Deníček uživatelky Šáruška2 | Moje těhotenství.cz

Deníček uživatelky Šáruška2

Obrázek uživatele Šáruška2

Látkové plenky

Holky budu prodávat kompletní sadu látkových plenkových kalhotek. Jsou tam různé značky + doplňky (vkládačky, svrchní neprospustné kalhotky, pytlík na použité plenky a nějaké podložky z biobavlny na přebalování atp.) V případě zájmu pište zprávu, pošlu foto do emailu.

Obrázek uživatele Šáruška2

Návod na opičku

Holky háčkařky, nemáte někdo návod na opičku Žofku na čepičku? Kamarádce se narodila holčička Žofinka a zítra se jdu za nimi podívat, tak že bych ješrě rychle uháčkovala čepku Smile

Obrázek uživatele Šáruška2

Antikoncepce, při níž není MS

Ženský poraďte mi - jsem 8 měsíců po porodu. Kojím a zatím jsem bez MS a dost si to užívám. Takže přemýšlím o nějakém způsobu antikoncepce, až skončíme s kojením, při kterém není MS vůbec nebo jen minimálně. Docela mi fungovaly prášky před otěhotněním, že jsem při nich měla MS slabou.

Obrázek uživatele Šáruška2

Pás do auta

Nepotřebujete někdo bezpečnostní pás do auta pro těhulky? Mám tento besafe Je použitý, ale bez vad. Nabízím za pětistovku :j)

Obrázek uživatele Šáruška2

Dotaz

Měl by někdo zájem o fusak Emitex černý s oranžovým fleecem uvnitř po jednom dítěti ale málo používaný? Chtěla bych ho prodat, ale nejsem zrovna na bazárky, tak se ptám. Pokud ano, pište zprávu, pošlu fotky Smile

Obrázek uživatele Šáruška2

kojící podprda z Lindexu

Holky, včera jsem si koupila černou kojící podprsenku v Lindexu, ale nějak mi moc nesedí. Kdyby měl někdo zájem, prodala bych jí za tři stovky (původně stála pět). Je to velikost 85B. Doporučila bych, jí v obchodě vyzkoušet a já pak pošlu. Jen jsem jí včera vyprala a dnes jí měla na sobě půl dne a vůbec se v ní necítím, potřebuju úplně jiný střih :€\€: :§)

Obrázek uživatele Šáruška2

Porodnice v Havl. Brodě - zkušenosti

Holky, je tu někdo, kdo v poslední době rodil v Havl. Brodě? Rodila jsem tam před 3,5 rokama, ale v zimě. Teď jsem tam byla v pátek na ozvách a bylo tam příšerný vedro! Nevíte někdo, jak je to tam na pokojích, je tam nějaká klima, nebo něco? A na porodních sálech? Jestli budu rodit v tom hicu, tak si to teda neumím představit, chcípám už doma při 23° :€[€:

Obrázek uživatele Šáruška2

Jaký fusak na zimu?

Maminy poraďte, mám doma fusak Emitex a uvažuju, že ho prodám a koupím Gesslein Sleepy. Tak nějak mám pocit, že když se malá narodí v srpnu, bude v zimě malinká a chtěla bych pro ní teploučký fusak. U toho Gessleinu píšou, že do něj v zimě stačí oblečení tak, jak je dítě doma, bez kombinézy a nějakých dalších vrstev, což se mi líbí.

Obrázek uživatele Šáruška2

Kontrola 29+6

Tak dneska mám dobré zprávy :C]]: Placenta se mi umoudřila a ustoupila z porodních cest, juchůůů :\x: Jinak malou dr. přeměřil, podle zápisu v průkajdě odpovídá 30+2 a váží 1630g :///: Sestřička mě připravila o 3 zkumavky krve a vypsala mi žádost o mateřskou, takže od 25.6.

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Deníček uživatelky Šáruška2