anketa pro maminky, co krmí UM

26.08.2008

Holky, zajímaly by mě vaše postupy:

1. Kolik máte lahviček - vyvařujete před každým použítím?
2. Kolik máte saviček - vyvařujete před každým použitím?
3. Kolik Vaše robátko zbaští za den v ml?
4. Jakou UM používáte a jste s ní spokojené?
5. Kolik utratíte za UM měsíčně? a to je kolik balení?
6. Převařujete si kojeneckou vodu na celý den do předu? Nebo jen na jednu dávku?

Děkuji Vám za odpovědi.

Je nám 7 týdnů:
1. mám jich šest a je to styl "každý pes jiná ves" :///: , vyvařuju po každém použití, ale je to otrava
2. Taky tak viz bod. 1
3. plus mínus 540 ml
4. Nutrilon 1, jsme spokojení
5. 4 balení, tj. 1360 Kč :00:
6. Převařuju si vodu na dvě dávky (tj. na 1 dávku dopředu)

:a:

1.mame 3 Avent-2velky/kase,cajik/ a 1malou/mliko/-nevyvaruju :n: -meju v horky vode,jerem a pak poradne proplachnu
2.3.....s 2dirkama na cajik,se3dirkama na mliko a pak takovou tu s jednim otvorem s kteryho tece bud min nebo vic,podle toho jak ho natocis v pusince-ten mame na kasi---nevyvaruju :n: meju v horky vode jarem a pak poradne proplachnu
3.nas zrout si veme tak 500-600ml
4.Nutrilon-nic jinyho sem nezkousela.Petovi moooc chutna :cc):
5.1000-1300,-Kč........nekdy mame baleni na tyden,takze 3-4baleni :00:
6.prevaruju si do konvicky tak litr az litr a pul a pak uz jenom ohrivam
:a: :a: :a:

1. tak já mám teda lahvičku jednu :!k: malá pije mléko jen na noc, nevyvařuji, umývám v horké vodě, jarem a štětkou a pořádne vypláchnu
2. savičku mám taky jednu, nevyvařuji jen umývám a tak co 14 dní kupuji novou
3. teď už jen 150ml na noc, když byla malá tak už si to nepamatuji
4. používala jsem Nutrilon, byla jsem spokojena, teda malá byla spokojena, já měla v peněžence vítr :!k: teď jsem zkusila sunar, protože malá odmítala mléko jak začala příkrmy a chutná taky
5. tak když byla mimi a pila jen mléko tak jsem měla jeden nutrilon na týden a něco, takže to bylo kolem 1200,- a 4 krabice, teď koupím asi 2 za měsíc za 500,-
6. vždy jsem převařila a nalila do PET láhve celé 2 litry

Já se taky přidám ;)
1. Mám 6 od Aventu, vyvařuju jednou za den všechny ;) takže by se dalo říct že na každý krmení má čistou ;)
2.Stejně jako lahviček , takže šest :)
3.Baští 5 x po 150ml :hu:
4.Nutrilon, ano jsem spokojená a Adámek taky :) :c:
5.Kupuju 4 krabice za měsíc po 339 kč což je 1356 kč za měsíc :00: :00: :00:
6. Ne převařuju tak na dvě dávky dopředu ;)

1. mam 4lahvicky-Canpol babies-1sklenenou-tu si beru ven davam do nej vodu,prece v tech sklenenych ta voda vydrzi dyl.Pak 3 LOVI(2x 250ml a 1x 150ml)
2. tak jak flasek
3. rano 150ml odpoledne 120ml a vecer 150ml
4. Sunar a jsem spokojena
5. hmmm to nevim :) minule pondeli jsem otevrela baleni a jeste tam mam tak do zitrka do vecera :D a to mam to velke baleni :)
6. z kohoutku na jednu davku

ahoj žížo

1. máme 4 malé aventky a 2 větší aventky - vyvařuju po 2 dnech,po použití umeju v horké vodě
2. avent saviček s jednou dírkou máme 2 na čaj a s dvěma dírkama na mlíko 4 - vyvařuju jednou denně a po použití meju v horké vodě
3. 6x denně 120ml
4. Nutrilon a jsme spokojené
5. 339,- za jednu krabici a tu máme na týden,takže to vychází jestli měsíc má 4 týdny 1356,-
6. převařuju si dopředu 1,5litru kojenecké vody a když vychladne přelívám si jí do pet lahve aby k ní nešel vzduch - dostali jsme tip od Dr abych jí prej nemusela převařovat vždycky před jídlem

Kačenka.03 a Adélka

1.mam hodně ale použivam jen 2 od aventu jeden na čaj jeden na nutrilon
2.taky tak kolik mam flašek
3.400ml davam ji 2 krat denně jinak ještě kojim
4.nutrilon ano jsem spokojena teda vlastně verunka je :girl:
5.měsičně spotřebujem 2balení bo jen 2krat denně ji davam ma to 800gr a asi 700kč zatim!!!
6.převařuji jen na jednu davku

1.lahviček máme plno, ale používám jen jednou oblíbenou :°:
2.to samí :°:
3. zatím papá tak 2-3 x denně po 180ml někdy i 210ml. i ho kojím :°:
4.musíme Nutrion Peptit, nejsem spokojená, protože je to mlíko bez kravský bílkoviny a smrdí :\\: a je hořký. Divím se, že mi to malej pije :ooo:
5. zatím přesně nevím, teprve začínáme. 450g stojí 220kč :n: :n: :n:
6. převařuju na každou dávku v rychlovarný konvici

1. 3 lahvičky..vyvařuju tak jednou týdně, někdy třeba co deset dnů
2. 3 savičky...vyvařuju s lahvičkami
3. za den 180 a 180..takžeee 360 ml, pije mléko už jenom 2x denně
4. Bebu a jsem naprosto spokojená
5. jelikož malá pije už tak málo, tak na měsíc nám vystačí jedno 800gr balení, ale to jsem takhle nezjišťovala, myslím si to....takže utratíme 300 kč
6. převařuju vodu z kohoutku ve varné konvici a ne dopředu, když je ve varné konvici, tak ji naliju, ale samozřejmě tak třikrát denně tu vodu vařím

1.lahviček mám asi 6, ale používám ted jen dvě od Aventu - nevyvařuji před každým použitím.
2.No savičku mám na každou lahev jednu, nemám žádné náhradní - také nevyvařuji před každým použitím. No, ale asi budu.. ;) .
3.160ml a večer jí to někdy nestačí, tak přidělám.
4.Nutrilon od narození a večer Nutrilon extra, jsem spokojená.
5.Jedno balení mi vydrží na týden, v balení je 800g a ten od narození stojí 339kč a ten extra 379kč. Týdně kupuji zatím jen ten od narození, takže za něj měsíčně utratím nějak kolem 1400kč... :00: .
6.Převařuji na dvě dávky.

1. mám 6 lahviček od MAMu a nevyvyřuju ..dávám je do myčky
2. taky 6 a nevyvařuju...jen meju jarem a oplachuju vařící vodou
3. to je různý....už dávám i příkrmy a jiný jídla...ale mlíka vypije ráno a večer 210ml....a v noci....za den má cca 600ml mlíka
4. Nutrilon, jsem, hlavně Míša je spokojenej a netrápí ho bříško
5. Kupuju Nutrilon v krabici po 300g.....vyjde levnějš než to velký balení a do měsíce jich kupuju cca 12ks...je to různý
6. používám normální vodu....ohřeju v konvici trochu a doleju normálně z kouhoutku studenou aby to bylo akorát

1.-2.máme zatím 5 lahviček se savičkala a pokaždém použití vyvařujem...ale nestačí nám budem muset dokoupit
3. Mě zbaští moc nepravidelně a hlavně my jsme mladší tak ohadem asi 500ml + prso :///:
4.první jsme měli nutrilon HA1 ten zahustil stolici na hustou hmotu takže jsme ho vysadily po týdnu:-(ted jsme měli Hero Baby lactum to malýmu chutnalo ale problémy sprdíky a kakáním byl pořád a ted mám druhej den nutrilon comford1 a ten malej po tom neru nechce nechutná mu, a ten je přímo na koliky a zácpu jenže je krapet nahořklej tam píšou proto ho asi nemusí::-( ale slyšela jsem taky chválu na Babu tak nevím.
5.já nevím ale kámoška krmí nutrilonem a prej 2500kč a má 3měsíční mimi
6. A vodu kojeneckou si připravuju převařenou do termosky dopředu, mám půlitrovou
jerabina

Hned odpovím

1. dvě skleněné velké Chicco a dvě plastové malé Avent a nevyvařuji před každým použití.
2. 2 a vyvařuji vždy
3. 7x166 ml...baští, jako by neměla už nikdy dostat...
4. Nutrilon HA 1
5. Propočítala jsem to takhle 5 balení po 400g na měsíc...jedno balení 250,- takže 1250,- Fíha, ale co bych pro malou neudělala
6. připravuji z kojenecké vody odvar z ovesných vloček, aby se malé dobře kakalo, takže si vždy večer připravím na celých 24 hodin a schovám v lednici.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka