Deníček uživatelky Bonaquaa2 | Moje těhotenství.cz

Deníček uživatelky Bonaquaa2

Obrázek uživatele Bonaquaa2

SOS! Hledám sestřičku na zubním!

HOlky, je tady někdo, kdo pracuje jako sestřička na zubním? Moc bych potřebovala poradit. Existuje nějaká šikovná kniha o stomatologii právě pro sestřičky? Potřebuji se naučit spoustu věcí, které jsou v zubní ordinaci zapotřebí a nedaří se mi sehnat potřebné materiály. Něco jsem stahovala na netu, ale není tam všechno. Třeba rozdělení zubního kazu atd. Nemáte někdo nějakou radu?

Obrázek uživatele Bonaquaa2

Zaprané bílo-černé šaty:-( Rada nad zlato - máte někdo nějakou????

Ahojte holky, Pápá moc prosím o radu či Vaše zkušenosti. Koupila jsem si krásné bílo-černé šaty na ples. :s: Po koupi jsem si je malinko upravila na svou postavu (přešila ramínka a udělala drobné změny). Pak jsem si šaty chtěla vyprat - jen krátký program na 30°C, abych je měla pěkné čisťounké a voňavé.

Obrázek uživatele Bonaquaa2

Jak zdravě zhubnout při kojení aneb jde kojení a hubnutí vůbec dohromady?

Milé maminky, prosím o radu. Wink Potřebuji shodit pár kilo (cca 4-7kg) po porodu a přitom nechci přijít o mlíko. Jsem 2,5měsíce po porodu.

Obrázek uživatele Bonaquaa2

Poraďte prosím aneb jaké golfky???

Ahojte maminky, mám prosbu Wink :help: - plánuji koupit golfky či nějaký sportovní kočárek.

Obrázek uživatele Bonaquaa2

Porod - ten nejkrásnější zážitek!!!

Ahojte maminky, tak jsem se konečně odhodlala napsat o svém porodu dříve než to zapomenu. Wink Nějak jsem se k tomu pořád nemohla dostat a byla spousta jiných starostí a komplikací.

Obrázek uživatele Bonaquaa2

HUBNUTÍ, aneb kdo do toho půjde se mnou???

Ahojte maminky Smile Najde se tady alespoň jeden človíček, kterého trápí váha a kdo s tím chce opravdu něco udělat???

Obrázek uživatele Bonaquaa2

Mateřská, rodičovská, prosím poraďte!!!

Milé maminky, prosím Vás o radu. : :help: Ty, které se teď v dohledné době budou rozhodovat o délce rodičovské dovolené poraďte prosím. Wink Nám končí mateřská 7. 11.

Obrázek uživatele Bonaquaa2

Konečně doma z nemocnice!!!

Ahojte holky, všechny Vás strašně moc zdravím! Smile Chtěla jsem Vám všem moc poděkovat za velikou podporu, když nám Karolínku odvezli do Hradce.

Obrázek uživatele Bonaquaa2

Karolínka a nemocnice

Ahojte všechny maminky, Pápá tak se hlásím s dalšími zprávami z nemocnice. :O Tak naše Karolínka byla stále na JIP a vypadalo to, že se to všechno postupně zlepšuje.

Obrázek uživatele Bonaquaa2

Porod a naše velké starosti o Karolínku!!!

Ahojte maminky, Pápá dnes píši opravdu jen v rychlosti. Nakonec to opravdu byla plodová voda a narodila se nám v sobotu v 16.43hod nádherná holčička - Karolínka :||): 3005g a 49cm.

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Deníček uživatelky Bonaquaa2