Deníček uživatelky Karol89 | Moje těhotenství.cz

Deníček uživatelky Karol89

Obrázek uživatele Karol89

Šťastné a Veselé!

Všem snažilkám, těhulkám a maminkám přejeme krásné prožití Vánočních svátků a ten nejlepší vstup do nového roku!
Snažilkám brzké // na testu, těhulkám naprosto bezproblémový porod a maminkám ty nejhodnější děti. Hodně zdraví a štěstí!

Obrázek uživatele Karol89

PRVNÍ PUNTÍKATÉ NAROZENINY

Konečně se k nám dostaly fotky od fotografky, která jako bonus fotila i část oslavy :///: SrdceSluníčko fotek vyfotila téměř 250 :///: :s: Bylo těžké vybrat ty nejlepší ale paráda .. na to, že nás měla fotit jen venku a fotila nás doma, mě samotnou, venku a oslavu tak výborný!

Obrázek uživatele Karol89

Klaudinka oslavila ROK

Rok se s rokem sešel a Klaudinka oslavila první narozeniny :r: :///: Sluníčko :°°//: Neskutečně rychle to uteklo .. to si člověk ani nedovede představit dokud to nezažije Ne

Zubů už má skoro 6 a nejspíš se rýsují nějaké zadní, jelikož si tam pořád strká prsty a něco nahání. Furt něco kouše a žvejká :///: Věčně s plnou pusou cácora jedna :///: :s:

Obrázek uživatele Karol89

11 měsíců za námi =)

Milý měsíčníčku :///: Další společný měsíc za námi a jistě se blíží se první rok Srdce :k: Malá je čím dál tím víc úžasňákovitější :///: :s: Je to moje parťačka, kamarádka, spřízněná duše a prostě miláček :///: :s:

Obrázek uživatele Karol89

10 měsíců

Další měsíc za námi.

Obrázek uživatele Karol89

9 měsíců

Měsíc se s měsícem sešel a malá už ukončila její 9. Koulení očima Uff, letí to letí Ne Nechala jsem si jí u kamarádky zvážit abych viděla pokrok a váží 7055g, takže za měsíc přibrala víc jak půl kila a zavádíme těstoviny Smile

Obrázek uživatele Karol89

8 měsíční kontrola =)

Včera jsem nestihla napsat, protože jsem celý den lítala venku a pak se mi to nechtělo sepisovat :///: :s: Nejdřív sepíšu kontrolu a pak něco o nás Sluníčko A přidám fotky od května Jednička

Obrázek uživatele Karol89

PRVNÍ ČARODKY !!! =)

Když už jsem u toho psaní tak bych mohla přidat fotky i z první čarodejnic :///: :s:
Takže malou jsem vyfikla jak to jen šlo, i když v našem případě, kdy nemáme doma téměčř nic černého, to bylo hodně hodně náročný :///: :s: Vyhrabala jsem dětské barvy na obličej a trochu jsem jí zmalovala :///: :s: Jelikož nedržela, což je jasné, udělala jsem s tím krátký proces :///: :s:

Obrázek uživatele Karol89

PRVNÍ SVÁTEK =)

Úplně jsem se zapomněla pochlubit :///: :s: Jak teď už toho neni tolik na psaní, tak vás tu všechny hrozně zanedbávám :///: :s:
Malá se navíc začala fofrózně plazit tak za ní lítám jak praštěná a jsem samý fuj, nedělej, nech to být, nesahej na to, nelez tam, ke mě ... :///: :///: :///:
No každopádně 5.5 v pondělí měla svátek Srdce Srdce Srdce A dostala spooooustu dárků :///: :s:

Obrázek uživatele Karol89

6ti měsíční kontrola přesně na půl roček =)

Ahoooooooooj děckáááááááá :///: :s: Pápá

Tak se zase po delší době hlásíme Sluníčko Malá je naprosto úžasná Srdce :k: Váha 6200g, délka prý 66cm (a to před měsícem měla 68 :///: ) a vše jak má být Smile
Je to malá raubířka, otáčí se na všechny strany i naopak .. plazí se jak píďalka, žvatlá a nadává, už péruje na kolínkách a rostou 2 zuby najednou Sluníčko Srdce :k:

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Deníček uživatelky Karol89