Ahoooooj | Moje těhotenství.cz

Ahoooooj

Obrázek uživatele Alenka

  Včera jsem měla úplně napresovaný den. Dopoledne jsme si užívali s manžílkem, pak jsme šli do banky a nakoupit pak udělat obídek, měli jsme Kuskus, moc se mi povedl a pak jsem jela še švagrovou do Roudnice abych dostala to razítko na tu mateřskou, takže od pondělka (17.) ji mám a pak jsme šly nakupovat, koupilyjsme miminku sedačku do autíka, takové to vajíčko, vaničku, lehátko do vaničky a nějaké oblečky, pak jsem si koupila maliníkový čaj, abych ho pak už měla a kombuchu, pak švagrová ještě vybírala prstýnek pro přítele ke svátku a šly jsme na pizzu. Přijela jsem domů a volá mi kamarádka, že pojede kolem, jestli někam nezajdeme, tak jsme zašly. Domů jsem pak přišla v 7, rychle poklidila, dala si večeři a vrhla se na žehlení, které jsem skončila ve třičtvrtě na půlnoc. Záda mě bolí ještě teĎ vůbec jsem se nevyspala. Za chvíli půjdu připravovat dnešní obídek, máme plátky masíška a brambůrky a někdo to udělat musí. Mažel šel cvičit, tak se vrátí a bude hladový, jinak dneska plánuju ležink a to jsem chtěla vyklízet pokojík, ale nemůžu se hnouti :r: Copak čeká vás dneska?

  Komentáře

  Obrázek uživatele Boža

  Ahoooj!!!! To já lákala Jituščinu Alenku na svět Smile Nějak se jí nechce Smile
  Fotky už jsem ti očumovala. Moc Ti to sluší!!!!!! Já peru, žehlím, uklízím... dneska... a jdu něco hodit do hrnce.
  A holky tu řádí!!! T je kravál, to je děs :s:

  Obrázek uživatele Alenka

  Jo ještě, opsala jsem si na tebe tel. kdyby se náhodou něco dělo, tak ti pak dám vědět Wink

  Obrázek uživatele Alenka

  jo ahááááá, tak to potom jo,a já hloupá už myslela, že se ti po mě stýská. Tomu kraválu se říká nějvětší štěstí života něbo tak nějak, my se na to naše štěstíčko těšíme hrozně moc ... To já mám docela vypráno, jen zítra budu prát manželovy věci do práce, ale to je každou sobotu. Dneska jsem si chtěla zajít do drogerky pro plíny, vložky do podprsenky a tak, mají to tak nějak v akci, bude to muset počkat do pondělka.

  Hledáme přímou adopci

  Dobrý den,

  touto cestou hledáme paní která čeká miminko a nemůže si ho nechat a je pevně rozhodnutá k přímé adopci. Ze...

  Přímá adopce

  Dobrý den,

  Jsme mladý zajištěny manželský pár a touto cestou hledáme těhotnou ženu, která se z jakéhokoliv důvodu nemůže nebo...

  Přímá adopce

  Dobrý den, jmenuji se Lenka a toužím po miminku, kterému bychom mohli dát teplo domova a srdce plné lásky. Bohužel nám štěstí nepřálo,...

  Přímá adopce

  Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

  Přímá adopce

  Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

  už na mě padá únava a jak vim tak mě malej bude budit už v půl sedmý :§) tak se mějte krásně a přeji vám krásnou a klidnou noc páááááá PápáPápá

  Holky i mimískové dobrou a klidnou noc a zítra pa pa Pápá Pápá Pápá

  sice nejdu uklízet kuchyň pač je to zbytečné....viz zpráva u barbiny,ale pujdu se umýt a dělat tuli tuli k miláčkovy,který chrní jako miminko.Přeji všem co tu ještě jsou dobrou noc a sladké sny o našich malých pokladech v bříšku.

  Tak jak jste se na dnešek vyspaly? Mě se to tak líbilo, že dneska půjdu znova :s: :///: Sice jsem se ve tři ráno vzbudila s ucpaným nosem a strašnou žízní, takže jsem musela si stříknout do nosu kapky, abych se neudusila. Pak jsem za chvíli znovu usnula a probudilo mě buzení v 5.06, že musím do práce a to se mi tak nechtělo, brrrrrrrr :jawdrop: . Ještě, že už je pátek.

  Ahoj holky, jak se vám spalo? Mně dneska dost hrozně, byla jsem stále vzhůru. Kfyž jsem nechodila čůrat, tak jsem zase nemohla spát. Nejmladší fenka taky nespala a pořád kroužila okolo a budila přítele, jestli si nechce hrát nebo se aspoň mazlit. Takže u nás dneska snad nespal nikdo :-D.

  Ahoj holky to je naše Liliane Smějící se mimčo :c: SrdceMimčo s dudlíkem

  tak zítra mam 2 termín a vubec se miminko k ničemu nemá.v 10 jdu do porodnice tak uvidim co řeknou.Vjů a Leontyynko jak jste na tom vy?

  Teď jsem tady dva dny skoro nebyla, manžel byl nemocný, ale pracoval doma, tak jsem nemohla moc k počítači! Ve středu jsem byla na kontrole v poradně, kde mi dr. řekla, že mám téměř spotřebované hrdlo a prostup na prst! Měla jste to taky některá před porodem podobně..respekt.

  Ahojky děvčátka, tak jsem vás přišla pozdravit, dneska tady asi moc dlouho nebudu jelikož mám doma tolik práce, že nevím jestli to vůbec dneska stihnu.
  Četla jsem si tady příspěvky od Michalky15 a je to smutné co se jí stalo :\\:

  Ahoj holky! Poraďtě - dnes kolem poledne se mi vrací ségra s přítelem po týdnu ze zájezdu v Paříži. Jedou busem, takže budou určitě unavený a hladový a mě vůbec nenapadá, co jim uvařit. Navíc mi přijde za chvíli kámoška s 8miměsíční holčičkou a budou tu celý den, takže to budu kuchtit při nich - tak bych potřebovala, aby to bylo něco rychlýho a jednoduchýho... Máte nápad?