Deníček uživatelky Ivík22 | Moje těhotenství.cz

Deníček uživatelky Ivík22

Obrázek uživatele Ivík22

11+4

Maminky jak se máte? My bojujeme se zánětem nosohltanu, dobrala jsem atb a snad se mě ty nemoce už pustí, ve čtvrtek nás čeká návštěva doktora, tak už snad dostaneme první fotečku toho malého štěstíčka.

Obrázek uživatele Ivík22

Horečky v 10tt

Zdravím maminky, chtěla bych se zeptat jak moc jsou nebezpečné horečky v těhu, jsem 10tt, včera jsem byla na pohotovosti měla jsem zatím nejvíš 38°C okolo 38 už srážím paralenem a dnes mám zatím 37,5 nejvíc. Vyfásla jsem nemocenskou a snažím se ležet, bolí mě celý člověk...  Myslíte že i tak se s tím tělo popere bez problémů? S dcerou jsem to neznala to jsem měla max. rýmičku a kašlíček *smile* 

 

Díky za odpovědi Smile a pohlaďte :€O: 

Obrázek uživatele Ivík22

MS stále nikde :-(

Zdravím těhulky a snažilky, jak jsem již psala mám extrémně rozházenou ms. Momentálně 61 DC a ms stále nikde, měřím bt zatím bez ovu Sad dokonce se mi teď zhoršila pleť, připadám si jak v pubertě. Je tu někdo se stejnými problémy? Podařilo se Vám otěhotnět? Mně už jednou ano s cyklem cca90 dní byl to zázrak a o to víc se obavám, že znova to štěstí mít nebudu.

Obrázek uživatele Ivík22

MS

Ahoj maminky, mám dilema, jak jsem již psala, mám jít na hormonální profil, ale jako na potvoru se mé tělo rozhodlo stávkovat a ms ne a ne přijít, jsem 45DC cca 4 dny mám bolesti v podbřišku jako při ms, ale nic. Předpokládám, že o těhu se nejedná, jelikož BT se mi drží okolo 36,6. Tak a co teď, mám čekat, zda se tělo umoudří, nebo k dr. :?

Obrázek uživatele Ivík22

nenavazující mateřská

Zdravím měla bych dotaz, plánujeme druhé mimčo a zatím se nedaří, rodičovská mi bude končit v lednu 2016. Smlouvu mám na dobu neurčitou, ale s největší pravděpodobností dostanu výpoveď z důvodu přemístění mé pracovní pozice na druhou stranu republiky. A teď by mě zajímalo, když bych otěhotněla a již nestihla porodit do dceřiných 3 let.

Obrázek uživatele Ivík22

RD akutně prosím

Prosím o radu.. přišlo mi vyrozumnění ohledně RD, za přepážkou mi řekla že mám nárok na cca 7100 do 3 let věku dítěte a teď mi napsali, že budu dostávat jen 4500 že mi 2500 odečítají? Jak to?

Obrázek uživatele Ivík22

Můj porod (katastrofa s dobrým koncem)

Tak konečně jsem se trošku dala dohromady po porodu a myslím, že je čas se taky podělit o tenhle "zážitek".

Obrázek uživatele Ivík22

Zátěžový test

Tak jsem dnes byla na OGTT, sirup nebyl až tak špatný, jen mě po něm brněl jazyk. Držela jsem cca 45 minut a potom jsem už musela.. Tak jsem "vyhodila" co se dalo a byl konec.

Obrázek uživatele Ivík22

13+2 Screening 2.pokus

Tak v pátek jsme byli opět na screeningu, tentokrát byl brouček už větší (má 7cm :s: ) a pěkně čilí, asi mu vadilo, že mu narušujeme UZ soukromí, tak se pěkně rozčiloval a pěkně dováděl.

Obrázek uživatele Ivík22

11+6 kontrola u Dr a screening

Tak se po dlouhé době také pochlubím. :s: Byli jsme opět na kontrole u dr. tak vše zatím v pořádku, mám přes 8 kg dole, ale v mém případě to není na škodu a teď už snad další větší úbytek nebude.

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Deníček uživatelky Ivík22