antikoncepce | Moje těhotenství.cz

antikoncepce

Obrázek uživatele efika

  Ahojky holky,myslíte,že by antikoncepce mohla ovlivňovat výsledky jaterních testů u naší malinké,má to jen mírně,ale hledáme příčinu a o této možnosti jsem slyšela,díky za odpovědi.Plně kojím a beru Cerazette

  Komentáře

  Obrázek uživatele Tesa

  vzhledem k tomu, že antikoncepce může mít vliv na játra u uživattelky, tak si myslim, že je možný, že může mít i vliv u kojenýho dítka, ale asi spíš za předpokladu, že bude mít "sklony" k nemocným játrům, nemumi se moc vyjadřovat, ale myslim tim, že primárním důvodem může být něco jinýho. napadá mě příklad - ty by jsi měla žloutenku typu C a dítko taky......ale to by ti nenapsali tu antikoncepci

  Obrázek uživatele efika

  když malé brali krev,byla jsem nachlazená a prý i nějaká infekce může mít vliv na výsledky.Začalo to průjmama od té doby co to užívám a pokud je nějaký problém na játrech,tak to prý může vyvolat průjem.A taky jsem slyšela,že po průjmech můžou být zvýšené jaterní testy a pořád dokola.No v každém případě jsem to vysadila,tak uvidíme.

  Obrázek uživatele Tesa

  jojo, infekce taky....vysazení je asi ten nejlepší nápad Wink

  Obrázek uživatele efika

  půjdeme na další testy,tak uvidíme,jestli se něco změní,ale za 3 dny neužívání Jolance vypadl dlouhatánský chloupek nad rtíkem,který nám tam rostl už pěknou dobu a taky se jí zmenšil malý stydký pysk,který ji naběhl po nasazení antiko,takže asi na tom něco bude.A taky se mi zdá,že i průjmik odeznívá,snad to bude všo ok.

  Obrázek uživatele Tesa

  tak to držím palečky Wink

  První vstanutí po sekci (císařském řezu)

  Maminky co jste byly na sekci.Po kolika hodinách jste poprvé vstávali z postele po sekci?Já před 6 a 3 lety po 24 hodinách a minulý...

  Kakání při kojení a dokrmu UM

  Ahoj maminky. Mam dcerku 3 mesice. Kojim a dokrmuji UM. Uz tyden mi nekakala. Jenom prdi. Zadne krouceni, ze by ji bolelo brisko, nic....

  Čekáme druhé miminko

  Vzpomněla jsem si na tuto stránku, kde jsem si psala pár poznatků z prvního ...

  Těhotenství

  Dobrý večer. Jsem již starší, děti už velké, podstoupila jsem před 4 lety podvaz vejcovodu. Menses byla pravidelná, chodila na datum....

  Početí

  Dobrý den, mam dotaz. Termin porodu 14.8.2019. Nyni jsem 21+5, velikost...

  Ahoj maminky, taky některá máte problém usnout mezi nočními kojeními. Já mám vždycky oči navrch hlavy a nemůžu usnout. Pak mi to samozřejmě chybí. Je možné, že si tělo už zvyklo na málo spánku?

  Ahoj maminky, taky některá máte problém usnout mezi nočními kojeními. Já mám vždycky oči navrch hlavy a nemůžu usnout. Pak mi to samozřejmě chybí. Je možné, že si tělo už zvyklo na málo spánku?

  jdu do sprchy zachvilku jsem zpet

  tak ted jsem se divala na net tak nam zrusili poplatky u lekaru jenom jsem to tak preletela ale stejnak si rikam poplatky zrusili ale za recepty budem platit dale nemohli radeji zrusit ty poplatky za recepty a kolik to stalo penez ty pristroje na poplatky ted je asi sundaji a odvezou do zberny Ne :

  Tak to bychom měli - na těhotenské průkazce 13+, za sebou 1. screening, 3x sono, s miminkem (provizorně pojmenovaným Fazolka, Fazole) už jsme se vzájemně oťukali. Fazolka měl/a před 5ti dny (15.12.08) tyto hodnoty:
  CRL: 68,50 mm (13+1)
  BPD: 22,60 mm (13+2)
  NT: 1,10 mm = 0,65 MoM

  takže DOBROU S KOBROU :'zz):

  haloooo, je tu nekdo, kdo ma materskou na 2 roky jako ja a do te doby planuje dalsi mimi?

  Ahojky, zajímalo by mne, dokdy perete v prašku pro děti... :?
  Zatím jsem používala prášek i aviváš Batole. Párkrát se mi stalo, že mi došel, tak jsem použila náš, Palmex. A malé to bylo jedno. Palmex dochází, tak jsem si pro nás koupili Ariel. Myslíte, že už mohu prát v něm? Malé je 5 a půl měsíce. Pápá už mrkev...a tak bych i doufala, že se mi to bude prát snáz. Co myslíte?

  ahojte babušky, tak mi po 3 měsících přišly výsledky z genetiky a není to žádná sláva. Zjistili mi karyotyp 45,X/47,XXX/46,XX. Doktorka mi zatím k tomu moc neřekla, jenom to, že je u mě větší pravděpodobnost, že se vyskytnou vrozené vady u plodu, tak jsem z toho dost špatná. Jen se chci zeptat, jestli je mezi vámi taky někdo takový a jak na tom jste?