Deníček uživatelky blonďák | Moje těhotenství.cz

Deníček uživatelky blonďák

Obrázek uživatele blonďák

Náš další přírustek s fusaky Elodie details a Lodger

Tak jsem neodolala a než nám ten náš mrňousek vyroste z kočárků a bude ťapikat sama, tak jsem pořídila staršího slalomka 09 active a jsem mooc spokojená!

Obrázek uživatele blonďák

Vivi první narozeniny

Ahoj holky a malé zlatíčka Pápá Po dloouhé době opět píši a posílám fotečky naší holčičky. Je to tak, letí to vážně neuvěřitelně a na těch dětech je to nejvíc znát.

Obrázek uživatele blonďák

Pár našich aktuálních foteček

Tak se jdem taky ukázat jak jsme vyrostly! Vivince bude za tři dny 9 měsíců. Zatím se plazí, péruje na kolínkách na čtyřech, chce stát a držet za ruce, sama hačá a i si sama sedne.

Obrázek uživatele blonďák

Vivulka 8. měsíců

Včera jsme užívali krásný den s Milenkou, Amálkou a Natálkou u nich na chatičce blízko Vlašimi. Bylo to strašně príma a jsou to úžasné holky!

Obrázek uživatele blonďák

Kočárkomaniačky, prosím, poraďte!!

Holky já jsem z těch kočárků vážně zoufalá! Mám teďka celou kombinaci buzzíka a chtěla bych změnu na sportovní kočárek víc do terénu trojkolku s ruční brzdičkou.

Obrázek uživatele blonďák

Prosím poraďte

Holky prosím poraďte.. Vivince je zle po prevenaru Sad strašně moc pláče, má halucinace, je uplně v tranzu,teplotu na teploměru 38.3 ...snižujeme, když je na teploměru 39,že????

Obrázek uživatele blonďák

Neuvěřitelné 3 měsíce s Vivinkou

Tak je to tady - Ajoj holky a milý deníčku, i my se přidáváme, že je to neuvěřitelně už čtvrt roku co máme doma Vivinku.

Obrázek uživatele blonďák

Jaké očkování??

Holky prosím jaké jsou vaše názory ohledně očkování a jaké očkování svým dětem necháte píchnout?? Samozřejmostí je hexa a pak je spousty dalších co nemusí rodič ani dr.

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Deníček uživatelky blonďák