Deníček uživatelky Friduška | Moje těhotenství.cz

Deníček uživatelky Friduška

Obrázek uživatele Friduška

Štěpánek

Pápá ahoj spolurodičky,těhulky maminky i snažilky Sluníčko 12.8. ve 22.30 se mě narodil chlapeček Mimčo s dudlíkem
Dostal jméno Štěpánek a vážil 3720g.

Obrázek uživatele Friduška

Naše mrně 20tt

Ahoj holky ze srpňátek i vśechny ostatní,které to zajímá Pápá všechny zdravím a přikládám fotečky našeho prcka. Bylo moc prima ho vidět,máme i 20 min dvd. Dance 4 kdo váhá doporučuju jako pěknou památku. Když jsem s malou byla později (26tt) tak byl vidět sice plnější obličejík,ale jinak záznam stál za prd.

Obrázek uživatele Friduška

13tt a screenink za námi :))

Dance 4 tak to máme taky konečně za sebou Sluníčko všechno vypadá dobře ,i když to bylo docela zdlouhavé. Prcek nechtěl moc spolupracovat,pak škytal tak nešel poměřit. Jen nebyly vidět prstíčky na rukou-nejspíš měl zavřené pěstičky :?
Taky říkala že v pupečníku jsou dvě cévy místo tří,tak se bude častěji kontrolovat jak roste. Prý je to docela časté. Další utz a kontrola v 16tt.

Obrázek uživatele Friduška

Kdy veřejně oznámit těhotenství????

HOLKY! Chtěla bych znát Váš názor :#o: kdy myslíte že je vhodné oznámit veřejně těhotenství. Myslím -v práci,široké rodině,sousedům na vesnici apd...
Né,že bych to vyhlašovala ampliónem :s: ale vím že stači když to řeknu dvěma lidem z těchto "skupin" a budou to vědět všechni :bulva:

Obrázek uživatele Friduška

Nechcete jet někdo na hory??

...místo nás?? V říjnu jsme si s manželem výhodně zaplatili hory na Slovensku, ale mě bohužel nechtějí pustit z práce Sad pracuji ve školství a vypadly teď dvě nemocné kolegyně, tak nedostanu dovolenou.
Máme zaplacenou zálohu 3000 a ta by propadla.myslim že cena je vyhodná a pokud se může někdo sbalit kdykoli tak se rozhodně vyplatí.

Obrázek uživatele Friduška

Kontrola v 7 tt

Tak jsem dnes rano byla na kontrole. Nemohla jsem dospat nervozitou, přepadal mě hrozný strach jestli bude vidět co má Koulení očima

Obrázek uživatele Friduška

Ježíšek

Ahoj všem,
Musím se veřjně pochlubit něčím co jsem dnes ráno objevila Dance 4 po půl roce snažení od revize se na nás zase usmálo štěstí.
Překvapení je o to větší,že bohužel revizí se mi velice zkrátil cyklus-cca 20 dní a pouze jednou za těch 6 měsíců díky utrogestanu trval 27 dní. Poté i s utrošem opet 20 Koulení očima

Obrázek uživatele Friduška

Kratký MS cyklus po revizi a neotěhotnění???

Ahoj holky,moc bych chtela čist vaše zkušenosti Smile tak prosím o jakoukoli radu.
V červnu jsem prodělala revizi po ZT.prvni porevizni MS prišla po 35 dnech a od té doby mam cyklus po 20dnech. Ne nevím jak se přesně počítá když první tři dny špiním-pak teprve krev. Začátek ms je už to špiňení?nebo až krev? :?

Obrázek uživatele Friduška

Kdy ms po revizi a otehotneni

Ahoj vsechny děvčata Pápá zitra to budou 4tydny od revize po zamlklem těhu Sad
Jeste nikdy jsem nevyhlizela MS tak zbesile jako ted,ale zatim nic ://:

Obrázek uživatele Friduška

Zamlklé těhotenství

Tak jsem se včera u doktora dozvěděla,že zarodeček místo aby rostl,tak se zmenšil. Sad tak mě napsal žadanku na revizi a jdu zitra ráno.plakala jsem minuly tyden,tak teď už jen krčím rameny. Ne

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Deníček uživatelky Friduška