Deníček uživatelky Kamijka | Moje těhotenství.cz

Deníček uživatelky Kamijka

Obrázek uživatele Kamijka

Už jsem z toho jelen

Ahoj holky,
já už fakt nevím připadám si jako kretén podle čeho si myslíte že se víc řídit? Dnes jsem dle MS 37+0 a máme naplánovaný císař na 16.4. malá si,ale jede svoje a dle UZ je dnes 38+4. Což mi příjde celkem skok mé předchozí těhu seděli dle uz myslíte že by si mohla říct že chce ven dřív než za těch 14 dní jsem už vyřízená :r:

Obrázek uživatele Kamijka

Jak je to s pargrafem na chlapa?

Ahojky,
můžete mi prosím poradit jak se to dělá když mám plánovaného CS a musím nastoupit den před do porodnice tam budu pak dalších 6 dní tzn to už je 7 dní a pak mám doma dvě děti syn hraje hokej dcera chodí do školky a paragraf je prý jen na 9 dní já potřebuji chlapa doma ještě aspoň týden po porodu příjde mi to na palici jak jste to řešili vy??????

Obrázek uživatele Kamijka

Dnešní kontrola zajímavá

Ahojky holky,
dnes jsem byla na pravidelné kontrole u dr a ten vážil malinkou a zjistili jsme že ve 29+3 váží už 1600g takže dle UZ odpovídá 30+5 myslíte že mi upraví datum porodu když jsme už tak velké?

Obrázek uživatele Kamijka

Šelest na srdci

Ahojky maminky včera jsem byla u obvodní dr pro razítko do průkazky a ta mi našla šelest na srdci a posílá mě na kardio máte s tím některá zkušenost?

Obrázek uživatele Kamijka

Už konečně mi to řekli :-)

Ahojky těhulky,
tak jsme dnes byli na 2 screnningu a je tam Holčička :°*°: :°*°:
Takže ženská převaha doma nakonec bude budu mít dvě princezny a jednoho hokejistu Dance 4

Obrázek uživatele Kamijka

Já se uvztekám

Ahoj maminky,
dnes jsem byla u u dr plná očekávání, že mi konečně řekne co budeme doma mít a ono opět prd. Dítě si řeklo že ani ťuk leželo nohu přes nohu 10 min jsme žďoubali a čekali ani se nehnul zarputilec malej!'

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Deníček uživatelky Kamijka