Barvíte si v těhu vlasy?

14.01.2011

Ahoj, přítel by chtěl abych si zase obarvila vlasy, ale já teď nevím jestli to je nejlepší nápad, když sem těhotná. Taky by se mi líbylo se zase obarvit, ale mam strach. Koupila jsem si tu pěnovou barvu bez amoniaku. Ale nevím jestli je to dobrý nápad.
Poradíte někdo? Barvíte si vlasy v těhu? Nebo jaký na to máte názor?

Kliknutím vložíte smajlíky:

já jo, barvím si je. S klukama jsem chodila normálně i na trvču, teď pro změnu před porodem chci jít ještě na narovnání :///:

Ja jsem se v tehu ptala sveho gynekologa,zda mi zubara muze dat injeci na bolest....rel mi , ze jsem se zapomnela jeste zeptat na takove nesmysly,jako je barveni vlasu ci lak na nehty....vypakoval me s ordinace se slovy,ze se moc pozoruji a ze nemam nemoc..takze jsem usoudila, ze ve vetsine veci problem neni }:)

já si v těhu barvila (dobarvovala odrostlé kořínky) každých 6 týdnů ;) . Teď jsou už barvy šetrné,takže bych se toho nebála :a:

ahoj, není vůbec žádný důvod, si vlasy neobarvit. není to nic, proti ničemu. já byla za těhu dvakrát na barvě. to jsou jen babské povídačky, že se to nesmí.

Ahoj, já si vlasy v těhu barvím. Když jsem se na to ptala kadeřnice, tak mi řekla, že v dnešní době jsou ty barvy bezpečné.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka