Ahoooooj | Moje těhotenství.cz

Ahoooooj

Obrázek uživatele Alenka

  Včera jsem měla úplně napresovaný den. Dopoledne jsme si užívali s manžílkem, pak jsme šli do banky a nakoupit pak udělat obídek, měli jsme Kuskus, moc se mi povedl a pak jsem jela še švagrovou do Roudnice abych dostala to razítko na tu mateřskou, takže od pondělka (17.) ji mám a pak jsme šly nakupovat, koupilyjsme miminku sedačku do autíka, takové to vajíčko, vaničku, lehátko do vaničky a nějaké oblečky, pak jsem si koupila maliníkový čaj, abych ho pak už měla a kombuchu, pak švagrová ještě vybírala prstýnek pro přítele ke svátku a šly jsme na pizzu. Přijela jsem domů a volá mi kamarádka, že pojede kolem, jestli někam nezajdeme, tak jsme zašly. Domů jsem pak přišla v 7, rychle poklidila, dala si večeři a vrhla se na žehlení, které jsem skončila ve třičtvrtě na půlnoc. Záda mě bolí ještě teĎ vůbec jsem se nevyspala. Za chvíli půjdu připravovat dnešní obídek, máme plátky masíška a brambůrky a někdo to udělat musí. Mažel šel cvičit, tak se vrátí a bude hladový, jinak dneska plánuju ležink a to jsem chtěla vyklízet pokojík, ale nemůžu se hnouti :r: Copak čeká vás dneska?

  Komentáře

  Obrázek uživatele Boža

  Ahoooj!!!! To já lákala Jituščinu Alenku na svět Smile Nějak se jí nechce Smile
  Fotky už jsem ti očumovala. Moc Ti to sluší!!!!!! Já peru, žehlím, uklízím... dneska... a jdu něco hodit do hrnce.
  A holky tu řádí!!! T je kravál, to je děs :s:

  Obrázek uživatele Alenka

  Jo ještě, opsala jsem si na tebe tel. kdyby se náhodou něco dělo, tak ti pak dám vědět Wink

  Obrázek uživatele Alenka

  jo ahááááá, tak to potom jo,a já hloupá už myslela, že se ti po mě stýská. Tomu kraválu se říká nějvětší štěstí života něbo tak nějak, my se na to naše štěstíčko těšíme hrozně moc ... To já mám docela vypráno, jen zítra budu prát manželovy věci do práce, ale to je každou sobotu. Dneska jsem si chtěla zajít do drogerky pro plíny, vložky do podprsenky a tak, mají to tak nějak v akci, bude to muset počkat do pondělka.

  konizace - problémy

  Tak jsem holky podstoupila tu konizace, asi jako kazda jsem se vnitrne obavala, ale ze to bue takoveto peklo to jsem fakt necekala....

  Rýma

  Zdravím. Jaké kapky do nosu užíváte v těhotenství? Děkuji za zkušenosti. 

  Prima adopce

  Zdravím, dostala jsem se do tizive situace, odesel od nas tatinek.. Mam uz jednu krasnou 7 letou holcicku. V lednu 13. 2020 by se mi mel...

  Miminko k přímé adopci

  Dobrý den. Nedávno jsem zjistila, že jsem ve 17. týdnu očekávání. Miminko si ale nemůžu a nechci nechat, protože bych ho nedokázala...

  Přímá adopce - Hledáme

  Zdravím, jsme s manželem státem prověření druhožadatelé- stát se vhodnými osvojiteli miminka majoritního etnika.Touto cestou bychom,...

  Tak jak jste se na dnešek vyspaly? Mě se to tak líbilo, že dneska půjdu znova :s: :///: Sice jsem se ve tři ráno vzbudila s ucpaným nosem a strašnou žízní, takže jsem musela si stříknout do nosu kapky, abych se neudusila. Pak jsem za chvíli znovu usnula a probudilo mě buzení v 5.06, že musím do práce a to se mi tak nechtělo, brrrrrrrr :jawdrop: . Ještě, že už je pátek.

  Ahoj holky, jak se vám spalo? Mně dneska dost hrozně, byla jsem stále vzhůru. Kfyž jsem nechodila čůrat, tak jsem zase nemohla spát. Nejmladší fenka taky nespala a pořád kroužila okolo a budila přítele, jestli si nechce hrát nebo se aspoň mazlit. Takže u nás dneska snad nespal nikdo :-D.

  Ahoj holky to je naše Liliane Smějící se mimčo :c: SrdceMimčo s dudlíkem

  tak zítra mam 2 termín a vubec se miminko k ničemu nemá.v 10 jdu do porodnice tak uvidim co řeknou.Vjů a Leontyynko jak jste na tom vy?

  Teď jsem tady dva dny skoro nebyla, manžel byl nemocný, ale pracoval doma, tak jsem nemohla moc k počítači! Ve středu jsem byla na kontrole v poradně, kde mi dr. řekla, že mám téměř spotřebované hrdlo a prostup na prst! Měla jste to taky některá před porodem podobně..respekt.

  Ahojky děvčátka, tak jsem vás přišla pozdravit, dneska tady asi moc dlouho nebudu jelikož mám doma tolik práce, že nevím jestli to vůbec dneska stihnu.
  Četla jsem si tady příspěvky od Michalky15 a je to smutné co se jí stalo :\\:

  Ahoj holky! Poraďtě - dnes kolem poledne se mi vrací ségra s přítelem po týdnu ze zájezdu v Paříži. Jedou busem, takže budou určitě unavený a hladový a mě vůbec nenapadá, co jim uvařit. Navíc mi přijde za chvíli kámoška s 8miměsíční holčičkou a budou tu celý den, takže to budu kuchtit při nich - tak bych potřebovala, aby to bylo něco rychlýho a jednoduchýho... Máte nápad?

  Proč mám pocit,že to neutíká časově,ale na své postavě vidím,že jo???To nechápu.

  holky, tak jak se dnes máte?

  Přeji všem pěkné ráníčko.Tak jakpak jsme s e s mimísky vyspinkaly?My docela dobře až na to,že už mi to přetáčení ze strany na stranu dělá docela problémy a připadám si jako vorváněk :///: ,ale to už nějak doklepem.Doufám,že si fazoka nebude dávat s příchodem na svět na čas a sfoukneme to nejpozději do 30.3.