Ahojky holky!

24.01.2010

Ahoj ! Musím vám ukázat co jsme pořídili pro tu naší :girl: Princeznu.Už se těším až jí to budu moc oblíkat jak bude krásně načančaná :c: !A na posledním fotu je něco málo co máme ve skříni po Ondráškovi už vyprané a vyžehlené.Vyndala jsem si jen vel 56 a jak :girl: poroste budu vyndavat i ty větší velikosti a taky samozřejmě dokupovat aby Beruška nevypadala jako chlapeček.Jinak :/;x: už taky máme :w: Po Ondrovy jsem ho prodala sice jsmeho kupovaly nový ale byl těžkej a věčně mu něco bylo samá reklamace a td..........Tak sem se zařekla že donovýho vrážet peníze už nebudu koupila jsem :/;x: na mimi bazaru za supr cenu a vůbec není poznat že by ho někdo používal.Ta paní co homěla nosila prcka hodně v šátku tak kočárek je fakt v supr stavu. Musím vyfotit a dát sem foto ;) . Jinak postýlka je na místě pult taky to jsme ani neuklízeli Ondrášek má2,5roku tak si ted zviká ve své posteli. Ještě musím nakoupit kosmetiku a plínky a takoví ty věci ale jinak myslým sme docela připraveni :one: . A co vy jak se máte ?????

Ahojky holky!
Ahojky holky!
Ahojky holky!
Ahojky holky!

Ahojky Nel.Krásný věcičky,růžová je prostě růžová.U nás teda potřetí modrá,ale taky se rozplývam.Měj se hezky a pohlaď kočandu do bříška :a:

Jé moc krásné věcičky :) !!!tak hlavně ať jste v pohodě i nadále!opatrujte se!!pohlaď bříšenko :) !!papa

Nell ty jsi moje holka - ruzova ruzova :///: a tak kombinezka na prvni fotce s zirafkou ta je :one: :c: Budeme to mit kocky co? :/;x: Ja se tak tesim :h:

krásný věcičky! :one: Já mám skoro stejně staré dítko ... 2,6 měsíců-holčičku a druhé nevím co čekáme.Takže naše Ančí už spí asi 14 dní ve velké posteli(koupili jsme rovnou palandu)a zvládá to skvěle a jen jednou nám ráno hupsla do naší postele-takže je to šikulka. :) Já jsem prala po dcerce velikost 56 a 62(ale ta 62 už je docela růžová,tak snad to bude holka,nebo budu muset také dokupovat,ale zas klučičí věci :///: )Kočárek máme po Ančí a byla jsem s ním spokojená,akorát je modrej(tchýňe mi ho koupila a asi čekala vnuka-a to jsem jí říkala ať koupí v neutrální barvě ... druh kočárku jsem si vybralá já).Jinak já už mám i zabalenou tašku do porodky a dnes jsem prala věcičky mimču v čem se povze dom. :a:

In reply to by Lyret

No nám prcek ráno do postele teda leze }:) .Když je to nad ránem nebo ráno tak mi to neva ale v noci ho pěkně doprovodím zpátky :c: .Já ted budu prát ty nový věcičky a ješte pořídím náký pěkný bodýčko adupajdy v čem pojede domů :s: jinak kombinézku nebo soupravičku na to máme.Zavinovačky mám taky vyžehlený ty klasický bílí s krajkama a 2 rychlozavinovačky. No taškuzbalenou nemám 5.2 jdu na kontrolu tak pak si asi už taky zabalím....

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka