anketka-bio gaiga | Moje těhotenství.cz

anketka-bio gaiga

Obrázek uživatele betynkajanule

1)Používali jste bio gaiga
2)za jak dlouho účinek
3)Jak jste je přepravili domů (prý to nemá byt delší než hodina a příteli to trvá z práce hodinu a něco)..

Obrázek uživatele Ashoka Tano

.Vezla jsem je domu asi 15 Minut v kocare v listopadu tak asi bylo chladnejc. Myslím ze to fungovalo,měli jsme je jen tu jednu lahvicku pak už jsme je nepotrebovali. Občas jsem mu dávala i Sab simplex. Tenkrát jsem to ale zkusila tonouci se stébla chytá... zpětně si nejsem jista jestli to za to stalo :?

Obrázek uživatele Ala

Taky jsem je používala, účinek hned druhý den. Převážela jsem je pravidelně k našim a zpátky domů a to nám trvá cesta 2 hodiny autem. Vozila jsem je v kufru auta v tašce, ale je fakt, že byla zima, takže žádnej pařák. Myslím, že hodina a něco je v pohodě, jen ať je nevozí třeba na okně v autě na sluníčku. Nebo mu dej termotašku, jestli máš na lahvičky, ať to veze v tom, udrží to chladné.

Obrázek uživatele lussi

Jo pouzivali,kupovala jsem je kvuli zacpe a ucinek se dostavil jeste ten den,kdy je zacala pouzivat.Ja to zpocatku nevedela,takze jsem je kupovala pres net,balicek sel 2 dny a jak uz jsem psala ucinek byl hnedka.

Konizce čípku

Ahoj holky,

byly jste někdo na konizaci čípku?

Mám HPV HR (vysoké riziko).Ted jsem se dovedela vysledek, operace bude...

Dvojčata

Ahoj maminky, těhulky a snažilky,

Cca před 14 dny jsem si dělala těhotenské testy (1.jsem nechtěla věřit). Ty vyšli pozitivní...

Obracím se na vás opět s dotazem. Jsem učitelka a ráda bych měla rodičák jen do konce srpna 2014, abych mohla nastoupit školní rok normálně a ne v dubnu, kdy se má narodit dcerka. Je to v tom novém systému možné? Já jsem pochopila, že ano. Nastoupila bych tak cca ve 2,5 letech dítěte. Věřím, že to není už striktně dané, že rodičák končí k věku dítěte. děkuji za názory

ahoj pupítko moje Smile
tak dnes je to 28 týdnů, co jsme spolu.
Začíná mi poslední měsíc v práci, asi si pořídím trhací kalendář. :ooo: :ooo:
Pak už budeme spolu doma a s hafínkem (Charliem).

Ahoj holky, tak vás po delší době odmlčení zdravím. Máme se dobře, minulý týden jsme byli na genetickým vyšetření a teď budeme čekat dva měsíce na výsledky. Mezitím si skočím na hematologii.

Ahojky holky.tak řešíme dilema,jaké kopit našemu malému kolo.Které máte? Jak jste s ním spokojeni? Nebo máte nějaký tip?Nechci zase nějaké ne úplně nevhodné,ale ne taky za 8000,- na to vážně nemám...Nebo odkazy? moc díky za všechny rady,tipy.....

Ahoj! Tak nevim, ale moje 2 a půl měsíční miminko se mi nevejde do kočárku! Koulení očima Máte někdo nějaký návrh jak to řešit?? :///: Ještě je tam reserva s fusakem, ale počítám tak měsíc, dva a konec. Nechápu!!!

Ahoj, tak se taky zase hlásíme :s:
Terezce bylo minulý týden 5 měsíců, včera jsme byli v poradně, má 6,1 kg. Je to divoch, ale na bříško se nám otočila jen jednou a to díky tomu, že máme řemínky, tak to prostě nejde, chvíli před koupáním ji je sundám a to řádí, takže myslím, že jinak by se už vesele přetáčela :s:

Ahoj holky tak ms zatim nikde už mam 2denní zpoždění včera mě píchalo dost v podbřišku to samé jsem měla i u malého a test byl pozitivní v polovině 3.týdne u malýho. Ted bych podle výpočtu měla být taky v polovině 3.týdne ale testy nic jen slabý stíny tak už vážně nevim.

holky, mam v tom zmatek. v září jde dcera do školky, budou jí 2,5. rodičák mám do 3 let.
jak často tam tedy může chodit ? kamarádka má to samé a prý tam díte může být každý den od 8 do 12. aniž by přišla o rodičák,ale mě se to zdá nějak moc často. díky !!

Ahojky holky, chtěla jsem se zeptat na jednu věc.Kubík ted bude mít tři roky a já nastupuji zpátky do práce, kde dělám již 10 let a mám to na dobu neurčitou.Snažíme se o druhé mimi ale pořád to nějak nejde.už skoro rok.Chtěla bych se zeptat, pokud nastoupím do práce musím odpracovat nějakou dobu, abych nebyla úplně bez financí?nebo těch 9 měsíců musí odpracovat jen pokud někdo nastupuje do nové