jsem si volala na výsledky stěru z krku (a přiznám se, chtěla jsem, aby mi tam něco našli a už mi na to dali nějaké léky, aby to skončilo!!!). Ale výtěr byl ok.
Nevíte z čeho to je a co na to?

Obrázek uživatele Tez

Práce po RD-jak to je?

Holky, jelikož jsem před RD (která je od roku 2009) pracovala v Praze a hodinu dojížděla, nevím, jak by se to skloubilo s dětmi, jejich školkou a školou... Nejsem si jistá, že bych zvládala být v práci na osmou a mám dojem, že mi nedají půl úvazek (myslím, že už to jedna holčina zkoušela a nene).

Obrázek uživatele Tez

Lékař pro vlasy???

Holky, existuje nějaký lékař, co se zabívá vlasy? Nebo jsem odkázána jen na praktickou či kožní?
Jde mi o to, že mi takovým způsobem padají vlasy, že už si já i manžel myslíme, že bude někde problém... Ne

Obrázek uživatele Tez

Zdravotní pojištovna OZP

Hezké odpoledne holky,
do ted jsem žila v přesvědčení, že OZP je celkem fajn pojištovna, všechni dr., ji vždy brali, něco proplácela ročně, nijak jsem nikdy neměla problém...
Až dnes jsem otevřela maila od mého gynekologa a tam stojí, že mě prosí o změnu zdrav. pojištovny z důvodu její platební morálky poslední roky, platí prý jen 3/5 co ostatní pojištovny.

Obrázek uživatele Tez

Stříhání prvních vlásků

Maminky, mám dcerku, bude jí 20měs. Vlásky má celkem dlouhé-pro představu, dělám jí vzadu culík. Vlásky sponkujeme, čelenkujeme, dáváme do culíku.
Ještě nikdy jsme je nestříhali, ani se mi moc nechce...prostě holčička.
Jde mi o to, jestli se z nějakého důvodu stříhat MUSÍ?

Obrázek uživatele Tez

Akné-řešil někdo podobný problém?

Holky,
dělá se mi akné-z hormonálních příčin (ne, že by plet byla špatná). Takže, pokud jsem dřív hledala pomoc na dermatologii, a dostala mastičky, krémy, tak pomohli max. na měsíc. Jediné, co mi pomáhá je antikoncepce s vysokým obsahem hormonů, ale ta se nedá brát dlouhodobě (ted jsem ji dobrala, měla jsem ji na šest měsíců).

Obrázek uživatele Tez

Školka-co všechno si může dovolit?

Holky, naše školka je fajn, učitelky ok, vycházejí vstříc... Ale už delší dobu slýchávám, že se pořád něco nelíbí ředitelce školky, a dneska mě to teda vyloženě dopálilo, protože se to týká i mě, a tak si pokládám otázku-co všechno si školka může dovolit? Jsme jako rodiče, co školku potřebují v kritice bezmocní? A kam se se stížností obrátit?

Obrázek uživatele Tez

Pohřeb a děti

Holky, už jsem tady viděla kolikrát tyto titulky, ale nikdy se mě to netýkalo... Tak ted bych potřebovala radu, nebo spíš zkušenosti.
Mám skoro 5.letého synka, s tím problém nebude, ale také rok a půl starou holčičku, na pohřeb chci jít a v podstatě není nikdo, kdo by je mohl pohlídat, tak mě zajímá, jestli jste měl někdo takhle staré dítě na pohřbu a jak se to dalo-nedalo zvládnout?

Obrázek uživatele Tez

Rychlovka-vysavač

Holky, ted mi umřel vysavač a protože potřebuji odsávat dítě, hned musím koupit nový...
No, poradtě, jaký je dobrý? Když máte děti, kočku, prach...

Obrázek uživatele Tez

Breast lifting

Holky, byl na tom někdo? Funguje to? Nenašla jsem žádné diskuze, recenze...

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Deníček uživatelky Tez