AHOOOOOOJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

06.11.2008

tý brďo.. jsem tu nebyla už snad sto let.. takže všechny vás moc zdravím :) Mišáček bude mít 10 měsíců.. letí to úplně šíleně .. :) je to šikulka.. spinušká celou noc.. papá každou hodinu :) lozí kde se dá.. máme z něj radost.. :) a co tady ? neměli jsme doma počítač (už zase) a stejně nemám moc času tady být.. pořád musím prcka hlídat páč se staví k nábytku a už dokonce kolem něj i pomalinku chodí .. :) tak ahoooj.. :)

Moc moc tě zdravím a gratuluji k desetiměsíčninám.... :qu: :qu: :qu: .Letí to jako blázen, Majdalence už bude půl roku a taky zatím spinká celou noc.. :one: .

jeeeeeeeeee ahoj wesno, no to neni snad ani mozny ze ses tu objevila :s: Misacek spi celou noc???????? Ja chci takyyyyyyyyyyyy :D Jinak to chapu ze nemas tolik casu.. tak at ti :k: :k: :k:

nazdárek, sem vás viděla s chlopem v Tescu, ale už je to delší dobu, tak měsíc, dva, jinač Michálek je šikulka se nedivím, že z něj máte radost a musíte být hodně pyšní. Jinak Viktorka oslavila v úterý devět měsíců, a už dokonce sama stojí a pouští se nábytku když jde třeba od postele ke stolu a tak... takže už jenom ten krůček a začne chodit. Chtělo by t nějaké fotky Míši. papa

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka