Ahojte tety:-) | Moje těhotenství.cz

Ahojte tety:-)

Obrázek uživatele Zavodnikova.veronika

  Ahojte, tak dnes už jsme 3 den doma, manžel odjel na školení a Terezka krásně spinká :|P:, takže mám chvilku času abych popsala svůj porod :///: . Bolesti mi začali tak 1.4. ve 20:20 a byli tak po 8 minutkách chtěla jsem to nechat, jenže v půl desátý se manžel vzbudil a kouká na mě a povídá no prostě jedem a nedebatuj :€): sem mu odmlouvala, že je ještě čas, přijeli jsme do porodky, PA mě vyšetřila a napíchla na monitor, Terezka si vesele chrupkala a kontrakce nic moc, otevřená volně pro dva prsty, takže mě doktor řádně poučil a poslal domů, že to jsou jen silní poslíčci a vypsal účet na 90 Kč Ne , to bylo tak kolem půl dvanáctý, od tý doby sem měla bolesti snad co 4 minuty a příšerný :O manžel si lehnul a já dala sprchu jenže vůbec to nepomohlo a takhle sem pochodovala až do půl 4 mezi postelí a sprchou, manža se vzbudil a povídá to není možný to nejsou poslové dyť to vůbec nepřestává, tak volal do porodky a byl trošku nepříjemný, ale vyrazili jsme znova. Znova vyšetření od PA a povídá no vidíte teď už máte půlku za sebou otevřena na 5 cm, na monitoru kopce jak Himaláje :s: Koulení očima a ještě mi odešla hlenová zátka. Pak šup na klistýr a tam sem se mořila další hodinu Sad chudák manžel zatím v čekárně klimbal a nikdo mu nic neřekl tak. Tak kolem půl sedmý už sem mohla na sál, před tím tam rodila jiná mamča:-) to už jsem se začla schánět kde že toho mého mám :€): abych nakonec neodrodila sama :€): Prdli mi plodovku, napíchli oxitocin, a právě včas manža přišel na poslední půlhodinku, a byl fakt super nemít ho tam tak snad ani neporodím :€Ss€: , doktor co šel náhodou kolem a nakoukl, odšoupl PA a že si mě odrodí, jo a to ještě na sále byli dvě medičky a jedna PA žákyňka,no lidí jak na kostele :€): No od příchodu doktora sem měla za půl hodinky odrodíno a to sem mu prej odmlouvala, teda říkal manžel, že už jsem škemrala o císaře o němž Dr. nechtěl ani slyšet a povídá mi dýchejte, dýchejte a já na to že ať si trhne nohou, že nemůžu. A on prý, že když můžu mluvit tak můžu dýchat, mě docela nasr... a tak sem se opřela do tlačení a na tři zatlačení byla Terinka venku :€p€: ale je pravda, že mě pak Dr. asi hodinu šil, (a u toho vysvětloval medičkám co a jak ukazoval placentu atd.) musel mě hodně nastřihnout, ale to šití jsem už ani nevnímala. Byla to strašná úleva když jsem malou viděla a jak strašně krásně křičela. Porod bolel to ano, dneska s klidným srdcem říkám, že bych do toho šla znovu za ten malej dárek to stojí :/;x: No je teda pravda, že jsem to řekla ihned po porodu na co teda všichni na sále koukali, že prej to se jen tak neslyší, že většinou maminky nechtějí ani slyšet :s: Jůů já teda napsala román no tak holky to se omlouvám a doufám, že se to dalo číst a všem co dočetli až do konce děkuju a přeji krásný den Sluníčko Pápá

  Komentáře

  Obrázek uživatele Marcelka82

  Ahoj, gratuluji. Jsi šikovná i manža. No já jsem rodila 36hod, taky jsem si užila docela dost. A taky jsem na sále pronesla když se mě můj známej co mě rodil ptal. Tak co Marci kdy zase rodíme, tak jsem řekla, že klidně. Myslí si, že semi to povedlo. Prvního máme kluka ateď čekáme holčičku, takže už jen kvůli ní se strašně těšíme.
  Ale GRATULUJI Srdce :k: Sluníčko Srdce :k: Sluníčko

  Obrázek uživatele katulkar

  No proste sikulka Sluníčko Jednička .Katka

  Obrázek uživatele tlamačka

  krásný román,to je,jsi šikulka..moc gratuluju,budte zdraví...
  až ti závidím,že to máš za sebou,mě to čeká a nemžu se dočkat..už aby to bylo...tak odpočívejte,papkejte, ať jste velké..a až tatínek dojede ze služebky,ani vás nepozná..

  Obrázek uživatele lolka

  :€p€: Srdce Jednička Srdce Pápá

  Chci dát miminko k adopci

  Dobrý den,

  Nedávno jsem zjistila, že jsem v 17 týdnu těhotenství bohužel...

  Kojení - mokrá podprsenka

  Ahoj, už nějaký ten měsíc kojím a vše ok, ale včera vnoci se mi hrozně pustilo mléko a všechno mokre. Dá se to nějak řešit aby se to už...

  Варанга

  Варанга средство от грибкаГрибок -...

  Hledáme přímou adopci

  Dobrý den,

  touto cestou hledáme paní která čeká miminko a nemůže si ho nechat a je pevně rozhodnutá k přímé adopci. Ze...

  Přímá adopce

  Dobrý den,

  Jsme mladý zajištěny manželský pár a touto cestou hledáme těhotnou ženu, která se z jakéhokoliv důvodu nemůže nebo...

  Ajoj dubínci, tak dnes začínám 3. den přenášení. Našemu kloučkovi se nějak nechce ven.

  Ahoj holky, tak zítra to je 9.4.2010 začnu 25. týden těhu a chtěla bych se zeptat, jak jste na tom s nakupováním kočárku. Zda už ho některá kupujete teď, nebo až těsně před porodem. Jak jsem tak četla tak některé už kočárky mají doma i dříve, ale já právě nevím, zda se mám do toho nákupu už pustit, nebo zda ještě počkat.

  Ahoj holky - přikládám srovnání testíků, jak mi čárka silní - teprve teď mi nějak dochází, že jsem nejspíš těhule :). Včera jsem byla na krvi - nečekám žádné zázraky dneska jsem teprve 3. den po vynechané MS.
  Jestě přidám vítězný graf http://www.fertilityfriend.com/home/2a75a9

  Ahojky tak nas dneska čeka velky ultrazvuk jsem cela netrpeliva zda bude všechno v poradku ale snad jo.

  Ahoj holky, chci se vás jen zeptat, kolikátého tak chodí mateřská? Měla by mi teď přijít podruhé aprotože jsem s tou první dávkou měla problémy a musela jsem ženskou na sociálce neustále uhánět, tak by mě zajímalo, jestli tento měsíc už vám přišla nebo ne, abych si tam kdyžtak zase cinkla.

  Ahojte, tak dnes už jsme 3 den doma, manžel odjel na školení a Terezka krásně spinká :|P:, takže mám chvilku času abych popsala svůj porod :///: . Bolesti mi začali tak 1.4.

  Smile ahoj holky, prosím vás, chci se zeptat jaký je dobrý kočárek s brzdou ve předu na ručce, ráda jezdím na bruslích a chtěla bych kočárek s brzdou, ať když budu jezdit na bruslích, ať si můžu zabrzdit rychle

  Smile ahojte holky, prosím vás, jsme úplně na začátku těhu, ještě nevíme ani týden,ale dr. už nám těhu potvrdil :*8*: , což je moc dobrá zpráva.

  Ahojky, tak se taky musim pochlubit s tim našim Kubíkem.

  kraásné mrazivé ranko přeji....holčičky kdypak vyjet s miminken na prochazku poprvé???