Blázen

27.11.2009

Ahoj, musím se někomu svěřit, že jsem asi opravdu blázen. Někde jsem četla, že těhotným se můžou zdát prorocké sny. Ovulku jsem měla mít v úterý, s manželem jsme :|-|: v neděli ráno a v úterý, včera se nám oboum nějak nechtělo. Holky mě se ale tento týden už po druhé zdál sen o mrtvých. Jednou to měl být můj starší bratr, o kterým nevím a nadnešek přesně nevím co, ale vím, že to bylo taky ze záhrobí. Nemyslím si, že by to mělo něco společnýho se snaženíčkem, ale bylo by to fajn. Ale taky zrovna s manželem řešíme opravdu složitou rodinou situaci (nepohodli jsme se s jeho rodinou a on se rozhodl s nimi zkoncovat). Je to teď těžký období. Navíc jsem se v úterý nechala očkovat proti :pig: (mám strach, zda to bylo správně, ale snad ano).

Taky jsem někde na něco podobného narazila. Ale spíš jsem to pochopila ve smyslu, že by se nám mělo zdát o dětech, těhotenství, porodech apod. :#o:
Vypadá to, že se tyhlety, rádoby profesionální žurnalistické sloupky, rozcházejí v názorech :C]]:
Mě se zdál na včerejšek taky takový sen - byla jsem s taťkou a mamkou (i přesto, že už spolu asi 5 let nežijí a téměr nekomunikují :ww: ) na nějakém úřadě ohledně auta a měla jsem tam s sebou svojí holčičku :girl: Bylo to hrozně krátký, ale neuvěřitelně intenzivní, úplně jako skutečnost :c: Pamatuji si z toho, že jsem jí převlíkala nějakou mikinku a říkala jsem jí "miláčku" :h: Nemůžu na to přestat myslet, bylo to nádherný :c:
No, pěkně si s námi to podvědomí zahrává :!k:
Tak hlavně držím palečku, ať se to snaženíčko vyplatilo a bude brzy :cc):
papa :a:

In reply to by Báří

Děkuju,
asi není možná spojitost s případným podvědomí, jen mě teď nějak zasáhla ta naše rodinná záležitost a v práci a tak všechno, ale ještě jednou díky, jsem ráda, že nejsem sama komu se zdají podivné sny.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka