Akce plenky Itti Bitti

25.03.2010

Ahoj holky...Tak protože tady pořád straším..Dnes už jsem 40+5 , tak mám čas prolézat net a našla jsem super akci na Bráně k dětem..Opět jim dělám reklamu ...ale nejde to jinak..Ty plenky jsou nádherné a vyjde na 300kč jedna + navíc vkládačka v hodnotě 70kč!! Akce trvá do 31.3.10, takže kdo budete chtít objednat, tak už moc času není..Jen pro info..já jsem si těchto plenek obědnala včera 8ks ...tak až mi dojde balíček, tak se zblázním..namýchala jsem si všechny možné barvy a vzala si 4ks M a 4ks L ..Jsem holt magor, ale za ty prachy to tam nenechám!! http://www.branakdetem.cz/itti-bitti-sio-aio-mini-vkladacka.htm

Kliknutím vložíte smajlíky:

díky, už jsem neodolala a objednala 1 M a 2 L sady, chtěla jsem původně koupit na léto all in one od Tots Bots, bývají na ně lepší reference, ale takovéhle akci jsem prostě musela podlehnout.
Já mám už půlroční holčičku a jedeme zatím ve vícevrstvých bambino mio a ultrafit kalhotkových popolínách, svrchňáčky imse vimse. Má v tom větší zadeček, doteď v korbě, ve fusaku to nebylo vidět a v pohybu jí to nijak nebrání, ale potřebujeme něco na parádu :one: když se dělá tak krásně.
Jo a já rodila 40+6 a holčička byla krásně "dopečená" 3,94 kg, žádná scvrklá zarudlá kůže, vyloupla se naprosto dokonalá. Tak tomu nech volný průběh a přeju pohodový porod, já takový měla.

In reply to by anazuz

No já jsem na ně zvědavá, jestli nám sednou..Ale pokud ne, tak za tu cenu je prodám vždycky..tak to neřeším..A jsou kráásné :///: ..Tak to jsi mě uklidnila, že jsi měla pohodový porod i s takovým macíkem :one: ..Já chci do začátku používat hodně čtvercovky a novorozenecký sklad..Mám 40ks čtvercovek ještě po mě, tak jsem vícevrstvé nekupovala, ale jinak bych je koupila..holky na ně pějí chválu a v těch kalhotkách Bambinomio prý sedí krásně :one: ..

In reply to by ZelaZuzu

já zdědila kufr plen po příteli, ty starý vážně sají lépe než ty nové a vymyslela jsem si vlastní sklad, který seděl přímo do kalhotek bambino mio do 5 kg, ty jsou na bocích úzké a pěkně plenku chytnou. To jsem používala zhruba do 5,5 kg - cca 2,5 měsíce a pak jsem najela na ty vícevrstvé bambino mio, mám jich 12 velikost 2 (od 7kg), se svrchňáčkama imse vimse, k tomu od narození používám na střídačku kalhotkové ultrafit popolini (koupila jsem zvýhodněný set 8 kusů) a vlastně ani nic jiného nepotřebuju, ale tyhle itti bitti budopu na parádu, už se těším, až bude venku na dece jenom v plence a nějakém tričku :€s€:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka